Şimdi Ara

::AÇIK BÜFE KAHVALTI MEKANI TAVSİYESİ ::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
48.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar açık büfe kahvaltı yapabileceğim cumartesi günü yani haftasonu kaliteli fiyat bakımındanda kişi başı 15 20 geçmeyecek barzoların apachilerin olmadığı bi mekan arıyorum İstanbul için.Anadolu yakası olabilir ulaşımı kolay olsun arabayla gideceğim.

Kız arkadaşımın bi arkadaşı geldi onu ağırlamak amacıyla kahvaltıya götürücem ayıp olmasın diye.

Tavsiyeleriniz nelerdir.F/p oranı iyi bi yer arıyorum.Kişi başı 15ve civarı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerzavatçı -- 9 Şubat 2010; 20:53:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

Çok güzel bir yer biliyorum anadolu yakasında. Karadenizlilerin açmış olduğu bir lokanta. Lokantada sabahları kahvaltı veriyorlar. Kahvaltı derken de zaten kahvaltı tabağı var. İçinde yok yok.İşte ekmek, çay vs. istersen alabiliyorsun. Kahvaltı tabağı 13 TL. Çok temiz bir yer, her yer karadenize özgü döşenmiş. çok güzel bir yer. Taze portakal suyu filan da alabiliyorsun ayrıca. Mekan tepeüstünde IKEA'ya giderken ümraniye tarafından biraz daha ilerisi. İsmi sanırım Nimet ablaydı. Bence gidersen kesinlikle pişman olmazsın. Ayrıca kahvaltı tabağı da öyle dandik değil, kavurmasından tut, kızarmış kaşar peynirine, kaymağına, balına herşeyi var. Bence kaçırma derim, her pazar gideriz ailemle.

mekan burasımı?

http://www.nurabla.com.tr/sayfa_tr.asp?ID=110

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.