Şimdi Ara

CAST AJANSI GÖRÜŞME... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
13
Favori
129.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,bende internetten başvuru yaptım bir iki yere,Cast Ajansım ve Compact Production dan olumlu cevap geldi 100 tl kayıt işlemler vs. para istiyorlar acaba ne yapmalıyım güvenebilir miyim,yardım ederseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba,bende internetten başvuru yaptım bir iki yere,Cast Ajansım ve Compact Production dan olumlu cevap geldi 100 tl kayıt işlemler vs. para istiyorlar acaba ne yapmalıyım güvenebilir miyim,yardım ederseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar eğer bursa çevresinde cast ajans arıyorsanız cdl ajans ı tavsiye ederim. geçen sene cdl ajansa kayıt yaptırdım derslerim çok yoğun olmasına rağmen buldukları işlerle rahatlıkla harçlığımı çıkartıyorum.
  • Peekay kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim IMC ajansla gorusmem var kayit icin çağırdılar yardimci olabilecegini soylemissin o yuzden rahatsiz rdiyorum seni gorur gormez cevap verirsen sevinirim veya baska yardimci olacak kisiler varsa cevaplarsa sevinirim IMC ajansin iyi oldugunu biliyorum ama yinede guvenilir mi ve kayit icin 100 tl istediler tamam verdik diyelim sonrasinda nolucak kayit icin sozlesme imzalattiriyorlar mi imza atmalimiyim? Sonradan sıkıntı yaşamak istemiyorum görüşme 2 gun sonra cevabinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler @Peekay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultan-ı azam

Merhaba kardeşim IMC ajansla gorusmem var kayit icin çağırdılar yardimci olabilecegini soylemissin o yuzden rahatsiz rdiyorum seni gorur gormez cevap verirsen sevinirim veya baska yardimci olacak kisiler varsa cevaplarsa sevinirim IMC ajansin iyi oldugunu biliyorum ama yinede guvenilir mi ve kayit icin 100 tl istediler tamam verdik diyelim sonrasinda nolucak kayit icin sozlesme imzalattiriyorlar mi imza atmalimiyim? Sonradan sıkıntı yaşamak istemiyorum görüşme 2 gun sonra cevabinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler @Peekay

Cast ücreti öncelikle değişmiş 50 TL idi 100 TL olmuş ve şöyle söylüyeyim IMC bir çok deneme çekimine gönderir ancak olay tamamen senin vereceğin performansa ve şansına bakar.
    İMC ajansın sitesine girip erkek castlara baktığında önüne geleni almış olduklarını görebilirsin malesef

Gelip geçeni alan bir ajans ancak işe gönderir, kayıt olduktan sonra 2-3 ay hiç aramadılar sonra özel bir görüşme var fotoğraftan beğenildiniz diye mesaj attılar gittim seçilmedim ancak daha sonra 10-15 günde bir reklam ve diziler için deneme çekimlerine gönderdi.
    20 kişinin arasına özel olarak fotoğraftan beğenilerek çağırıldığımda oldu 500 kişinin çağırıldığı deneme çekimlerinede gittim.

Sözleşme konusunda kafan rahat olsun sen hata yapmadıkça birşey olmaz ancak çağırdıkları deneme çekimlerine gitmeyebilirsin ancak gitmediğin halde aramazsan ve bunu 2-3 kere tekrarlarsan 10 bin dolarlık dava açarlar, ancak ben gidemem şu an müsait değilim dersen tamam der kapatırlar telefonu.

Şimdi Layla Şirinde kayıtlıyım, kayıt olurken bir masrafta ödemedim ilk işimden para kazandığımda %10luk kısmını alcaklar ancak ben bir diziye girsem bi reklam çeksem zaten onlara yarısını veririm ama İMC kadar deneme çekimine göndermedi, 2 senedir kayıtlıyım 5 işe gönderdi o yüzden Ekim ayında sözleşmem bitiyor ayrılıcam daha farklı ajanslarda denicem şansımı.

O kadar çok dolaştım ki İstanbul'u çok uğraştım evet çok kişi tanıdım, bir sürü cast direktörü tanıyorum ajanslarda çalışan elemanlarla kanka oldum sana elbet artısı olur ancak çağırdıklarında gideceksen kayıt ol dostum, güzeldir bu işler

• Kendim cast directorluk yapıyorum . Gittiğinde sakın cıvıklaşıp eğlenceye başvurma . Gayet ciddi bi şekilde git . Eğer akıllarında kalmak istiyosan bi kaç kere gitmeye çalış . Gittiğindede uğradım deme . Bi bahanen olsun . Çalışanlarla sıkı fıkı olma müsait olan birisi varsa onunla sigara iç yada sigara içme alanında muhabbet et . Onun dışında gittiğin ajans para alıyosa sakın kayıt olma para tuzağıdır . Erberk ajansa iyi demişler ama bok gibidir . Milletin hakkını yer oyuncuya verilmesi gerekenden daha az öder . BU ARADA TAVSİYE VERİYORUM . OYUNCULUK EĞİTİM VARSA GİT ONUN DIŞINDA EĞİTİMİN YOKSA VE FİZİĞİN KÖTÜYSE HİÇ BULAŞMA DERİM . Çünkü profesyonel ajanslar figüran ajanslar gibi değildir üyelerini gönderdikleri projelerde elemelerden geçirirler . Bu saydığım kriterler sende yoksa boşuna ümitlenirsin her seferinde canın sıkılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaille

Kendim cast directorluk yapıyorum . Gittiğinde sakın cıvıklaşıp eğlenceye başvurma . Gayet ciddi bi şekilde git . Eğer akıllarında kalmak istiyosan bi kaç kere gitmeye çalış . Gittiğindede uğradım deme . Bi bahanen olsun . Çalışanlarla sıkı fıkı olma müsait olan birisi varsa onunla sigara iç yada sigara içme alanında muhabbet et . Onun dışında gittiğin ajans para alıyosa sakın kayıt olma para tuzağıdır . Erberk ajansa iyi demişler ama bok gibidir . Milletin hakkını yer oyuncuya verilmesi gerekenden daha az öder . BU ARADA TAVSİYE VERİYORUM . OYUNCULUK EĞİTİM VARSA GİT ONUN DIŞINDA EĞİTİMİN YOKSA VE FİZİĞİN KÖTÜYSE HİÇ BULAŞMA DERİM . Çünkü profesyonel ajanslar figüran ajanslar gibi değildir üyelerini gönderdikleri projelerde elemelerden geçirirler . Bu saydığım kriterler sende yoksa boşuna ümitlenirsin her seferinde canın sıkılır

sana göre hangi ajanslar iyidir?

• chatlck C kullanıcısına yanıt
    blacklist casting , life casting , vodvil casting bunlar güzeldir
    mayadroom a kayıt olmayın beş para etmez hele bide ücret karşılığı oyunculuk dersi derler sakın almayın . Malın birini koymuşlar (isim verirdimde gerek yok) ders veriyo . Ajanslar o mayadroom oyunculuk derslerini oyuncunun cv sine bile eklemezler kabul etmezler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: davutboylu

oruç kafa yazarken saçmalamışolabilirim iş bidi bir iş bebek sektörü üzerine

Bebek sektörü nedir Allah aşkına
  • turkiye-cast diye bir ajansa üye oldum beni taksimde ELIT world prestıge adında bir otele görüşmeye çağırddılar.Fikirlerinizi alabilirmiyim çok enteresan geldi otele davet edilmem aklıma kötü kötü şeyler geliyor fikir verip yardımcı olursanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetli_bey

turkiye-cast diye bir ajansa üye oldum beni taksimde ELIT world prestıge adında bir otele görüşmeye çağırddılar.Fikirlerinizi alabilirmiyim çok enteresan geldi otele davet edilmem aklıma kötü kötü şeyler geliyor fikir verip yardımcı olursanız çok sevinirim

nasıl kötü kötü şeyler geliyor aklına

unutmadan böbrekleri sar öyle git
  • Git git tabi...
    2-3 fotonu çekip 70-80 liranı alsınlar sende bana iş grlince haber vericekler diye bekle babam bekle
    NOT: Yurtta kalıyorum en az 30 öğrenci bu cast işlerine gitti geldi ordan biliyorum.

• Lord Joker kullanıcısına yanıt
    :D Tam da üstüne bastın bu aralar böyle şeyler yaygın gülüyoruz ama insan ister istemez tereddüt ediyor
  • para hiçbir şekilde çalışmazz. Ticarethanelerlede işim olmaz siz rahat olun ama uyardıgınız içn teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar, Family Ajans hakkında bilgisi olan var mı? Sitesine baktım, en çok bilinen ve izlenen dizilere oyuncu veriyormuş, yani referansları oldukça iyi. Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electi

bestmodel ajansa gittim
    çok ciddidiler ben makaraya vurdum ardından
    erberke baş vurdum kabul ettiler ama gitmedim
    çünkü onlar dahada ciddi. Cep telimi falan aradılar

tamama anladık herkes peşinden koşuyo çok yakışıklıısn ve sen hiçbirine yüz vermiyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

quote:

Orijinalden alıntı: Electi

bestmodel ajansa gittim
    çok ciddidiler ben makaraya vurdum ardından
    erberke baş vurdum kabul ettiler ama gitmedim
    çünkü onlar dahada ciddi. Cep telimi falan aradılar

tamama anladık herkes peşinden koşuyo çok yakışıklıısn ve sen hiçbirine yüz vermiyosun

Yıllar önce yazdığım bir mesaja alıntı yapıp laf vurma çaban için teşekkürler.

• family nasıl beyler ?
  • Hepiniz mcdonalds da calışacaksınız hahahaha...oyunculuk egitimi yok bi halt yok arkada 10 saniye gözükmek için akşama kadar bekleyin sette,ayrıca para isteyen cast ajansından bir sey çıkmaz diye duymuştum

• ben model.olcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.