Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
2
Favori
319.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sungur 13

Mesajınız üzerine tekrar gps'i açtım.ben şehir merkezinde değil,ilçede ikamet ediyorum.Dolayısıyla baz istasyonları saysı büyük şehirlere oranla az.
    İncelememde bahsettiğim durumla ovi mapsi güncelldikten sonra hiç karşılaşmadım.Halihazırda şu anda sıkıntı yok.Beni denizin ortasında değil evimde gösteriyor güncellemeden önce denizin ortasındaydım ve kıyıya mesafem vardı.Ancak yakın çevremdeki yerlerle ilgili mesafe ölçerde farklılık var.Örneğin evimin yakınında feribot iskelesi vardır.O iskelenin 2 km. mesafede olduğunu söylüyor ama gerçekte 800 metreden uzak değil.Yani mesafe bazında yanılıyor(bana göre).Ama bu yanılma özellikle güncellemeden sonra katlanılabilir düzeye erişti.Ama tabi bu büyük kentlerde sorun olmaz zira belirttiğim gibi büyük kentlerdeki baz istasyonu sayısı küçük ilçelere oranla çok daha fazladır.Çünkü bilindiği üzere agps baz istasyonları yardımıyla uyduya bağlanır ve bu şekilde çalışır.Normal gpslerden en önemli farkı da budur.onlar direk olarak uyduya bağlanır.O yüzden çevrenizde ne kadar çok baz istasyonu varsa,hata payı o kadar az olacaktır.
    Aracınızda sesli yönlendirmeyi ancak internete bağlıyken yapabiliyorsunuz.Dolayısıyla bu durum telefon faturanıza negatif yönde yansıyabilir.Çünkü sağ alt tarafta kb ve çanak işareti var.oradan gelen,giden verileri görebiliyorsunuz.Buda cihazın gprs üzerinden ücretlendirildiğini bize gösteriyor.Zira gerekli durumlarda cihaz sizden internete bağlanmayı isteyecektir.
    İstanbul,ankara,izmir,bursa gibi büyük kentlerde yaşayıp da gps özelliğini test etme şansı bulmuş arkadaşlarımız bize hata payı konusunda daha fazla yardım edebilir diye düşünüyorum.
    İşletim sistemi Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5dir. dolayısıyla symbian uyumlu her türlü uygulamayı telefona yükleyebilirsiniz.Yalnız kutudan data kablosu çıkmadı.Bunu ayrı olarak satın alabilirsiniz veya veriyi bluetooth yoluyla telefonunuza atabilirsiniz.

bu harita güncellmeesini ve cihazın güncellemesini nerden indiririm?

• Herkese Selam Para Biriktiriyorum Bu telefondan Alıcam Doğum Günümde 13 Haziranda Siyah Nasıl Ve 13 Haziranda Fiyatları Düşermi 450 Tl Biriktiricem 13 Hazirana Kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

bu harita güncellmeesini ve cihazın güncellemesini nerden indiririm?

Nokia Pc Studio'yu indirin. Telefonu Usb ile PC'ye bağlayıp haritaları indirip , güncellemeyi yapabilirsiniz

quote:

Orijinalden alıntı: berkaygur

Herkese Selam Para Biriktiriyorum Bu telefondan Alıcam Doğum Günümde 13 Haziranda Siyah Nasıl Ve 13 Haziranda Fiyatları Düşermi 450 Tl Biriktiricem 13 Hazirana Kadar?

Fiyatları bu civarda olur diye tahmin ediyorum. Aşağı yukarı 400 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Bu arada ben siyah kullanıyorum , sadece siyah rengi sevdiğim için. Beyaz - Mavi daha albenili duruyor.
    Siyah 5230'un ana temasıda siyah , beyaz 5230'un ana teması beyaz.

• Evet Siyah Süper İzledim Videolarını Siyahın Sende Video Çekip Koysan Çok Sevinirim Telefonun Herşeyine Girip Çıkan Videosunu menüsü ayarlar müzik Vb ..!
  • quote:

Evet Siyah Süper İzledim Videolarını Siyahın Sende Video Çekip Koysan Çok Sevinirim Telefonun Herşeyine Girip Çıkan Videosunu menüsü ayarlar müzik Vb ..!

Anlamadım. Telefon elimdeyken telefonda her menüye ( galeri , müzikler , ayarlar vs. ) girip video çekmemi mi istiyorsunuz ?
  • Evet Birkan Kardeşim ... Telefonun Herşeyini Çek Ayarlar Bütün Menü Simgelerini Kamera Uygulamar Yani Çekersen Beni Çok Mutlu Edersin...
  • quote:

Evet Birkan Kardeşim ... Telefonun Herşeyini Çek Ayarlar Bütün Menü Simgelerini Kamera Uygulamar Yani Çekersen Beni Çok Mutlu Edersin...

Tamam da Youtube'da birsuru inceleme videosu var zaten :)
  • Bilmiyorduk He İyiki Söledin..Ben Birkan Kardeşimin Çekmesini İstiyorum Ben Hepsini İzledim Ama Birkan Kardeşim Dediğim Gibi Çeksin...
  • ben birtane çekmiştim
    TELEFONLA İLGİLİ OLAN VİDEO :http://tinypic.com/r/1zn1i8g/5

telfondan çektiğim video
    http://s291.photobucket.com/albums/ll313/tolgabes64/?action=view&current=03032010020.flv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 29 Mart 2010; 22:13:45 >
  • Telefonun Video Kalitesi Gerçekten Çok Güzel ...Süper Video Çekiyor Hiç Kasılmadan Ve Takılmadan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: asli07

arkadaşlar 5230 için nereden tema eklenti fln indirebiliriz?

http://www.maxicep.com/symbian-os-v9-4-series-60-rel-5-temalari/
    http://www.maxicep.com/symbian-os-v9-4-series-60-rel-5-oyunlari/
    http://www.maxicep.com/symbian-os-v9-4-series-60-rel-5-uygulamalari/

Google'a 5800 için veya 5230 için tema falan yazıp aratsanız çıkabilir. 5800 için tema konulu başlıklardaki temalar , uygulamalar vs. hepsi 5230'ada uyumludur

teşekkürler arkadaşım....bu teli geçen perşembe aldım fakat hergün şarja koymak zorunda kalıyorum facebook mesaj çekme ve müzik dinleme telefonda en çok yaptığım şey.. acaba sizlerde de durum böyle mi?

• Alacak varsa bugün acele etsin.

Vatan'da world kart ile 5 taksit 340 lira. (sadece 1 günlük indirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

şimdi anlayamadığım bir nokta var:5800 da son sürüm galiba v40 güncellemesi.5230 da ise v12.peki bu ikisi arasında bi fark varmı yoksa ikiside farklı isimlerde olan özellik/performans bakımından aynı olan güncellemelermi??

ben soruma cevap alamadım
  • quote:

quote:

şimdi anlayamadığım bir nokta var:5800 da son sürüm galiba v40 güncellemesi.5230 da ise v12.peki bu ikisi arasında bi fark varmı yoksa ikiside farklı isimlerde olan özellik/performans bakımından aynı olan güncellemelermi??

Çok fw çıkması iyi değildir. Her güncelleme aslında bir eksiklik üzerine çıkar.

Örneğin 5800 kaçtan başladı bilmiyorum ama v20'den başladı diye düşünürsek, 21-22-25 (sıralama karışık da olabiliyor sıralı da). Dolayısıyla 5800'ın v40 olması 5230'un v12 olması bir şeyi değiştirmez. Başka bir nokia modelinin belki de default gelen versiyonu fw60. Kısacası her telefon farklı denebilir.

• quote:

Evet Birkan Kardeşim ... Telefonun Herşeyini Çek Ayarlar Bütün Menü Simgelerini Kamera Uygulamar Yani Çekersen Beni Çok Mutlu Edersin...

Valla hocam şuan kameram yok , malesef geçen haftasonu izmitte halamlarda unutttum.
    Kamera bulduğum zaman çekip koyarım fakat ne zaman bulurum bilemiyorum Eğer cep telefonu videosuda olur derseniz öylede yaparım ..

quote:

teşekkürler arkadaşım....bu teli geçen perşembe aldım fakat hergün şarja koymak zorunda kalıyorum facebook mesaj çekme ve müzik dinleme telefonda en çok yaptığım şey.. acaba sizlerde de durum böyle mi?

Rica ederim
    Bende aynen sizin gibi kullanıyorum , Facebook ve hatta internet paketim var internete giriyorum hep - mesaj - müzik dinlemek ve nadirde olsa fotoğraf ve video ..

Şarjım dolu dolu 1 gün yetiyor

quote:

Ben bilmediğim için birşey yazmadım

• mrb. arkadaslar bende yeni aldım 5230 telefon güzel ama facebook özelliğini kullanamıyorum daha dogrusu wideget teki youtube facebook gibi yerlere girmiyor nedenini bilen var mı? giriyorum bilgileri loading dio kalıor öyle faceye girerken normal webden google falan girio ama faceye giremiorum yardım edin lütfen:( hiç güncelleme yapmadım ondan olabilirmi
  • Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Rica ederim
    Bende aynen sizin gibi kullanıyorum , Facebook ve hatta internet paketim var internete giriyorum hep - mesaj - müzik dinlemek ve nadirde olsa fotoğraf ve video ..

Şarjım dolu dolu 1 gün yetiyor

saol arkadaşım sevindim ozaman bi problem yok telde:)
    ekran çizilmemesi için ayrıca kılıf gibi bişey kullanıyomusunuz telefonda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ab1907 -- 30 Mart 2010; 18:33:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

quote:

Çok fw çıkması iyi değildir. Her güncelleme aslında bir eksiklik üzerine çıkar.

Örneğin 5800 kaçtan başladı bilmiyorum ama v20'den başladı diye düşünürsek, 21-22-25 (sıralama karışık da olabiliyor sıralı da). Dolayısıyla 5800'ın v40 olması 5230'un v12 olması bir şeyi değiştirmez. Başka bir nokia modelinin belki de default gelen versiyonu fw60. Kısacası her telefon farklı denebilir.

peki anladım sağolun..

• n-gage oyunlarını 5230 da oynayabilirmiyiz??
  • Birkan Kardeş Yaş Kaç?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.