Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
2
Favori
319.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BossBerkay

Arkadaşlar 5230 xm Mesaj Gelince, Ortadakı Tus Yanıp Sönüyormu Sizde?

Ayarı var onun, bildirim ışıkları diye. 5-30 dk 1 saat gibi. Ya da hep yansın gibi. Ayarlardan halledebilirsin.
  • quote:

Arkadaşlar 5230 xm Mesaj Gelince, Ortadakı Tus Yanıp Sönüyormu Sizde?

Ayarı var mı bilmiyorum ama evet bendede oluyor. Mesaj geldikten itibaren 5 sn aralıklarla orta tuş yanıp sönüyor.
  • ok oldu arkadaşlar tamam sn ayarları yaptı msımdı oldu
  • Ya boş İşlerle Uğraşmayın Beyler En iyisi 5800.! 3.2 Kamera Wi-fi Işık sensörü çift Hoperlör Ön Kamera Sattım 5230u Bugun 5800 Aldım Çok Memnunum,5230 Hem xm Değil Hemde Kutu İçeriği Zengin Değil!! Çok Pişmanım 5230 aldığıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BossBerkay -- 26 Mart 2010; 12:28:25 >
  • merhaba arkadaşlar bende telefon almayı düşünüyorum şu anda 5230 ve sony ericsson c510 arasında kaldım ikisininde fiyatı hemen hemen aynı biri dokunmatik ekran daha once de hic dokunmatik ekran telefon kullanmadım ben aralarındaki fark s.e. nun ondede kamerası var ve kamerasıda 3.2 mp flaslı onun dısında hrseyi aynı sayılır siz 5230 kullananlar bana bir fikir verebilir misiniz acaba?
  • quote:

Ya boş İşlerle Uğraşmayın Beyler En iyisi 5800.! 3.2 Kamera Wi-fi Işık sensörü çift Hoperlör Ön Kamera Sattım 5230u Bugun 5800 Aldım Çok Memnunum,5230 Hem xm Değil Hemde Kutu İçeriği Zengin Değil!! Çok Pişmanım 5230 aldığıma.

e o kadar sordun sordun şimdide boş işlerle uğraşmayın diyosun.iyi hayırlı olsun ne diyim..
  • quote:

Ya boş İşlerle Uğraşmayın Beyler En iyisi 5800.! 3.2 Kamera Wi-fi Işık sensörü çift Hoperlör Ön Kamera Sattım 5230u Bugun 5800 Aldım Çok Memnunum,5230 Hem xm Değil Hemde Kutu İçeriği Zengin Değil!! Çok Pişmanım 5230 aldığıma.

Aslinda boyle kiskirtici mesajlara cevap yazmiyorum ama bu mesajda kendimi tutamadim
    Bossberkay:
    Cep telefonun hangi model olursa olsun kullanimi ve modeli konusunda "BOS ISLER"tabirini kullanmanizi yadirgiyorum.
    Ilgili modeli kullanan ve alacak arkadaslara dair boyle bir cumleyi neden kurdugunuzu anlamis degilim.Herkes istedigi marka ve modeli kullanmakta ozgurdur.Aldigim modelin parasini siz vermediniz ki!bos isler falan diyorsunuz.arkadaslara bu modelin ozellikleri ve fiyati uygun gelmistir; almis kullaniyorlardir ki bence 5230 Fiyat/performans acisindan muhtesem bir cihaz.
    Dedigim gibi bu modelin ozellikleri bana yeterli gelmis ve ekstra ve kullanmayacagim ozelliklere bosuna para vermek istememisimdir.kutu icerigi zengin degil demissiniz.Dogrudur.Ancak data kablosu,hafiza karti ve ekstra birkac ozellik var diye 120 lira fazla para verilmek istenmeyebilir.Kaldiki bu eksikleri 20 lira gibi masrafla gidermek mumkun.
    Lutfen marka fanatikligi yapmayin.Siiz begenmeyebilirsniz ama bu modeli begenip zevkle kullanan bircok insana saygisizlik etme hakkiniz yoktur.Burasi forum.Dusunceleriniz soylersiniz biter gider.Boyle cumlelerle forumu kirletmeyin

• quote:

5230'un özellikleri bellidir. 5800'dan fark olarak tek hoparlörü var önde kamerası yok , wi-fi yok ve flaşsız 2mp kameraya sahip. Bu özellikleri bile bile 5230 alıp sonra boş işlerle uğraşmayın diyorsanız bu sizin yaptığınız bi saçmalıktır. Ayrıca sınıf arkadaşımda var 5800. Onun telefonu benim 5230'uma göre daha yavaş hareket ediyor ve uzun mesaj yazınca ( 3-4 sayfa ) telefonu donuyor. Benim hafıza kartım 6 gb dolu ( 8gb hafıza kartım ) arkadaşımın 5800'ıda 8 gb'lik ve onun sadece 2 gb dolu ..
    Hayırlı olsun o zaman

quote:

Orijinalden alıntı: safa86

merhaba arkadaşlar bende telefon almayı düşünüyorum şu anda 5230 ve sony ericsson c510 arasında kaldım ikisininde fiyatı hemen hemen aynı biri dokunmatik ekran daha once de hic dokunmatik ekran telefon kullanmadım ben aralarındaki fark s.e. nun ondede kamerası var ve kamerasıda 3.2 mp flaslı onun dısında hrseyi aynı sayılır siz 5230 kullananlar bana bir fikir verebilir misiniz acaba?

Sony C510 telefonunu görmedim bile ama şöyle diyeyim , önde kamera olmaması ve kameranın flaşsız 2 mp olması sizin için sorun değilse Nokia'dan şaşmayın ve 5230 alın derim. Önceki sayfalarda 5230 ile çekilmiş resimler örnekleri mevcut ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 26 Mart 2010; 18:28:35 >

• Ya Bırak Bu İşleri Koçum Sizin amacınız 5230u 5800 İyi görmek , 5230 Eksiklerini Eklersek 5800 Fiyatını Öle bi Geçiyorki Boş İşler Birader 5800 Alan Karlı Kardeşim Adamlar her türlü şey war telde kutu içeriğinden tut wi-fi ön kamera kalem çift hoperlör kamera 3.2 çift flaşlı daha ne sayim!! Yani
  • quote:

Ya Bırak Bu İşleri Koçum Sizin amacınız 5230u 5800 İyi görmek , 5230 Eksiklerini Eklersek 5800 Fiyatını Öle bi Geçiyorki Boş İşler Birader 5800 Alan Karlı Kardeşim Adamlar her türlü şey war telde kutu içeriğinden tut wi-fi ön kamera kalem çift hoperlör kamera 3.2 çift flaşlı daha ne sayim!! Yani

Eğer 5230'u iyi görüp 5800'ı kötü gösterme amacı içinde olanlarda bende varsam, biraz şu forumun tarihine bakmanı öneririm. Türkiyede olmayan telefonları zamanında ilk getirip inceleyen benimdir.

Bana fark etmez, 3120 aldım 6 ay önce gidip faturalı sıfır olarak, yarı parasına sattım, 5230 aldım 3 gün sonra 5230'u satar xxx alırım ne olacak? Savunsam ne yazar. Sanki zamanında olduğu gibi 6630 girdi piyasaya da onu konuşuyoruz...

• quote:

Ya Bırak Bu İşleri Koçum Sizin amacınız 5230u 5800 İyi görmek , 5230 Eksiklerini Eklersek 5800 Fiyatını Öle bi Geçiyorki Boş İşler Birader 5800 Alan Karlı Kardeşim Adamlar her türlü şey war telde kutu içeriğinden tut wi-fi ön kamera kalem çift hoperlör kamera 3.2 çift flaşlı daha ne sayim!! Yani

Senin yaşın kaç daha koçum falan ne oluyor ? Önce efendi olması öğren.
    5230'unda 5800'ında özellikleri - farkları bellidir. Özellik bakımından 5800 , 5230'dan zengindir. 5230'unda kötü yanları olduğu gibi 5800'ında var unutmayın.
    Ayrıca 5230'un 5800'a göre eksikliklerini eklersen 5800'ı geçmez , tamamiyle 5800 olur o telefon.
    O sonda saydığınız özelliklere ihtiyacı olmayan kişiler için üretilmiş zaten 5230 , fiyatıda ona göre düşük.

• 5230 satan varsa pm atabılırler.
  • Slm bende aldım telefonu 1 hafta oldu yaklaşık ama güncelleme yapadım. USB kablo ile yapılabiliyormuş eski yazıları okumuştum. Ama beceremedim. Nokia nin sitesinde yoktu baktım bi yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar software updater ve ovi store'a göre telefonum güncellmiş 12'li versiyondan bahsediyorsunuz benim versiyon: V 11.0.079 daha günceli yok diyor. Sizin versiyonlar kaç?
  • Herkese Merhabalar Foruma Yeni Üye Oldum..Çok Güzel İnceleme Olmuş ...Ben 5800 Almayı Düşünüyordum Ama 5230 Daha Güzel Geldi ...5800 Wi-fi Kullanmadığım İçin ..Kameraylada Fotoğraf Çekilmediğim İçin 5800 Waz Gectim..120 Lira Fark Var..5230 Almayı Düşünüyorum Ama Bana Gerekli Olanları Sölim Mesajlaşmak Nasıl ..Kalemi Yokmuş ...??Açıklarsanız Sevinirim ...!! Ve ikinci BossBerkay,

Seni Yargılıyorum Burası Kabadayılık Yeri Değil Adaplı Edepli Konuş Burda Güzel Kardeşlerim İnsanlara Yardımcı Olmakta ....Sen Kabadayılık Taslıyorsun..Lütfen Düzgün Konuş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redueriel

Slm bende aldım telefonu 1 hafta oldu yaklaşık ama güncelleme yapadım. USB kablo ile yapılabiliyormuş eski yazıları okumuştum. Ama beceremedim. Nokia nin sitesinde yoktu baktım bi yardımcı olursanız sevinirim

Nokia PC Suite kuracaksın bilgisayarına

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Arkadaşlar software updater ve ovi store'a göre telefonum güncellmiş 12'li versiyondan bahsediyorsunuz benim versiyon: V 11.0.079 daha günceli yok diyor. Sizin versiyonlar kaç?

Benimki V12. Güncellemesi lazım

quote:

Orijinalden alıntı: berkaygur

Herkese Merhabalar Foruma Yeni Üye Oldum..Çok Güzel İnceleme Olmuş ...Ben 5800 Almayı Düşünüyordum Ama 5230 Daha Güzel Geldi ...5800 Wi-fi Kullanmadığım İçin ..Kameraylada Fotoğraf Çekilmediğim İçin 5800 Waz Gectim..120 Lira Fark Var..5230 Almayı Düşünüyorum Ama Bana Gerekli Olanları Sölim Mesajlaşmak Nasıl ..Kalemi Yokmuş ...??Açıklarsanız Sevinirim ...!! Ve ikinci BossBerkay,

Seni Yargılıyorum Burası Kabadayılık Yeri Değil Adaplı Edepli Konuş Burda Güzel Kardeşlerim İnsanlara Yardımcı Olmakta ....Sen Kabadayılık Taslıyorsun..Lütfen Düzgün Konuş ...

Mesajlaşmayı sormuşsunuz , inanın bana göre normal telefonlardan daha rahat. Ekrandaki tuşlar gayet büyük çokta rahat yazılıyor. Qwerty klavye ile mesaj yazmanız biraz zaman alır alışmanız ama alıştıktan sonra qwerty klavye daha rahat gelecektir. Evet telefonun kalemi yok fakat penası var
    Açıkçası ben hiç gerek duymuyorum penaya kaleme falan , elimle gayet rahat kullanıyorum telefonu

• Hmm ...İyi Ozaman Bunu Alacam Kafama Taktım Hangi Rengi Önerirsiniz?
  • Ben siyah olanı kullanıyorum. Mavisi lacivert, kırmızısı bordo olsaydı onları düşünebilirdim ama açık tonları maalesef renklerin. O da hoş gelmedi benim gözüme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaygur

Hmm ...İyi Ozaman Bunu Alacam Kafama Taktım Hangi Rengi Önerirsiniz?

Bende siyah kullanıyorum ama beyaz öneririm. Neden derseniz beyaz olanının temasıda beyaz , güneşte daha rahat görürsünüz ekranı
  • Latest available software for Nokia 5230, product code 0597717
    Version: 11.0.079

Product code ile aradığımda da son versiyon bendeki gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.