Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
2
Favori
318.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bu cihazdan sonra bada platformunu denemeyi düşünüyorum. Hele wave 3 ve bada2.0 özelliklerine bakıldığında uygun fiyatlı(yurtdışı için tabi) ve yüksek performanslı bir cihaz olacakmış gibi görünüor.
    Bu arada hatasız çalışan navigasyon geçen haftasonu beni tam bir hayal kırıklığına uğrattı. Bursada göz hastanesine ilk gittiğimde 5230umun navgasyonuyla hiç hatasız gitmiştim, bu seferkayboldum. Muhite doğru getirdi ama soluğu camide aldık. Hastane çok gerimizde ters bir yerde kalmış.

Aynı şekilde geçen hafta denizlide hiç uydu bulamadı. Bulup beni götürdüğü yer saçma sapan bir yerdi yine...

acaba haritayı komple silip tekrar yüklesem sorun düzelir mi? Navigasyonu çok başarılıydı, Bursada,salihlide, manisada izmirde sapıtmadan yolumu buluyordum ama son zamanlarda çok hata yapıyor. Hattım turkcell
  • yeni fw 51.00 çıkmış...
    şimdi indiriyorum bakalım nası bişi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumuu -- 1 Aralık 2011; 18:42:07 >
  • Yeni sürüm var galiba millet v51 galiba bi bakayım ovi'ye
  • bende şu anda güncelliyorum...
  • dün akşam yükleyemedim şimdi yüklüyorum.
    test eden varsa ne gibi değişiklikler var?
  • şimdilik yeni internet tarayıcı görebildim...
  • incelemen süper olmuş
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

şimdilik yeni internet tarayıcı görebildim...

evet internet tarayıcısı yenilenmiş. Daha hızlı ve stabil olmuş ama opera kadar iyi değil.
    Önceden açılma ve kapanma süresi uzundu, bu daha kısa olmuş. Özellikle ilk açılıştan sonra cihaz hemen tepki veriyor. örneğin rehbere ve mesajlara girebiliyorsunuz, ana ekran daha çabuk kendine geliyor. Ayrca menüde dolaşma daha hızlı olmuş. Pil gücünde iyileştirme gözlemlemedim.
    Sözün özü bir hız ve bir takım çakışma problemleri giderilmiş. Bundan sonra bu modele güncelleme gelir mi bilemiyorum. Zira artık üretilmeyen bir model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungur 13

quote:

evet internet tarayıcısı yenilenmiş. Daha hızlı ve stabil olmuş ama opera kadar iyi değil.
    Önceden açılma ve kapanma süresi uzundu, bu daha kısa olmuş. Özellikle ilk açılıştan sonra cihaz hemen tepki veriyor. örneğin rehbere ve mesajlara girebiliyorsunuz, ana ekran daha çabuk kendine geliyor. Ayrca menüde dolaşma daha hızlı olmuş. Pil gücünde iyileştirme gözlemlemedim.
    Sözün özü bir hız ve bir takım çakışma problemleri giderilmiş. Bundan sonra bu modele güncelleme gelir mi bilemiyorum. Zira artık üretilmeyen bir model.

Son güncellemeyi yapsak yeterli mi? Yoksa hepsini sırayla mı yapmalıyım?
  • sırayla yapmanıza gerek yok. telefondan yapmanızı tavsiye ederim. Yalnız şarjınızın tam dolu olmasına dikkat edin. GEri kalanı 2 dk.lık iş. İlgili azılımı nokia sitesinden çekecek ve kendisi otomatik tüm işlemleri yapacak.

Bilgisayarda yapacaksanız, güç kaynağı olan bir masaüstü veya laptop kullanın. Zira güncelleme esnasında yaşanacak bir elektrik kesintisi cihazı kullanılamaz hale getirebilir.

Bu nedenle benim tavsiyem telefon üzerinden güncellemenizdir. NAsıl yapıldığı önceki sayfalarda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır. Bulamazsanız yeniden yazarım.
  • merhaba arkadaşlar, 5230'a N8 teması yükleyebilir miyiz? yüklememiz durumunda herhangi bir sorun çıkartır mı? bilgilendirirseniz sevinirim...
  • quote:

sırayla yapmanıza gerek yok. telefondan yapmanızı tavsiye ederim. Yalnız şarjınızın tam dolu olmasına dikkat edin. GEri kalanı 2 dk.lık iş. İlgili azılımı nokia sitesinden çekecek ve kendisi otomatik tüm işlemleri yapacak.

Bilgisayarda yapacaksanız, güç kaynağı olan bir masaüstü veya laptop kullanın. Zira güncelleme esnasında yaşanacak bir elektrik kesintisi cihazı kullanılamaz hale getirebilir.

Bu nedenle benim tavsiyem telefon üzerinden güncellemenizdir. NAsıl yapıldığı önceki sayfalarda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır. Bulamazsanız yeniden yazarım.

Teşekkürler.
  • dün söyle bişi oldu.telefonu pc'ye taktım ardından 2 tane video indirdim telefona yükledim şimdi sırasıyla;
    1.hafıza kartına yüklü olan temeları kişiselleştirme bölümünde göremiyordum(ayarlar/uygulama yöneticisi/yüklü uygulamalara baktıgımda telefonda hala mevcuttu)
    2.yine hafıza kartında olan bazı oyunlar vs. uygulamalar/yüklü uygulamalar bölümünde yoktu silinmiş sanki.
    3.müzik çalarımdaki her şarkıyı seçenekler/sarkı bilgisi bölümünden isimlerini,türlerini,şarkıcı isimlerini teker teker adlandırmıştım.lakin hepsi eski haline dönmüştü.
    4.galerideki video ve resimleri ayırarak klasörlemiştim onlarda eski haline dönmüştü.
    5.galerideki resimlere ek olarak ufak ufak tema ikonları,uygulama ikonları eklenmişti.
    6.kişiselleştirme bölümünden tercih eklemiştim onlarda silinmişti.
    hafıza kartına ne eklediysem,düzelttiysem(şarkıların isimleri gibi)herşey karışmış.işin tuhaf tarafı sadece hafıza kartındakiler etkilenmiş.ama silinen(resim,müzik)yok.
    bu arızamı,hasarmı artık adı herneyse hala sürüyor bütün hepsini tekrardan elle düzeltiyorum.sizde hiç böyle bişi oldumu?
    bide ek olarak müzik dinlerken sarkıda takılma(hani evde radyo dinlersinde telefona arama yada mesaj gelince dıttırı dıttırı ses duyarsın radyoda onun gibi bişi)oluyor bende.üstelik mesaj veya arama gelmediği halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumuu -- 20 Aralık 2011; 21:35:08 >
  • quote:

quote:

evet açılma kapanma konusunda fark edilir bi hızlanma olmuş.
  • küçük bi hort furkan felan nerde ya bedirhan yok mustafa abi yok bu konu böyle değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

küçük bi hort furkan felan nerde ya bedirhan yok mustafa abi yok bu konu böyle değildi

Eski günler bi' daha gelmez GÜLÜM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

küçük bi hort furkan felan nerde ya bedirhan yok mustafa abi yok bu konu böyle değildi

la sen hani internet paketi olmazdın ne oldu GÜLÜM
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

la sen hani internet paketi olmazdın ne oldu GÜLÜM

SMS paketinin yanında veriyorlar 100 MB cık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.