Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
2
Favori
318.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar zil sesi gerçekten çok az çıkıyo benim telefonda.gelen çağrıları genellikle duymuyorum yani
    naapsak?
  • M p 3 gain programını kullanabilirsiniz.Bu program yöntemiyle istediğiniz şarkıların desibellerini arttırmanız mümkün.Ama kalitede az da olsa bozulma oluyor.Zil sesi olarak kullancağınız melodiyi bu programla ayarlarsanız sorun olmaz
  • 2 gun once aldım 5230. daha onceden ıphone kullanıyordum,suphelerım vardı telefon hakkında ama su anda cok memnunum.interneti sık kullanıyorum opera mını ıle hız testı yaptım,5230 ıphone safarıden daha hızlı acılıyor. 390 tl ye parasını hakedıyor gercekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panamax -- 26 Şubat 2010; 14:14:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpcan1903

arkadaşlar zil sesi gerçekten çok az çıkıyo benim telefonda.gelen çağrıları genellikle duymuyorum yani
    naapsak?

Bana göre oldukça yeterli bir sesi var. Hala telefonu aldığınız ses ayarıyla mı kullanıyorsunuz , yoksa en yüksek zil seviyesini seçtiniz mi ?
  • ARKADAŞLAR BU TELEFONDAN ALACAĞIM ÖNERİRMİSİNİZ MEMNUN OLAN VARMI
    BİRDE HANGİ RENK FAVORİ HANGİ RENK ALINIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

ARKADAŞLAR BU TELEFONDAN ALACAĞIM ÖNERİRMİSİNİZ MEMNUN OLAN VARMI

Telefondan beklentileriniz neler ? Ona göre önerelim.
    Ben siyah aldım , siyahı severim hoşumada gidiyor.
  • arkadaşlarbu telefonun arkası da beyaz kapaklı olanı yokmu? ya da ayriyetten beyaz kapak satılıyormu?ben arkası da beyaz olsun istiyorum iki renk hiç sevmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

arkadaşlarbu telefonun arkası da beyaz kapaklı olanı yokmu? ya da ayriyetten beyaz kapak satılıyormu?ben arkası da beyaz olsun istiyorum iki renk hiç sevmem

Malesef yok. Benim gibi siyah alın , önü arkası sağı solu siyah
  • hay allah ya.ileride mutlaka çıkar çakması filan da..orjinal ürünlere baktım bulamadım..
  • Arkadaşlar,karanlık ortamda ve sıfır ışıkta bir fotoğraf çekimi yapabilir misiniz?[Sıfır ışık olayı saçma gelebilir ama olsun]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: alpcan1903

arkadaşlar zil sesi gerçekten çok az çıkıyo benim telefonda.gelen çağrıları genellikle duymuyorum yani
    naapsak?

Bana göre oldukça yeterli bir sesi var. Hala telefonu aldığınız ses ayarıyla mı kullanıyorsunuz , yoksa en yüksek zil seviyesini seçtiniz mi ?

en yüksek zil sesi seçili fakat şu mp3 gain programını merak ettim.zil sesi olarak atanabilmesini biraz açıklarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

Arkadaşlar,karanlık ortamda ve sıfır ışıkta bir fotoğraf çekimi yapabilir misiniz?[Sıfır ışık olayı saçma gelebilir ama olsun]

Bu akşam çekim yapar burada paylaşırım , şimdi çıkmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

Arkadaşlar 5230 un müzik kalitesinden memnunmusunuz ?

müzik kalitesi konusunda şüpheniz olmasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

Arkadaşlar 5230 un müzik kalitesinden memnunmusunuz ?

Şahsen memnunum beni tatmin ediyor. Kemençe sesini güzel veriyor

quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

zil sesi bende çoook yüksek çıkyor...

bana 8 GB lik hafıza kartı önerebilecek varmıdır 5230 için. 6300 dan çıkartıp taktığım 512 lk miccro sd yi yerinden güçlükle çıkartyıroum pense ile ancak :S ileriye ittirip tık edip geri geliyor ama elimle çekemiyorum nedeni nedir bilen varmı

Hafıza kartını güçlükle çıkarma olayı bendede var. Zor çıkıyor , müsait bi gün aldığım yere götürüp nedenini öğrenmeye çalışacam buradan paylaşırım.

____________________________________________________________________________________________________________

Bu arada telefon gerçekten çok güzel video çekiyor. Yarın veya ertesi gün bir video çekip buradan paylaşacam örnek görüntü olarak. Fotoğraf çekiminden çok video çekimini beğendim açıkçası

bu hafıza kartı çıkaramama olayını bende 1 kez yaşadım ama sonra sorun kalmadı ilk çıkarmada zorluk çıkarıyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur668785

merhaba arkadaşlar bende bu cihazdan almayı düşünüyorum cihazdaki işlemci nasıl hızlımı mesela film izlerken donma oluyormu uygulamaları hızlı açıyormu birde görüntülü görüşme arka kamera ile yapılabiliyormu

cihazın işlemcisi 434mhz 5800 ın 369 mhz buradan kıyaslayabilirsin gayet başarılı cihaz .telefonumda şu anda iki part halinde star trek filimi var ve partların her biri 584 mb boyutunda ve akış hızında hiçbir sorun yok bu telde film izlemek gerçekten çok zevkli

ayrıca video çekim kaliteside gerçekten beklentileri karşılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Travego_44

arkadaşlar şuana kadar soru veya cevap şeklinde konuşmanıza katılmadım ama genede çok teşekkür ederim. çünkü almayı düşündüğüm 5230 hakkındaki bu başlığın tamamını okudum. incelemeyi yapan arkadaşımıza tekrar teşekkürlerimi iletrim.sayenizde aklıma takılan ve karar veremediğim noktaların çoğunu bu başlık sayesinde hallettim. ancak aklıma takılan bir iki nokta daha var onları sizlere sunucak olursam: merak ettiğim ilk nokta ürünün sağlamlığı ile ilgili. 5230 ne kadar sağlam ne tür darbelere dayanabilr bunu merak ediyorum. bir diğer nokta ise samsung marka cep telefonları ile ilgili samsung marka dokunmatik cep telefonların nokia markalı olanlara göre daha dayanıklı olduğunu duydum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlra yardımlarından dolayı şimdiden teşekkür ederim

cihaz sağlamlık konusunda başarılı evde ufak bebek var telefon birçok kez sağlamlık testine tabii tutuldu fırlatılmak suretiyle test ok
  • @zeck1234 hayırlı olsun telefon aramıza hoşgeldin

@alpcan1903 bendede zil sesinde herhangi bir problem yok gayet net .şayet zil sesin son ayardaysa aldığın yere bir göster

@ec1000 dediğin iki tarafı beyaz olan model yok maalesef sadece siyah modeli tek renk.ama beyaz maviyi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

ARKADAŞLAR BU TELEFONDAN ALACAĞIM ÖNERİRMİSİNİZ MEMNUN OLAN VARMI

ben memnunum * gps
    *geniş ekranda sorunsuzca film izlenmesi
    *symbian işletim sistemi
    *müzik ve video kalitesi gayet yeterli özellikler .parasının hakkını veriyor

benim favori rengim beyaz - mavi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

Arkadaşlar,karanlık ortamda ve sıfır ışıkta bir fotoğraf çekimi yapabilir misiniz?[Sıfır ışık olayı saçma gelebilir ama olsun]

Bu akşam çekim yapar burada paylaşırım , şimdi çıkmam gerekiyor

Teşekkür ederim.Beklemedeyim.
  • Merhaba arkadaşlar

Bu telefonda mesaj yazma olayı nasıl?
    Günde 200 mesaj atıyorum okulda sıra altında, yolda bayırda yürürken gezinti sırasında, tuvalette, banyoda, yatakta..
    Hızlı yazabilir miyim Qwerty klavye ile?
    Alıştıktan sonra hata yapma durumu azalır mı?

Ve kaliteli bi mesaj yöneticisi var mı.. Yani gelen mesajlar, giden mesajlar derli toplu, kullanışlı mı?
    Ayrıca mesajları iletmede, almada sorun yaratmaması lazım.. Bazı Samsung'larda bu oluyor..

Cevaplarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.