Şimdi Ara

Creative, World of Warcraft oyuncularına özel kablosuz kulaklığını tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Dünyada kitleleri peşinden sürükleyen ünlü World of Warcraft(WOW) oyununun ismini ve görünümünü taşıyan kablosuz kafa üstü kulaklık, Creative tarafından piyasaya sunuldu. Tasarım olarak oyundan izler taşıyan kulaklığın, Horde ve Alliance olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunan logosu, kullanım sırasında Led ışıklandırması sayesinde 16 Milyon farklı renge bürünebiliyor. Üzerindeki mikrofon kullanıcı istediğinde kulaklıktan ayrılabiliyor. Kulaklığın bilgisayar ile kullanılabilmesi için aracılığını yapan kablosuz alıcının ise USB 1.1 ve USB 2.0 girişlere, ayrıca hem Windows(7, Vista, Xp) hem de Mac işletim sistemine(OSX 10.5 ve üzeri) sahip bilgisayarlar ile uyumlu olduğu verilen bilgiler arasında. Creative'in geliştirdiği yeni ses teknolojisi olan THX TruStudio PC, dinleyiciye büyük ses derinliği ve çevreleme hissi sunacak. 4 saat şarj ile 9 saate kadar kullanım sunabilen, WOW oyuncularına özel olarak yapılmış ses modları da bulunan bu kulaklığın, önümüzdeki aylarda 160 $'dan satışa sunulması bekleniyor. Görünümü hakkındaki bilgilere bu videodan ulaşabilirsiniz.

• Çok cafcaflı bir görünümü var.
  • Bu Kadar Güzelini bi logitech yapar birde creative
  • çok güzel görünüyor ama 4 saat şarja 9 saat kullanım çok az yaw. daha kullanışlı yapılabilirmiş. birde kulaklık ve mik olarak kablosuz başka setler varmı benim bildiğim yokta bilen varsa öğrenebilirmiyim?
  • Ev geçindiren bir insan olarak kendi yorumum : Fiyatı kulaklık için uçuk seviyelerde, bana hayatta satamazlar

Edit:

http://www.amazon.co.uk/Creative-Warcraft-Detachable-Noise-Cancelling-Microphone/dp/B002WN2J16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angurvadal -- 8 Şubat 2010; 16:30:08 >
  • İstediği kadar güzel hatta mükemmel olsun o fiyat nedir arkadaş..
    Çin malı FTW
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outsider_

Ev geçindiren bir insan olarak kendi yorumum : Fiyatı kulaklık için uçuk seviyelerde, bana hayatta satamazlar

Edit:

http://www.amazon.co.uk/Creative-Warcraft-Detachable-Noise-Cancelling-Microphone/dp/B002WN2J16

bunu alacağıma gider kungeni alırım

• crative önce ürünlerine driver çıkarmasını öğrensin sound blaster live ses kartını win7 driverı olmadığı için herkez yok pahasına elinden çıkarıyor.bu arada bi çözüm yolu bilen varsa yazarmı?creativden soğudum
  • benim philips wireless kulaklıgım cok güzel valla :D tabi döşemeleri ve ışıklarıyla çok süper ancak bize gelene kadar 400 lira bile olur bu :D bende hem ally hem horde 80 var almaya kalkınca nası alıcam :D

DH misafiri arkadasım bendede 7+1 kullandıgım icin(creative t 7900) ses kartım harici creative marka ve vista icin sitesinden inen program calıstırmadı vista ultimate sahibiyim sonra bir insanın yazmış oldugu arayüzü kullanmasam ses kartım mefta idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fukarakoala -- 8 Şubat 2010; 18:56:58 >
  • Üstüne WoW damgasını basıyorsun ürün anında 3 kat daha değerleniyor valla ne güzel.
    Mousepadler klavyeler mouselar...
  • goruntusu cok hos ama eminim wow etiketi olmasa fiyat daha dusuk seviyede olur.
  • Yukarda arkadaşın dediği gibi Türkiyeye gelişi 400 Lirayı bulabilicek bir kulaklık.
    Ama en kısadan HD 201 modelinin Türkiyeye gelişi sadece ve sadece 37 Lirayken bu kulaklığa 400 Lira vermek...

Bir Türk insanının bunu yapabiliceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murselsevim -- 8 Şubat 2010; 22:03:23 >
  • güzelmi güzel,alıp kullanacaklarada hayırlı olsun
  • şahsen kulaklıklar süper yapmışlar ama fiyatları görunce insan biraz irkiliyor.
  • off çok tatlıymış :D
  • Fatal1ty faciası olmasında yine o neydi öyle ya pazardan aldım sanki halen hb'den cevap bekliyorum iade ile ilgili
  • bu parayla ben 1 ay geçiniyorum be bunlar türkleri hiç düşünmüyo
  • Nedense ses kalitesiyle alakalı en ufak bir beklenti oluşmadı bende..
  • http://www.vatanbilgisayar.com/sony-dr210dp.ce7-sony-dr210dp.ce7-kulaklik/productdetails.aspx?I_ID=42455

akar

hocam nedir öyle o ya. verilmez yazık. ki bu linkteki bile pahalı teknosa dan geçen bunun daha bi cafcaflısını 12 TL ye almıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.