Şimdi Ara

Samsung'dan Michael Jackson temalı taşınabilir depolama sürücüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık bir ay kadar önce Kingston tarafından Michael Jakcson temalı yeni bir USB belleğin hazırlandığını sizler ile paylaşmıştık. Michael Jackson için hazırlanan ve onun daha önce hiç bir yerde görmedğimiz sahne görüntülerini içeren THIS IS IT yapımını içeren USB bellekten sonra benzer bir adım da Samsung'dan geldi ve firma Michael Jackson temalı taşınabilir diskini duyurdu.

S2 serisi altında hazırlanan 500GB kapasiteli taşınabilir depolama sürücüsü benzer şekilde Michael Jackson' THIS IS IT filmini beraberinde sunuyor. Kral'a saygı olarak hazırlanan yeni sürücünün diğer özellikleri arasında ise veri yedekleme için Auto Backup ve içerik güvenliği için SecretZone gibi teknolojilerin yer aldığını görüyoruz.

Samsung tarafından Avrupa satışına 22 Şubat'ta başlanacak 500GB kapasiteli S2 sürücüsünün tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• Haberi tam zamanında yapmışsın. Teşekkürler. Güzel tasarım. Harici HDD almayı düşünüyordum. Bunu beklesem çok şey kaçırmamış olurum.
  • adamı sağ iken rahat bırakmadınız bari oldukten sonra rahat verin be.adamın herseyini paraya donusturmek zorundamısınız.
  • adam öldü ya boş bırakmayın herşeyden para kazanın
  • Ölülerin üzerinden para kazanan bu insan(cık)lar.Kendilerinin hiç ölmeyeceklerini zannede dursunlar.İnsan eliyle kurulan bin tane sistemi yan yana getirsen yinede insanlığa mutluluk getirmez.Hepsinin sonu aynı...Bu sistem kimleri yutmadıki jimi, curt,Layne...ve bizler ,bizler içinde hazırda bekliyor bir fırsat kolluyor....bundan sonra No Samsung , No Kingston ve diğerleri....
  • Bâri Micheal Jackson'ın hatrına diski 7200 RPM yapsaydınız
  • quote:

Bâri Micheal Jackson'ın hatrına diski 7200 RPM yapsaydınız

+1
  • Adamın üstünden hala para kazanmaya çalışıyorlar samsungu bu konuda eleştiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

mantikli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbob

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

mantikli

yani
  • yere düşmüyor sanırım.düşerken eğilip tekrar ayağa mı kalkıyor.
  • adamın bir sürü borcu var bırakında onları kapatsın hayranları. michael la ve onun ürünlerini çıkaran firmalara laf söyletmem.Bunu bile eleştiriyorsunuzya ne yapsalar eleştirirsiniz yani
  • Mal varlığı borçlarının kaç katı bilinmiyor. Ama bunu eleştirmelerini gerçekten anlmadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.