Şimdi Ara

Asus'un 23 inçlik MS238H'si yakında Avrupa'da satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TCMagazine'in haberine göre dünyanın en büyük donanım üreticilerinden Asus'un geçtiğimiz yıl Amerika'da satışa sunduğu 23 inçlik LED aydınlatmalı LCD monitörü MS238H'nin Avrupa'daki yolculuğu yakın zamanda başlıyor.

Parlak siyah çerçevesi ve tasarımıyla göz dolduran 567 x 407 x 151mm boyutlarındaki MS238H, 1920x1080 piksel çözünürlüğünü destekliyor. Maksimum aydınlanma (Parlaklık) seviyesi 250candela/m², tepki süresiyse 2ms olan monitörün, dinamik karşıtlık oranıysa 10,000,000:1.

D-Sub (VGA) ve HDMI bağlantılarına sahip olan 3.8kg kütlesindeki LCD monitörün en az 212 Avro yani yaklaşık 290 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

• Asus gene kalitesini konuşturmuş.
  • yaw bunlardan satılıyor şuan

geçen mediamrktta görmüştüm

asus değildi ama lg idi galiba

sadece şekli benziyormuş

özellikler farklı

http://www.hizlial.com/bilgisayar/lcd-monitorler/lg-22-w2230s-5ms-siyah-tn-panel-lcd-monitor_30.056.1165.0089.htm#tabs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 6 Şubat 2010; 16:47:01 >
  • bu monitörleri yakından görüp bizzat incelemedim ama anlayabildiğim kadarıyla arkaya eğik duruyor. en iyi ihtimalle 90 derece gibi dik konuma getirilebilir. öne eğik durabilmesi mümkün değil. tn panel lcd ler en kötü görüntüyü alttan verdiklerine göre masası alçak ya da koltuğu yüksek olmayan birinin bu tarz tasarıma sahip monitörleri en iyi performansta kullanabilmeleri mümkün değil gibi. ofis ortamında belki bu şartlar sağlanabilir sabit yüksek bir koltukta tam karşısından kullanılabilir ama ev ortamında değişik şekillerde kullanabilme imkanı yok.
  • çerçevesini bütün monitör üreticileri küçültmeye çalışırken asusun hiçte bunu önemsememesi ne ilginçtir.. çok geniş çerçevesi var ve kütük gibi görünüyor monitör.. tasarım denen birşey yok.. hiç dieğer markalarıda mı görmüyorlar acaba?? kendilerini dünyadan mı soyutladılar acaba.. bi çıkın mağazaları dolaşın yeter size.
  • vatanda 1 haftadır satılıyor bu monitor zaten
  • vatanda satılan led aydınlatma oluyor öylemi ?
  • Çok sade görüntüsü var.Çok karizmatik.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-ms236h-23-ms236h-ultra-ince-genis-ekran-lcd-monitor/productdetails.aspx?I_ID=42422#divDigerResimler

vatanda satılan 236h olanı

led vs yazmıyor ama bilemiyorum

bende biyerde gördüm diyodum vatanda imiş
  • tasarımını hiç beğenmedim o ne öyle :p
  • arkası böyleyse düşmesin diye yastık felan koymak lazım
  • Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bu monitörü...Ev için aldım.Daha doğrusu Lg 2261 olmadığı için vatanda bunu almak zorunda kaldım.Tasarım felan hikaye monitör hiç ergonomik değil ve alacak arkadaşlara Samsung P2250 ve Lg 2261 e bakmadan bunu almalarını tavsiye etmem..Kesinlikle öne doğru eğemiyorsunuz.Yaklaşık 85 derecelik açıyla duruyor maksimum.1920*1080 hariç diğer bütün çözünürlüklerde titreme yapıyor ve netlik yok..çok dikkatli bakarsanız full hd de bile yazılara beyaz gölge atıyor...büromda P2250 var ve kesinlikle kalitesi kullanışı bundan daha iyi..tabiki fiyatıda...
  • Kullandığım MS236H modeli ama kasa aynı...Ufak bi detay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.