Şimdi Ara

MSI R5750 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
16.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATI'ın bir önceki nesilde yer alan HD4850 yerine konumlandırdığı HD5750, DX11 desteği yanında düşük güç tüketim değerleriyle de oldukça iddialı bir model.

Bu videomuzda MSI'ın R5750 1GB ekran kartını inceliyor, MSI'ın AfterBurner hız aşırtma programıyla hız aşırttığımız HD 5750 ile rakiplerini kıyaslıyoruz.

• Gerçekten parasının hakkını sonuna kadar veren bir kart. Artık oyun teknolojisi birkaç oyun hariç donanımın gerisinde kalmış durumda. Şu an ve gelecek 1 sene içerisinde bu kart ile tatminkar şekilde oynayamayacağınız bir oyun çıkması zor. Güzel olmuş, inceleme için teşekkürler.
  • izledim,bilgilendirme için teşekkürler,
  • Teşekkürler.
  • bişeye yaramaz
  • Güzel inceleme olmuş teşekkürler. Kart resmen yarı yarıya güç harcayarak aynı işi yapıyor. Bazı oyunlarda GTX 260 a yaklaşması da ayrı bir güzellik. ATI nin meydan okuması devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iktyas

bişeye yaramaz

Neye göre, kime göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

bişeye yaramaz

Neye göre, kime göre?

oyunlardakı performansına göre, performans isteyenlere göre..
  • Güzel inceleme elinize sağlık.
    Makul fiyatlarda alınebilecek güzel bir kart olmuş.
  • İnceleme için teşekkürler.Görüntüsü hoşuma gitti.
  • quote:

quote:

quote:

bişeye yaramaz

Neye göre, kime göre?

Bu kart cebindeki paranın hesabını yapanlara yönelik.Verdiği paranın hakkını veriyorsa ki veriyor gözüküyor gerisi hikaye.Senin dediğine göre High-End kartlardan başkası yalan ve bu herkes için geçerli.Hayır bu senin için geçerli.Bu kart bana göre değil denilebilir ama birinin cebine ve beklentilerine göre olacağı aşikar.

• inceleme için eline sağlık hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bişeye yaramaz

Neye göre, kime göre?

Bu kart cebindeki paranın hesabını yapanlara yönelik.Verdiği paranın hakkını veriyorsa ki veriyor gözüküyor gerisi hikaye.Senin dediğine göre High-End kartlardan başkası yalan ve bu herkes için geçerli.Hayır bu senin için geçerli.Bu kart bana göre değil denilebilir ama birinin cebine ve beklentilerine göre olacağı aşikar.

şimdi sana bunu uzun uzun anlatmak isterdım ama gece gece gerek yok tartışmaya. ama kısaca şunu söyleyım 5850 video incelemesının altına ''yaramaz''ibaresını kullanmadım, ama 5850 hıgh end kart değil anladın sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bişeye yaramaz

Neye göre, kime göre?

şimdi sana bunu uzun uzun anlatmak isterdım ama gece gece gerek yok tartışmaya. ama kısaca şunu söyleyım 5850 video incelemesının altına ''yaramaz''ibaresını kullanmadım, ama 5850 hıgh end kart değil anladın sanırım.

Kaç para o kart.Kaç kişi sadece bir ekran kartına 500 küsür TL veriyor.Bu kartta verdiğin paranın karşılığı kadar gayette zevkli bir şekilde oyun oynatır.Amaç oyun oynamaksa eğer.Ne anlatmak istediğini anlamadım.Çünkü mantıklı gelmiyor.Dünya da hala en fazla ucuz kartlar satılıyor.Bu paraya daha iyisini yapan bir kart varsa onu almalı insanlar tabi.

• @dehşet

sen farklı yaklaşıyorsun konuya ben farklı yaklaşıyorum.belkıde mantıklı değil yazdıklarım, olabılır.ama ben düşüncemi yazdım ve bu kart için yaramaz dedim.oyun işi zevk işi. eğer çok zevk almak istıyosan paraya bıraz kıycaksın.kısacası paran kadar zevk alırsın. sen az zevkle tatmın olursun ben daha fazla isterım veya bir başkası bu kişisel tercih meselesı
  • fanlığa gerek yok güze lkart işte
  • Videoda da söylendiği gibi, yeni bir bilgisayar kuruyorsanız, en ekonomik ve fiyat/başarım ürünü bu kart gibi görünüyor.
  • 200ytl civarında olursa alınır yoksa para vermeye değmez bence , ortada ne dx11 ne dx10 oyun var saten adam akıllı ..

200 ytl ye gider 4770 alırım
  • arkadaşlar fiyatına baktım 300tl bnce orta sınıf ve dx11 için çok ideal bir kart...
  • gerçekten güzel bir kart.. ofis, multimedia, internet uygulamlarının yanı sıra birazda vakit geçirmek için oyun oynarım diyenler için ideal bir kart bende.. ancak arada büyük fiyat farkı yoksa 5770'de düşünülmeli..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.