Şimdi Ara

- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
4
Favori
56.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunun çevirildiğini ilk defa gördüm ve bitirmişsiniz.Valla helal olsun imparatore sessiz sedasız işini bitirmişsin, bir tek yayınlanması kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 31 Aralık 2010; 11:46:33 >
  • Kolay gelsin
  • Şimdiye kadar bu oyunun Türkçesinin çıkmamış olması ayıptı zaten. Elinize sağlık.
  • Forumdan diğer saygılı arkadaşlarımızda Dragon age Origins için Türkçe yama çıkarttılar .. Imparatore sende nekadar zamandır Diablo ile uğraşıyorsun .. Gerçekten ortada çok büyük emek var,saygı duymamak elde değil...

Biran önce bitmesi dileği ile ..
  • böyle bir çalışmayı yapan kişiye saygı duymak gerek.inanılmaz text vardı diye hatırlıyorum.çevirinin tamamlanması mükemmel olmuş.tek başına bunu başardığın için helal olsun.Merakla bekleyenlerdenim bende...
  • Aşağıdaki adrese bir kaç ön bilgi koydum. Faydalı olabilir.

http://seckin_07.sitemynet.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatore

Aşağıdaki adrese bir kaç ön bilgi koydum. Faydalı olabilir.

http://seckin_07.sitemynet.com

Site müthiş olmuş. Hikayede ayrı bir hava katmış. D2 oynayasım geldi, şu cd çantasına bi bakem
  • Hocam çıkış tarihi verir misiniz ya da nereye kadar çevirdiniz ne kadar kaldı falan biraz bilgi isteyecektim. Heves ettim bir daha kurayım oyunu diye ama cdsini bulamamıştım Türkçe yama çıkacak diye gaza geldim internetten indireceğim tekrar :)
  • Ben birkaç gündür oynuyorum oyunu. Sonra burada böyle bi' konu olduğu aklıma geldi fakat halen çıkmamış. Şaka maka ne zaman çıkar bu yama? :)
  • Türkçe çeviri bitti demiştiniz aylar oldu ?? Bize çıkış tarihi açıklayacaktınız ? beklemedeyiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankok

Türkçe çeviri bitti demiştiniz aylar oldu ?? Bize çıkış tarihi açıklayacaktınız ? beklemedeyiz...

Bitti demedi. Sadece ceviriler bitti ayarlara gectik dedi. Dikkat et
  • Diablo I ide çevirmeyi düşünür müsünüz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

quote:

Türkçe çeviri bitti demiştiniz aylar oldu ?? Bize çıkış tarihi açıklayacaktınız ? beklemedeyiz...

ee bende çeviri bitti dedim zaten ?!?! ayarlar aylar alacakmı ? ne ayarı ? ekran çözünürlüğümü yoksa package yapma işimi ?
  • quote:

quote:

quote:

ee bende çeviri bitti dedim zaten ?!?! ayarlar aylar alacakmı ? ne ayarı ? ekran çözünürlüğümü yoksa package yapma işimi ?

ayarlarda 3 ay sürer mi ?? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bp8721990

Diablo I ide çevirmeyi düşünür müsünüz acaba ?

Şu an böyle bir plan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

quote:

Orijinalden alıntı: Resident

quote:

Bildiğim kadarıyla Wide Screen yaması var ama High Resulotion yok sanırım. 800*600 iyidir :)

Diablo 2 1.12 patch ile "d2multires" modifikasyonu ile yüksek çözünürlüklü oynanabiliyor . Ama karakterler çok küçük kalıyor. Ben 1080p de oynuyorum görüntüsü aşağıda.

Vay anasını ben geçenlerde diabloyu yükledim ,çözünürlük gözümü bozdu neredeyse madem yaması var oynarız bizde.

Ben indirip denedim fakat Diablo II açık olmadığı halde "Exiting Diablo II..." gibisinden birşey diyor.

• Hergün bu sayfaya girip gelişme varmı yokmu diye kontrol ediyorum.Sabırsızlanıyo insan ister istemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impavide

Hergün bu sayfaya girip gelişme varmı yokmu diye kontrol ediyorum.Sabırsızlanıyo insan ister istemez.

aynen desem
  • quote:

quote:

Hergün bu sayfaya girip gelişme varmı yokmu diye kontrol ediyorum.Sabırsızlanıyo insan ister istemez.

aynen desem

Aynen desem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bp8721990

quote:

quote:

aynen desem

Aynen desem?

dedim olacak

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.