- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Video kesip yapıştırma programı
2 Cevap4287 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

765 Mesaj
5 Şubat 2010; 15:06:28 

Video üzerinde çeşitli oynamalar yapabileceğim bir program arıyorum. Ne tür oynamalar? Bir videonun örneğin 40. saniyesi ile 45. saniyesi arasını kesme veya videoyu 2'ye bölme, 2 videoyu arka arkaya birleştirme, videodaki sesikapatma, kısma veya videodaki sesi bırakıp görüntüyü değiştirme gibisinden her türlü oynamayı yapabileceğim programlar arıyorum Konu biraz aciliyet taşıyor, şimdiden yardım edenlere teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reXow -- 5 Şubat 2010; 15:07:08 >

801 Mesaj
5 Şubat 2010; 15:11:24 

http://download.chip.eu...tudio-8.0b_1001260.html

Yada

bu üstteki kadar geniş çaplı değil ama yinede mükemmel
http://www.gezginler.ne...el-videostudio&lid=1800

Hangi Türk Filmlerini OSCAR'a layık buluyorsunuz?(Anket)Üstteki profil avatarına yorum :)USB bellekten XP kurulumu
İnternet ile kaç yılında tanıştınız?(Anket)"KullanıcıAdı.donanimhaber.com" DH subdomain blog sayfanız olsun istermisiniz?

4166 Mesaj
5 Şubat 2010; 17:19:34 

Bugün bende filmleri 2ye bölmek için program arıyordum. Başka forumdan kişilerde aynı soruyu sormuş gelen cevaplarda ise virtualdub ile de yapabilirsin yazıyordu. Program gerçekten işe yarıyormu bilmiyorum ama o kişi gibi bende virtualdub ile yapabilirsin diyorum

Ayrıca movie maker ilede video kesebilirsin. Nasıl yapıldığı hakkında bilgim yok , internette resimli anlatımlar var

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Video kesip yapıştırma programı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.254