> Elektrikli Şofben Nasıl Bağlanıyor ? (Yardım)
3 Cevap5930 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1744 Mesaj
5 Şubat 2010; 13:53:25 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar ani su ısıtıcı aldım fakat servisini kurulum için aradığımda evdeki hattın yeterli olmayacağını (daha tüm elektrik tesisatı yeni yapıldı evin) sigortadan itibaren bir kablo çekilmesi gerektiği gibi saçma birşey söyledi anlayamadım..Doğruluk payı nedir? Elektrikçi çagıracağım duruma göre

Elektrikli Sofben kullanan arkadaşlar nasıl kullanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 5 Şubat 2010; 13:56:31 >

1744 Mesaj
5 Şubat 2010; 13:57:54 

Güncel^^

1053 Mesaj
5 Şubat 2010; 14:04:55 

bu gibi şofbenlerde sigortadan ayrı bir kablo çekilmesi gerekiyor yanılmıyorsam. normal elektrik tesisatı kaldırmıyor.

240 Mesaj
1 Nisan 2010; 23:27:00 

selamlar benim başımdada aynı sorun var neyseki bir stajer yada anlayan arkadaşı eve getirip taktıracağım sigorta tablosunden yeniden hat çekilecekmiş sanırsam acaba bana gerekli malzemeleri söyleyebilirmisiniz ben önceden kendim malzemeleri almak istiyorum
not:sigorta tablosu ile banyonun arasındaki mesafe yaklaşık 15 metre acaba kac mm lik hangi kablodan almak gerekir vede başka hangi malzeme gerekiyor yazarsanız sevinirim

Çin Shenzhen'de yaşıyorum,China post,HK post,EMS DHL FEDEX gönderilerimiz mevcutturher türlü ürününüzü temin edip paketleyip gönderiyorum,sorularınız için çekinmeden mesaj atın
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » > Elektrikli Şofben Nasıl Bağlanıyor ? (Yardım)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250