Şimdi Ara

Asus bu yıl 20 milyon dizüstü bilgisayar satmayı hedefliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus G60j

Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden Asus, bu yıl 20 milyon dizüstü bilgisayar satmayı hedefliyor. Asus'un taşınabilir bilgisayarlardan sorumlu genel yöneticisi Shien-yueh Hsu açıklamasında 20 milyon noteboko satarak Toshiba ve Lenovo'yu geçmeyi ve dünaynın en büyük 5. notebook sağlayıcısı olmayı hedeflediklerini söyledi.

Hedefleri doğrultusunda 12 milyon geleneksel dizüstü bilisayar ve 8 milyon Eee PC satmayı hedefleyen Asus, USB 3.0 destekli yeni dizüstü bilgisayarlarının toplam satışın %30'unu oluşturmasını bekliyor. Bu arada USB 3.0 destekli dizüstü bilgisayarlarında, NEC tarafından geliştirilen kontrol yongasına yer veren Asus, Mayıs veya Haziran aylarına doğru ise bu durumu değiştirmeyi ve kendi iştiraklerinden biri olan ASMedia firmasının geliştirdiği yongalara geçmeyi planlıyor.

• 20 az gelir knka 30 yapalım :DDD
  • Bence rahat satar , satamazsa da en azından 10-15 milyon satar.
  • 20 satabileceklerini sanmıyorum
  • tr de satamaz 10 milyon fılan bence
    oda eeepc sayesınde olur yoksa hayatta satamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1.1 -- 5 Şubat 2010; 15:00:44 >
  • Türkiye'de 10 milyon pazar mı varki Tr de bu kadar satsın.

Bütün dünyadaki hedefleri 20M dir.
  • 20 milyon satmak istiyorsa fiyatları düşürsün biraz. Ben de Asus hayranıyım ama alamıyorum, çok pahalı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: unhappyboy
    Türkiye'de 10 milyon pazar mı varki Tr de bu kadar satsın.

Bütün dünyadaki hedefleri 20M dir.

hayır dunyada kastetmiştim n61 i 2000 liraya satıyorlar acer i5 li sitemi 1600 e satıyor
  • Geçen günlerde de buna benzer bir açıklamayı Acer yapmıştı
    Buna gelecek olursak Asus'un netbook satışları iyi geriye kalan pekte f/p ürünleri yok...
    Acer bile kaç yıl uğraştı Dell'i geçebilmek için Asus nasıl Lenovo ve Toshiba'yı geçecek?
  • Ben 3 senedir Asus kullanıyorum ve kalitesinden şaşmam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.