Şimdi Ara

Kapak Edecek Laflar:)) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
104.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -bana elli bin lira ver ben sana BİNER BİNER öderim
  • Siz Koyun Güderken biz Çoban şeyedioduk :D
  • bu da güzelmiş (şahan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iscanthere -- 29 Mayıs 2010; 11:32:53 >
  • Keçicizade Fuad Paşaya yabancı bir diplomat latife yoluyla sorar:
    Zamanımızın en güçlü devleti hangisi diye?
    Fuad Paşa tereddüt etmeden şu cevabı verir:Osmanlı devleti
    Diplomat:Nasıl olur der
    Fuad paşa:Siz dışardan biz içerden yıkmaya çalıştığımız halde hala ayakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Orijinalden alıntı: cureshot88

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz ! " Öğrenci: " O zaman ben uçtum..." Profesör cevaba cok sinirlenmiş, sınavda öğrenciye takmış ve sınavı başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış. Yanlız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış. Profesör öğrenciye: “ Sana son bir soru soracağım “ demiş; “ Yolda yürürken iki çuval bulduğunu hayal et, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın? Öğrenci: " Para olan çuvalı seçerdim..." Profesör: " Ben akıl olan çuvalı seçerdim..." Öğrenci: " Normal ! Kimde ne eksikse onu seçer...” Profesör çok sinirlenmiş, öğrencinin sınav kağıdında not yerine " Öküz " yazmış. Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış : " Sayın profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz." Demiş.

mükemmel

Aynen +1
  • 80'li yılların sonların bir Beşiktaş-Boluspor maçı sırasında hakem Beşiktaşın net 2 golünü vermez, Boluspora havadan bir penaltı verir. Boluspor 2. golü de atar.
    Metin tekin santrayı yapmaz bekler. Hakem düdüğü bir daha çalar, ama Metin hala topa dokunmaz.

hakem, "Metin neden başlamıyosun, bak kart çıkartırım" der.
    Metin cevap verir: "Hocam sahanıza geçin de başlayalım"..

çaldım.
  • İİİİ LAF KOYMUŞ AMA
  • İnadına çok mutluyum ben güldükçe siz kudurun..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: PW

spor muhabirlerinden biri bir teknik direktöre sorar..

- iyi bir teknik adam olmak için iyi bir futbolculuktan gelmek gerekmez mi ?

Teknik adam kapağı oturtur,

- iyi bir jokey olmak için, at mı olmamız gerek der ve kapağı kapar..

• quote:

Orijinalden alıntı: cureshot88

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz ! " Öğrenci: " O zaman ben uçtum..." Profesör cevaba cok sinirlenmiş, sınavda öğrenciye takmış ve sınavı başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış. Yanlız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış. Profesör öğrenciye: �Sana son bir soru soracağım �demiş; �Yolda yürürken iki çuval bulduğunu hayal et, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın? Öğrenci: " Para olan çuvalı seçerdim..." Profesör: " Ben akıl olan çuvalı seçerdim..." Öğrenci: " Normal ! Kimde ne eksikse onu seçer...�Profesör çok sinirlenmiş, öğrencinin sınav kağıdında not yerine " Öküz " yazmış. Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış : " Sayın profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz." Demiş.

profesör laf yemekten yalama olmuş. güzelmişş
  • geçen gün otobüse bindim,gidiyoruz o sırada durağa geldik baya kişi binmeye başladı otobüse bende ön tarafdaydım,sonra şoför dediki''beyler arkaya doğru yürüyün''.bende bunu duyunca şoföre dedimki''madem yürüyecektik ,neden otobüse bindik''
  • Bana Göre Geniş Aile dizisindeki abaküs zekai nin en iyi kapağı :D

Zekai ile pırıl el ele gezerlerken sokaktan geçen 2 genç zekai ye laf atar

-Bu Mahallenin Namusu yokmu lan?

Zeek in cevabı yarmıştır:*

-Hayırdır bilader tecavüze mi uğradınız?

İlgili video http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=117901518223639&ref=mf
  • İlk sayfada 1950 lerin İstanbul belediye başkanı Ord.Prof.Dr.Fahrettin Kerim Gökay'a içki karşıtı olduğu için sırf onu kızdırmak için zamanın küçük rakısına fahrettin kerim dediklerini söylemişti. Ben içinde rahmetlinin olduğu iki olayı anlatacağım.

..........Yapımı yedi yıl süren Saraçhane'deki Belediye Sarayı'nın temeli Gökay zamanında atıldı. İstanbul'da klakson çalma yasağı getiren ilk belediye başkanı oldu. İçki ve sigara karşıtı kampanyalar yaptı. Çevresine zarar veren sarhoşlara karşı çok sert tedbirler aldı.
    Yumuşak kalpliydi ama sinirli bir tabiatı vardı. Başbakan Adnan Menderes'in kente yönelik müdahalelerine çok sert karşılıklar verdi.
    Menderes'in kendisi için 'deli' dediğini öğrenince basın mensuplarını toplayıp, "o bir toprak ağası, ruh hekimliğinden ne anlar ki bana deli demiş. O bana deli derse kargalar bile güler, ama ben onun hakkında bir deli raporu yazarsam, hayatı boyunca akıllı olduğuna kimseyi inandıramaz" dedimiş.

fahrettin kerim gökay, istanbul belediye başkanlığı zamanında fırınları
    geziyormuş. kendisine, ağzı oldukça bozuk bir fırıncı pasta ikram
    etmiş. fahrettin bey,söyle bir tadina bakmış ve sormuş:
    - hımmm!... çok güzelmiş, ne kattın buna?
    fırıncı pis pis sırıtarak yanıtlamış:
    - sana koydum efendim!
    fahrettin bey, bu söz üzerine pastadan bir lokma daha almış ve
    devam etmış:
    - ben de bütün fırıncılara söyleyeyim de, hepsi sana koysunlar...
  • Bir ayarda Atamıztan gelsin.

Cumhuriyet'in ilanından sonra İstanbul'da bir resepsiyon verilir, dünya ülkelerinin elçileri ve ataşeleri de davet edilir. Davet güzel bir atmosferde devam etmektedir, fakat İngiliz ataşesi olan binbaşının bakışları Mustafa Kemal'in gözünden kaçmaz. Bütün davet boyunca kendisine dik dik bakmıştır ve bakmaya devam etmektedir.

Ne olduğunu öğrenmek için yaverini gönderir. Yaver, Mustafa Kemal'e şöyle der:

-Paşam kendisine neden ters bir tavır takındığını sordum, o da Mustafa Kemal'in Çanakkale'de babasını öldürdüğünü söyledi.

Bunun üzerine Mustafa Kemal şöyle der:

-Git sor bakalım, babasının Çanakkale'de ne işi varmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow006 -- 9 Haziran 2010; 23:44:24 >
  • Yine Kemal Sunalın Bi Film Hababam Sınıfn'da

Ders Biyoloji

Hoca Şabana Sorar: Memeliler ne İle Beslenir
    Şaban:Ağızlarıyla
    Hoca:Onu Sormadım Ne Yerler
    Arkadan Arkadaşı:Ot de Der
    Şaban:Ot Yerler Bunun Gibileride B*K Yerler

• Yeniler de güzelmiş
  • olm senin koyun indirdiğin derede ben çoban s....tim (haddini bil ebabında)
  • kalp krizi gibisin . .
    geçirmek istiyorum . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hols

kalp krizi gibisin . .
    geçirmek istiyorum . .
    offfff sen warya otsbir olsan çekilmezsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.