Şimdi Ara

Samsung'dan Güney Kore pazarına özel Android v2.1 destekli telefon; M100S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güney Kore'nin en büyük cep telefonu üreticisi Samsung, Android v2.1 işletim sistemini kullanan SHW-M100S modelini düzenlenen özel etkinlik kapsamında tanıttı.

SK Telecom tarafından Güney Kore'de mart ayında satışa sunulması planlanan M100S, 3.7 inç boyutunda WVGA çözünürlüğünde AMOLED dokunmatik ekran, 800 MHz saat hızında işlemci, TouchWIZ arayüzü, DivX oynatabilme, WI-FI / A-GPS / Bluetooth bağlantıları, T-DMB, 3.5 mm jak girişi, 5 megapiksel çözünürlüğünde dijital kamera, 1280x720 piksel video kaydı gibi başarılı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Yeni telefonun fiyatına ilişkin herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

• tasarımı güzel olmuş,haber için teşekkürler
  • çok tipsiz.. HTC HD2 varken bunlara para verilmez bence.. kötü demiyorum ama kullanılacaksa daha iyisini kullanmak daha mantıklı..
  • samsung iyi güzel modeller çıkarıyorsunda.çıkardığın modelleri hiç takip etmiyorsun be. güncelleştirme destek konusunda sıfırsın ama lanet olsunkı yine gidip senı alıyoruz bağımlılık bu sigara gibi
  • arayüzü lg den hacılamışlar gibime geldi keşke şu kızları da lg den hacılasalar lg nin kızları güzel oluyor ya o kızların elinde lg leri bilgisayar gibi görüp alasım geliyor omnia hd nin andoridlisi gibi sanki kamera 5 mp olmuş bi de 3g olayı yok galiba ekranda kapasitiftir herhalde fakat cihazın sadece koreyle sınırlı tutulması bana anlamsız geldi neyse bakalım yakında samsungdan detaylı açıklama gelir sanırım

herkese iyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

çok tipsiz.. HTC HD2 varken bunlara para verilmez bence.. kötü demiyorum ama kullanılacaksa daha iyisini kullanmak daha mantıklı..

daha piyasaya çıkmamış teknik özellikleri performansı tam bilinmeyen bir telefonu nasıl karşılaştırabiliyorsun be dostum.senin bu yaptığın yoruma gülerler benden söylemesi. ya cahillik yüzünden yada sırf mesaj sayısını artırmak için atmışsın bu mesajı
  • tipsiz mi?
  • samsung yazılım:kullanışsız,dandik bir yazılım.
    ürün,yazılım desteği:hiç yok
    yokta yok

ama yine gidipte, sırf şu koreli kızlar için samsung alan bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

çok tipsiz.. HTC HD2 varken bunlara para verilmez bence.. kötü demiyorum ama kullanılacaksa daha iyisini kullanmak daha mantıklı..

daha piyasaya çıkmamış teknik özellikleri performansı tam bilinmeyen bir telefonu nasıl karşılaştırabiliyorsun be dostum.senin bu yaptığın yoruma gülerler benden söylemesi. ya cahillik yüzünden yada sırf mesaj sayısını artırmak için atmışsın bu mesajı

• quote:

samsung yazılım:kullanışsız,dandik bir yazılım.
    yokta yok

ne amaçlı bunları yazmış olabilirsiniz açıkçası hiçbir fikrim yok
    1-)öncelikle şahsi görüşüm samsung menülerin ve touchwiz arayüzünün kullanışlılığı gerçekten güzel widget olayına değinmeyeceğim zaten

2-)ürünlerine gelecek olursak her keseye hitap edebeildikten dayanıklı ergonomik güzel tadarımlı ve fonksiyonel cihazlar yapabiliyorsa değil samsung gider en kötü çakma çin malı telefonu bile alırım ve hiçbir markanın reklamını yapmam

3-)yazılım konusunda size bende katılıyorum samsung ürünlerinin yazılımsal olarak arkasında çok fazla durmuyor bu omnia hd olayından sonra akıllanmış gibi gözükselerde sadece görüntü bu konuda samsung kendini aşmalı

4-) ve son olarakta koreli bir kız için cep telefonu alacağıma gider koreden kız alırım telefonda üzerine promosyon olur o telefonla da sizi arar hal hatır sorarım bunu ne amaçla yazdınız bilmiyorum ben oraya mizah katmak amaçlı olarak bunu yazdım ve sadece ufak bir kıyaslama yaptım gidipte lg nin kızları iyi olduğu için lg kullanmadım ya da şu an ki samsung e 200 ümü güzel bir bayan satmadı bana sizin anlayışınız buysa üzerine yapacağım son yorum budur

• Arkadaşlar aşağıda resmini eklediğim SPH-W5200 Samsung model telefon geldi elime.
    Telefonda sadece korece-ingilizce dil seçenekleri mevcut dili ingilizceye çevirdik zarzor.
    2-3 gündür nette aramama rağmen türkiyede böyle bir telefon modeli yok büyük ihtimal yada ben bulamadım.
    Sorunum şu telefona vodafone SİMKART takınca " ınvalid simcard" gibi bir hata veriyor sanırım bizim Simkartları tanımıyor telefon.Vodafone simkartı ile telefonu kullanabilirmiyim acaba bir yolu varmıdır ?

Telefon gerçekten kaliteli birşeye benziyor ve benim çok hoşuma gitti.
    çift kameralı 2.0 megapigsel kamera - mp3 çalar -bluetooth - TV- WİFİ- ve daha tam bilmediğim özellikleri var.
    Telefonun orjinalliğini bozmadan bizim SİMKART lar ile kullanmak için varmı bir çözüm yolu lütfen yardım edin.
    Bu konuda bilgi verebilcek varsa gerçekten mutlu olurum.
    Samsung'dan Güney Kore pazarına özel Android v2.1 destekli telefon; M100S

• quote:

Orijinalden alıntı: laerrof

quote:

samsung yazılım:kullanışsız,dandik bir yazılım.
    yokta yok

ne amaçlı bunları yazmış olabilirsiniz açıkçası hiçbir fikrim yok
    1-)öncelikle şahsi görüşüm samsung menülerin ve touchwiz arayüzünün kullanışlılığı gerçekten güzel widget olayına değinmeyeceğim zaten

2-)ürünlerine gelecek olursak her keseye hitap edebeildikten dayanıklı ergonomik güzel tadarımlı ve fonksiyonel cihazlar yapabiliyorsa değil samsung gider en kötü çakma çin malı telefonu bile alırım ve hiçbir markanın reklamını yapmam

3-)yazılım konusunda size bende katılıyorum samsung ürünlerinin yazılımsal olarak arkasında çok fazla durmuyor bu omnia hd olayından sonra akıllanmış gibi gözükselerde sadece görüntü bu konuda samsung kendini aşmalı

4-) ve son olarakta koreli bir kız için cep telefonu alacağıma gider koreden kız alırım telefonda üzerine promosyon olur o telefonla da sizi arar hal hatır sorarım bunu ne amaçla yazdınız bilmiyorum ben oraya mizah katmak amaçlı olarak bunu yazdım ve sadece ufak bir kıyaslama yaptım gidipte lg nin kızları iyi olduğu için lg kullanmadım ya da şu an ki samsung e 200 ümü güzel bir bayan satmadı bana sizin anlayışınız buysa üzerine yapacağım son yorum budur

benimde mizah katma amaçlı yazdığımı anlamanız gerekirdi,
    diğer konuda ise Samsung giderek nokialaşıyor diyorum sadece yahu 120 liralık samsung telefonumun kulaklığından radyo kanallarını değiştirebiliyorken, 250 liraya yeni aldığım samsung telefonun kulaklığından radyo kanallarını değiştiremiyorum,gelde anla şimdi samsung un bu mantığınıhiç olacak işmi daha ucuz telefonunda bile bu özellik varken,daha pahalı telefonuna böyle basit bir özelliği bile koymuyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 5 Şubat 2010; 10:15:40 >

• habere ek olarak cıhazda cın malı tlflarda gordugumuz anten ve analog tv ozellıgıde mevcut...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.