- x
megane2 sol dikiz aynası nasıl sökülür?
2 Cevap2823 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : alirbsh
Giriş

216 Mesaj
4 Şubat 2010; 11:16:51 

merhabalar
2005 megane 2 nin şöför tarafındaki aynayı sökmem gerekiyor. aynalar elektrik kumandalı. internette aradım fakat nasıl söküleceği ile ilgili bilgi bulamadım .
kendim aynanın kapı kolu üzerindeki iç tarfındaki kapağı söktüm. 1 adet trox vida var ve 1 adet kablo soketi var. bu vidayı söksem ve kablo soketinide çıkarsam ayna çıkarmı yoksa gizli vida veya kulakçık falanda varmı ki.
yardımlarınızı bekliyorum.
selamlar

Satılık Pilot CAPLESS Siyah dolmakalem.

184 Mesaj
16 Şubat 2011; 15:09:19 

Belki soran olur bende cevabını çok aradım bulamadım, İçerden arkadaşın dediği gibi ayna kapı kolu üzerinde kapağı çıkarınca bir torq vida var bunu açın sonra dışardan çekince direk elinize geliyor zaten sonra dış kapağınıda tornovida ile tırnaklardan açarsınız toplam sökme takma 2-3 dakika sürüyor.

2743 Mesaj
13 Haziran 2011; 14:13:58 

quote:

Orijinalden alıntı: 1 Ocak 2011

Belki soran olur bende cevabını çok aradım bulamadım, İçerden arkadaşın dediği gibi ayna kapı kolu üzerinde kapağı çıkarınca bir torq vida var bunu açın sonra dışardan çekince direk elinize geliyor zaten sonra dış kapağınıda tornovida ile tırnaklardan açarsınız toplam sökme takma 2-3 dakika sürüyor.

Eyvallah

Xigmatek Pantheon
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Renault » megane2 sol dikiz aynası nasıl sökülür?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.320