- x
AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK
754 Cevap65262 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     4 5 6 [8] 10 11 12 13      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

719 Mesaj
20 Ağustos 2010; 11:22:46 

http://www.gsmobile.com.tr/tarifeler/faturasiz_sms_paketi.aspx
arkadaşlar 11000 sms paketi hayırlı olsun GSMobile

HP PAVILION DV7-3020ET KULLANANLAR KULÜBÜ
CPU: i7-720qm 1.6 Ghz - 6MB Ön Bellek | 4GB DDR2 RAM | nVidia GT230M GDDR3 1 GB Ekran kartı | 17.3" 1600x900 Led Ekran | | 5/1 Kart okuyucu | HP Web Kamerası | | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA Bağlantısı | Blu-Ray Rom | 8 Hücreli Lityum İyon Pil | HP Mobil Uzaktan Kumandası |Windows 7 Ultimate 64 Bit

2134 Mesaj
20 Ağustos 2010; 14:35:37 

quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

348 Mesaj
20 Ağustos 2010; 16:05:47 

Hadi hayırlı olsun arkadaşlar hepimize

LoL

1415 Mesaj
20 Ağustos 2010; 16:08:56 

avea hattım var gs hatta gecmek ucretlimi bi ara sordugumda ilk cıktıgında 10 tl istemişlerdi.eger bedava deilse baska hattimi gecircem

birde bu tarifede sabah 5 aksam 5 varmi:) gerci 1905 dakika az deil:)

2134 Mesaj
20 Ağustos 2010; 16:22:52 

quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

avea hattım var gs hatta gecmek ucretlimi bi ara sordugumda ilk cıktıgında 10 tl istemişlerdi.eger bedava deilse baska hattimi gecircem

Direkt aveadan, Gsmobileye geçme ücreti 8tl. Çünkü sim kart değişiyor. Ama para vermeden geçmenin de bir yolu var. Mevcut avea hattınızı vodafoneya taşıyın, vodafone oldugu gün gidip bir avea bayine gsmobileye geçmek istiyorum diyin ve ücret ödemeden Gsmobileye geçmiş olun. AYrıca daha önce faydalanmadıysanız 600dk mnt kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Ayrıca s5a5 paketi taraftar hatlarınca kullanılmamaktadır.

1039 Mesaj
21 Ağustos 2010; 1:31:55 

quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

Avea hattının tarifesi nedir,aylık masrafın nedir,yazabilirmisiniz.

Faturasız 1905 de verilen dakika 1905 dakika ,faturalı da ise 905 dakika,bu ayrıntıya dikkat ediniz.

Sabah 5,akşam 5 de toplamda dakika sınırı yokmu?BU da önemli 1905 ile karşılaştırırken.

Ayda 49 TL verebilirmisiniz bilemiyorum ama,Eski Açık tarifesini bir araştırın,bence bu paraya bu dakikalar verebilenler ve konuşanlar için harika.

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

1039 Mesaj
21 Ağustos 2010; 1:41:25 

quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

GSMobile’dan Faturasız SMS Paketleri
Sadece 9 TL’ye yurtiçi her yöne gönderilebilecek 1.000 SMS + tüm GSMobile ve diğer Avea'lılara gönderilebilecek 10.000 SMS!

Ya da 7,8 TL’ye; ister yurtiçi her yöne gönderilebilecek 500 SMS, ister tüm GSMobile ve diğer Avea'lılara gönderilebilecek 5000 SMS!

Paket Adı Paket Fiyatı Ücretsiz Mesaj Adedi Ücretsiz SMS'lerin Kullanım Yönü
11.000 SMS Paketi 9 TL 11000 1.000 Heryöne + 10.000 Tüm GSMobile ve Avea'lılarla
500 SMS Paketi 7,8 TL 500 Her yöne
5000 SMS Paketi 7,8 TL 5000 Tüm GSMobile ve Avea'lılarla

11.000 SMS Paketinden yararlanmak için “KAYIT” yazın; 500 SMS Paketinden yararlanmak için "BESYUZ" yazın, 5000 SMS Paketi içinse "BESBIN" yazın 4905'e gönderin, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz SMS´leriniz ile dilediğiniz kadar mesajlaşmanın tadına varın.

Paketinizde ne kadar mesaj kaldığını; "BILGI 500”, "BİLGI 5000" ya da “BILGI 11000” yazıp 8905´e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Bilgi :

Kullanılmayan hediye SMS´ler 30 gün sonunda silinir.
11.000 SMS paketini alabilmek için hattınızda en az 10 TL olması gerekmektedir.
500 ve 5.000 SMS paketlerinden birini alabilmek içinse hattınızda en az 8 TL olması gerekmektedir.
Son almış olduğunuz paket, hattınızda yeterli TL miktarı bulunduğu takdirde 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenilenmesini istemiyorsanız "IPTAL 500", "IPTAL 5000" ya da "IPTAL 11000" yazıp 4905'e SMS göndermeniz yeterlidir.
30 gün içerisinde 11.000 ve 5.000 SMS paketinden 1 kez, 500 SMS paketinden 2 kez yararlanılabilinir.
11000 SMS paketinden faydalanan aboneler aynı anda herhangi başka bir SMS paketinden faydalanamayacaktır.
11.000 SMS paketinde Yurt içi Avea ve GSMobile yönüne gönderilen SMS'ler öncelikle Avea ve GSMobile yönüne sunulan 10.000 SMS'ten düşecektir. Avea ve GSMobile yönüne 10.000 SMS'in tüketilmesi durumunda ise 1.000 yurt içi her yöne SMS kapsamında SMS gönderme hakkı bulunduğunda yurt içi Avea ve GSMobile yönüne gönderilen SMS'ler, söz konusu 1.000 SMS içerisinden düşülecektir.
11.000 SMS paketi kapsamında sunulan toplam 11.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS bulunulan mevcut tarifenin SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
SMS'ler yurtiçi gönderilerde kullanılabilecek olup, ticari amaçlarla ve katma değerli servis gönderilerinde kullanılamaz.
500 SMS Paketi´ndeki SMS´ler ve 11.000 SMS paketindeki 1000 her yöne SMS; tüm yurtiçi GSMobile, Avea, diğer operatör aboneleri ve sabit hatlara doğru yapılan gönderiler için geçerlidir.
Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
* Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

0

Ekteki dosya (1)

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

1039 Mesaj
21 Ağustos 2010; 1:48:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

11000 (11 Bin ) Sms paketi GSMobile hatlarında hem faturalı hem de faturasızlarda 9 TL ücretle kullanılabiliyor,yani sadece faturasız değil faturalılarda da geçerli.

Her ikisinde de 1000 SMS heryöne + 10000 SMS tüm avealılarla toplamda 11 Bin SMS kullanabiliyorsunuz.

30 gün içerisinde 1 kereden fazla SMS paketi alamıyorsunuz,sms leriniz bitse de bitmese de 30 günlük süre dolmalı.Diyelimki heryöne sms bitti ama avea yönüne duruyor,yine de 1 kez daha paket alamazsınız 30 günlük süre dolmadan.Bir diğer sorulabilecek soru da şu;avea ve taraftar hatlarına attığınız mesajlar 10 bin mesaj dan düşer,heryöne mesajlarda azalma olmaz,heryöne mesajlar diğer yönler için geçerlidir.Diyelim ki avea yönü 10 bin mesajı bitirdiniz,o zaman heryöne mesajlardan düşer,yani avea yönüne mesaj bitti diye ayrıca ücret yazılmaz,heryöne den mesaj kaldıysa ordan düşer.

Millet böyle giderse telefonlarını çabuk eskidecek,hiç sevmem sms atmayı ama sevenler için başvurusunu 3 kere yaptım.

Bu SMS ler,GSMobile hattının yaptığı bazı anlık kampanyalar oluyor,mesela en fazla sms atana bedava bilet (hediye bilet) gibi hediye içeren kampanyalar oluyor,o kampanyalarda geçerli değil,o kampanyalara sms atarsanız paketten düşmez,ayrıca sms ücreti alınır.

11 Bin sms gönder gönder bitmez,bu sms lerden ihtiyacınız dışındakileri GSMobile olmayan arkadaşlarınıza GSMobile hattını duyurmak için de kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetAnket.Net -- 21 Ağustos 2010; 6:32:27 >

1124 Mesaj
21 Ağustos 2010; 3:55:33 

Uzun zamandır konuda aktif olamıyordum .. Takip etmeyeli baya gelişmeler olmuş.

Özellikle sms paketinin taraftar hatlarınada tanınması mükemmel olmuş. Diğer operatörlere kısa mesaj ücreti 50 kuruştu. Bu külfettende kurtulmuş olduk ..

GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT[/link]

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ağustos 2010; 6:04:17 

Yeni açılan GSMobile Facebook hayran sayfası

http://www.facebook.com...SMobile/141354302569315

28 Mesaj
23 Ağustos 2010; 12:14:04 

başka bir konuya da yazdım, buraya da yazayım.

şimdi ben 240dk tarifesindeyim. gsmobile hattım var. biliyorsunuz 100mb internet paketi hediye 2 ay. şimdi 2 ay, iki fatura kesimi mi yoksa hat açıldıktan itibaren tam iki ay mı? aynı soru mesajlar için geçerli? son olarak da mesaj hediyesi her yöne mi? bilgisi olan vardır umarım.

*hat 20-21 temmuz gibi aktif oldu. ilk fatura dönemi 7 günlüktü...

1039 Mesaj
25 Ağustos 2010; 1:03:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Fox-Mulder

başka bir konuya da yazdım, buraya da yazayım.

şimdi ben 240dk tarifesindeyim. gsmobile hattım var. biliyorsunuz 100mb internet paketi hediye 2 ay. şimdi 2 ay, iki fatura kesimi mi yoksa hat açıldıktan itibaren tam iki ay mı? aynı soru mesajlar için geçerli? son olarak da mesaj hediyesi her yöne mi? bilgisi olan vardır umarım.

*hat 20-21 temmuz gibi aktif oldu. ilk fatura dönemi 7 günlüktü...

Hayırlı olsun bu arada,hediyeleri 2 fatura dönemince kullanabilirsiniz,faturalar ayın 26 sından 26 sına kesilir.Siz ne zaman geçtiniz bilemiyorum ama diyelim ki 20 sinde geçtiniz,6 gününüz kaldı denilebilir ilk fatura döneminde verilen hediyeleri kullanmak için.Eğer hat açıldıktan sonra 2 ay içerisinde diye bir bilgi doğru olsaydı bu durumda 3 fatura döneminde kullanmış olacaktınız ki bu içerikteki bilgiye uymuyor.Sizin hattınız hangi tarihte açıldı?

Bu arada 1. sayfadaki GSMobile Kullananlar listesine sizi de ekledim.

9127 Mesaj
25 Ağustos 2010; 1:42:49 

bende gs mobile kullanıyorum. imzayıda ekledim hocam. benide eklersen sevinirim

1039 Mesaj
25 Ağustos 2010; 2:01:03 

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

bende gs mobile kullanıyorum. imzayıda ekledim hocam. benide eklersen sevinirim

Tarifen neydi dostum,tarifeni de yazalım,fikir versin insanlara bir nebze.

1039 Mesaj
25 Ağustos 2010; 5:16:50 

0532 444 1905 satılık :) Pahalı sayılmaz,kaçırmamak lazım

http://www.sahibinden.c...r-numara-30316152/detay

4159 Mesaj
26 Ağustos 2010; 2:52:01 

quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Tuzlu kaçar.

9127 Mesaj
26 Ağustos 2010; 3:22:15 

quote:

Tarifen neydi dostum,tarifeni de yazalım,fikir versin insanlara bir nebze.

10 numara kaptan tarifesindeyim hocam

9127 Mesaj
26 Ağustos 2010; 3:26:43 

quote:

Alalım bitane, bulunsun köşede

şaka bir yana sıfır araba fiyatına hat satıyorlar ya

28 Mesaj
26 Ağustos 2010; 12:59:23 

quote:

Hayırlı olsun bu arada,hediyeleri 2 fatura dönemince kullanabilirsiniz,faturalar ayın 26 sından 26 sına kesilir.Siz ne zaman geçtiniz bilemiyorum ama diyelim ki 20 sinde geçtiniz,6 gününüz kaldı denilebilir ilk fatura döneminde verilen hediyeleri kullanmak için.Eğer hat açıldıktan sonra 2 ay içerisinde diye bir bilgi doğru olsaydı bu durumda 3 fatura döneminde kullanmış olacaktınız ki bu içerikteki bilgiye uymuyor.Sizin hattınız hangi tarihte açıldı?

Bu arada 1. sayfadaki GSMobile Kullananlar listesine sizi de ekledim.

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. dediğim gibi 20-21 gibi geçtim. fatura 27'sinde kesildi. ama çözdüm sorunu. 7 liraya 100mb internet paketi aldım. her ay otomatik yenilensin. kafam da rahat olur. keşke her yöne 150dk imkanı olsa. ben en fazla o kadar konuşma yaparım, o da en fazla. acaba gsmobile müşteri hizmetlerini arayıp avea'daki gibi 150dk'ya geçebilir miyim?

- şimdi baktım da sadece 3 lira oynuyormuş. boşuna geçmim madem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox-Mulder -- 26 Ağustos 2010; 13:08:47 >

1139 Mesaj
26 Ağustos 2010; 23:56:26 

Yarından itibaren hattımı Avea'ya taşıyorum. Bunlara kazandırdığım 1 kuruş varsa haram zıkkım olsun. Gsmobaylmış. Peh !
Ben klübe yararı olsun diye gidip hattını kullanıyım, onlar o paralarla köy takımına elensinler. Gerçek Galatasaray'lı olan bu hattı kullanmaz bundan sonra

Aşk biter,
Yenisi gelir eskisinden beter..

1039 Mesaj
27 Ağustos 2010; 0:54:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Fox-Mulder

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. dediğim gibi 20-21 gibi geçtim. fatura 27'sinde kesildi. ama çözdüm sorunu. 7 liraya 100mb internet paketi aldım. her ay otomatik yenilensin. kafam da rahat olur. keşke her yöne 150dk imkanı olsa. ben en fazla o kadar konuşma yaparım, o da en fazla. acaba gsmobile müşteri hizmetlerini arayıp avea'daki gibi 150dk'ya geçebilir miyim?

- şimdi baktım da sadece 3 lira oynuyormuş. boşuna geçmim madem.

Fox-Mulder , futbol forumda argo kelime kullandın,çok kiişi gibi elendikten sonra sinirlendiğin için ve ceza aldın yazamıyacaksın bir süre ama sanırım okursun,interneti dikkatli kullan ki zaten 100 mb çok az.Hiç kullanma derim aslında,bu internet kullanmanın ayarı yok.Tehlikeli özellikle sınırlı kullanımlarda.Fatıranı da eğer değilse acele ayrıntılı fatura yaptır.

3856 Mesaj
27 Ağustos 2010; 8:56:02 

Ayrıntılı Fatura olmamasın DEZAVANTAJI NEDİR.?

Sadece aradığın yönleri ve Kullandığın net mb'ını takip edebiliyorsun başka .?

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

4159 Mesaj
27 Ağustos 2010; 17:11:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Roll

Yarından itibaren hattımı Avea'ya taşıyorum. Bunlara kazandırdığım 1 kuruş varsa haram zıkkım olsun. Gsmobaylmış. Peh !
Ben klübe yararı olsun diye gidip hattını kullanıyım, onlar o paralarla köy takımına elensinler. Gerçek Galatasaray'lı olan bu hattı kullanmaz bundan sonra

Al benden de o kadar. Aynı şeyi ben de düşündüm.
Şu takıma şu yönetime alınan formalar, kombineler ya da hatlar değer mi diye.

3844 Mesaj
27 Ağustos 2010; 17:42:15 

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Al benden de o kadar. Aynı şeyi ben de düşündüm.
Şu takıma şu yönetime alınan formalar, kombineler ya da hatlar değer mi diye.

biliyorum son zamanlarda futbol açısından hiçbir şey yolunda gitmiyor ve hepimizin sabrı taştı ama tüm bu olanlar Galatasaray'dan desteği çekmek anlamına gelmemeli.Bende sizler gibi çok sinirliyim ve üzgünüm fakat yönetimler futbolcular td hep gelip geçici kalıcı olan Galatasaray'ın kendisi, o yüzden baştaki insanlara kızıp hattınız taşımak ne kadar doğru bence bir kez daha düşünün.Tabi karar yine de sizlere ait

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 32 GB Uzay Grisi

GALATA SARAY

4159 Mesaj
28 Ağustos 2010; 17:10:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

biliyorum son zamanlarda futbol açısından hiçbir şey yolunda gitmiyor ve hepimizin sabrı taştı ama tüm bu olanlar Galatasaray'dan desteği çekmek anlamına gelmemeli.Bende sizler gibi çok sinirliyim ve üzgünüm fakat yönetimler futbolcular td hep gelip geçici kalıcı olan Galatasaray'ın kendisi, o yüzden baştaki insanlara kızıp hattınız taşımak ne kadar doğru bence bir kez daha düşünün.Tabi karar yine de sizlere ait

Haklısın Galatasaray sevgimiz ve desteğimiz kalıcı da şu yönetimin ya da daha doğrusu yönetemeyenlerin yaptıklarına değer mi ?
Rosicky, Ledesma, Misimoviç, Emana beklerken Annanla İbricic gelirse kafayı oynatırım.

1182 Mesaj
30 Ağustos 2010; 11:58:35 

ekle benide bende GS mobile - 1905 tarifesindeyim

Herşeyi bilmene gerek yok, Haddini bil yeter.!

1039 Mesaj
1 Eylül 2010; 3:41:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Bico

Ayrıntılı Fatura olmamasın DEZAVANTAJI NEDİR.?

Sadece aradığın yönleri ve Kullandığın net mb'ını takip edebiliyorsun başka .?

0,49 kuruş karşılığında ayrıntılı faturan geliyor,bence fazla değil ama ilerde karşına çıkabilecek sorunlar içinde belgen olur.Operatörünle sorun yaşayabilirsin mesela fatura miktarında mesela.Bazen ben mesela aylar önce aradığım bir numarayı öğrenmek istiyorum,faturadan buluyorum.Bence 0,49 kuruş için atlamamak lazım, ayrıntılı e-fatura çok işe yarar.

quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

FANATİK_25 ekledim dostum ilk sayfadaki listeye seni.Sorusu olanlara yardımcı olmak için gözünü burdan ayırma :)

3856 Mesaj
1 Eylül 2010; 10:09:15 

Ayrıntılı fatura ücreti kaç sayfa olursa olsun 70 kuruştur.
Bende kayıt oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1039 Mesaj
1 Eylül 2010; 20:45:21 

BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM,FORUMDA BAZI YAZILARDA, 444' LÜ NUMARALARI ARAMANIN AVEA'DA ÜCRETLİ OLDUĞU YAZILMIŞ,ARKADAŞLAR BAKINIZ,BU BAŞLIKTAKİ BİRÇOK YAZIDA DETAYLARIYLA ANLATTIM VE YAZDIM,FATURAMI DA KANIT OLARAK BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDA KOYDUM BURAYA.ŞİMDİ TEKRAR GÖZLERİNİZLE GÖRMENİZ İÇİN KANIT OLARAK SON FATURAMI DA KOYUYORUM,FATURAMDA GÖRÜLECEKTİR Kİ; 444 'LÜ NUMARALARI ARARKEN BAŞINA NUMARANIN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR KODLARINI EKLERSENİZ ÜCRET YANSIMIYOR,YANSIMAZ.TABİ EĞER SABİT HAT YÖNÜNE YADA HERYÖNE BEDAVA DAKİKALARINIZ VARSA.

BAKINIZ ARKADAŞLAR,TEKRAR YAZIYORUM,BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDAKİ MESAJLARIMI YAZILARIMI DİKKATLE OKUYUNUZ,BİRÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN NOKTALARI DETAYLARIYLA ANLATTIM.
BUNLARDAN BİRİ DE,FATURASIZ HATLAR İLE 444 LÜ NUMARALARI İSTERSE BAŞINA 0212 EKLEYİN,ARADIĞINIZDA ÜCRETLİ KONUŞURSUNUZ.YANİ 444 LÜ NUMARALAR İLE BAŞINA MESELA 0212 EKLEYEREK ÜCRETSİZ KONUŞMAK SADECE BEDAVASI OLAN FATURALI HATLAR İÇİN GEÇERLİDİR,BEDAVASI OLSA BİLE FATURASIZ HATLAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.

YANİ,444 LÜ HATLARLA YADA NUMARALARLŞA ÜCRETSİZ GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN,KONUŞTUĞUNUZDA BEDAVALARINIZDAN DÜŞMESİ İÇİN

1.)HATTINI FATURALI OLACAK.
2.)HATTINIZDA SABİT HAT,EV-İŞ YÖNÜNE BEDAVA DAKİKANIZ OLACAK.TABİ BAŞINA ŞEHİR KODU EKLEYEREK KONUŞACAKSANIZ.0532 YADA 0542 444 DİYE EKLERSENİZ BU ANLATTIKLARIMA GİRMEZ.

BEN,AVEA GSMOBİLE ESKİ AÇIK TARİFESİ KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDAN BERİ SÜREKLİ BANKALARI VE BİLEMEDİNİZ BİRÇOK 444 LÜ NUMARALARI ARIYORUM,DAKİKALARCA KONUŞUYORUM VE SABİT HAT YÖNÜNE VERİLEN 1000 DAKİKA BEDAVA DAKİKALARIMDAN DÜŞÜYOR,AYRICA ÜCRET YANSIMIYOR.ÇÜNKÜ BAŞINA 0212 EKLİYORUM(HER NUMARADA 0212 OLMAZ,BAZI NUMARALARDA,ŞİRKETİN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR GEÇERLİ)

KANIT OLARAK FATURAMIN RESMİNİ BURAYA EKLİYORUM,GÖREMİYORSANIZ,UĞRAŞIN,AÇIN,GEREKİRSE RESMİ İNDİRİN BİLGİSAYARINIZA ÖYLE AÇIN.

ÖNCEKİ SAYFALARDA ÖNCEKİ FATURALARIM DA MEVCUT,O FATURALAR DA DA AYNI GERÇEKLER GÖRÜLECEKTİR.BEN ŞİMDİYE KADAR 444 LÜ NUMARALARA ÜCRET ÖDEMEDİM.BU BİLGİYİ FORUMDA LÜTFEN KULLANIN ARKADAŞLAR,SÜREKLİ GÖRÜYORUM BU KONUDA BAŞLIKLAR ÇIKIYOR VE YANLIŞ BİLGİLER VERİLİYOR.YUKARDAKİ BİLGİLERİ GÖRMESİ İÇİN İHTİYACI OLANLARA BU SAYFANIN LİNKİNİ KOPYALAYIN YAZIN,GELSİNLER BURDA KESİN,GERÇEK BİLGİYİ GÖRSÜNLER.

BUYRUN TEMMUZ 2010 FATURAM: (SİZLER DE FATURALARINIZI KOYABİLİRSENİZ FAYDALI OLUR)

0

local://upfiles/847896/9017C7846C214FF29AF5283C789FAFC5.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetAnket.Net -- 2 Eylül 2010; 0:42:59 >

1039 Mesaj
1 Eylül 2010; 20:51:04 

TEMMUZ 2010 FATURA DETAY

0

Ekteki dosya (1)

1039 Mesaj
1 Eylül 2010; 20:53:29 

TEMMMUZ 2010 FATURA DETAY DEVAMI ( 444 LÜ NUMARALARI ÜCRETSİZ ARADIĞIM GÖRÜLÜYOR)

0

Ekteki dosya (1)

3856 Mesaj
1 Eylül 2010; 21:54:14 

quote:

BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM,FORUMDA BAZI YAZILARDA, 444' LÜ NUMARALARI ARAMANIN AVEA'DA ÜCRETLİ OLDUĞU YAZILMIŞ,ARKADAŞLAR BAKINIZ,BU BAŞLIKTAKİ BİRÇOK YAZIDA DETAYLARIYLA ANLAIM VE YAZDIM,FATURAMI DA KANIT OLARAK BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDA KOYDUM BURAYA.ŞİMDİ TEKRAR GÖZLERİNİZLE GÖRMENİZ İÇİN KANIT OLARAK SON FATURAMI DA KOYUYORUM,FATURAMDA GÖRÜLECEKTİR Kİ; 444 'LÜ NUMARALARI ARARKEN BAŞINA NUMARANIN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR KODLARINI EKLERSENİZ ÜCRET YANSIMIYOR,YANSIMAZ.TABİ EĞER SABİT HAT YÖNÜNE YADA HERYÖNE BEDAVA DAKİKALARINIZ VARSA.

BAKINIZ ARKADAŞLAR,TEKRAR YAZIYORUM,BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDAKİ MESAJLARIMI YAZILARIMI DİKKATLE OKUYUNUZ,BİRÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN NOKTALARI DETAYLARIYLA ANLATTIM.
BUNLARDAN BİRİ DE,FATURASIZ HATLAR İLE 444 LÜ NUMARALARI İSTERSE BAŞINA 0212 EKLEYİN,ARADIĞINIZDA ÜCRETLİ KONUŞURSUNUZ.YANİ 444 LÜ NUMARALAR İLE BAŞINA MESELA 0212 EKLEYEREK ÜCRETSİZ KONUŞMAK SADECE BEDAVASI OLAN FATURALI HATLAR İÇİN GEÇERLİDİR,BEDAVASI OLSA BİLE FATURASIZ HATLAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.

YANİ,444 LÜ HATLARLA YADA NUMARALARLŞA ÜCRETSİZ GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN,KONUŞTUĞUNUZDA BEDAVALARINIZDAN DÜŞMESİ İÇİN

1.)HATTINI FATURALI OLACAK.
2.)HATTINIZDA SABİT HAT,EV-İŞ YÖNÜNE BEDAVA DAKİKANIZ OLACAK.TABİ BAŞINA ŞEHİR KODU EKLEYEREK KONUŞACAKSANIZ.0532 YADA 0542 444 DİYE EKLERSENİZ BU ANLATTIKLARIMA GİRMEZ.

BEN,AVEA GSMOBİLE ESKİ AÇIK TARİFESİ KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDAN BERİ SÜREKLİ BANKALARI VE BİLEMEDİNİZ BİRÇOK 444 LÜ NUMARALARI ARIYORUM,DAKİKALARCA KONUŞUYORUM VE SABİT HAT YÖNÜNE VERİLEN 1000 DAKİKA BEDAVA DAKİKALARIMDAN DÜŞÜYOR,AYRICA ÜCRET YANSIMIYOR.ÇÜNKÜ BAŞINA 0212 EKLİYORUM(HER NUMARADA 0212 OLMAZ,BAZI NUMARALARDA,ŞİRKETİN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR GEÇERLİ)

KANIT OLARAK FATURAMIN RESMİNİ BURAYA EKLİYORUM,GÖREMİYORSANIZ,UĞRAŞIN,AÇIN,GEREKİRSE RESMİ İNDİRİN BİLGİSAYARINIZA ÖYLE AÇIN.

ÖNCEKİ SAYFALARDA ÖNCEKİ FATURALARIM DA MEVCUT,O FATURALAR DA DA AYNI GERÇEKLER GÖRÜLECEKTİR.BEN ŞİMDİYE KADAR 444 LÜ NUMARALARA ÜCRET ÖDEMEDİM.BU BİLGİYİ FORUMDA LÜTFEN KULLANIN ARKADAŞLAR,SÜREKLİ GÖRÜYORUM BU KONUDA BAŞLIKLAR ÇIKIYOR VE YANLIŞ BİLGİLER VERİLİYOR.YUKARDAKİ BİLGİLERİ GÖRMESİ İÇİN İHTİYACI OLANLARA BU SAYFANIN LİNKİNİ KOPYALAYIN YAZIN,GELSİNLER BURDA KESİN,GERÇEK BİLGİYİ GÖRSÜNLER.

BUYRUN TEMMUZ 2010 FATURAM: (SİZLER DE FATURALARINIZI KOYABİLİRSENİZ FAYDALI OLUR)

0

Bence tartışmaya son nokta koyulmustur.
Bu arada ayrıca BASTURKEMIN kardesimin kulaklarını çınlatıyorum.
12 AY TAAHHÜTÜME KARŞILIK imzalı hediye fb formam geldi.
Ayrıca NETANKET.NET kardeşime beni kulüp hatlarına yönlendirmesine TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

138 Mesaj
2 Eylül 2010; 1:59:17 

arkadaşlar taraftar hatları avea'nın çekişi gibi mi yoksa bu hatlar kendi şebekesini mi kullanıyor..?

8168 Mesaj
2 Eylül 2010; 2:02:32 

quote:

Orijinalden alıntı: meliksah
arkadaşlar taraftar hatları avea'nın çekişi gibi mi yoksa bu hatlar kendi şebekesini mi kullanıyor..?

Aveanın şebekeyi kullanıyor.

2134 Mesaj
2 Eylül 2010; 4:47:52 

quote:

Orijinalden alıntı: meliksah

Herhangi bir fark yoktur. Avea neyse taraftar hatları da o derece çekim göserir..

5 Mesaj
2 Eylül 2010; 22:35:20 

Merhaba,
Google da GSmobile diye bilgi almak için aratınca buraya girdim,baştan sona okudum yazıları,hem GSmobile hakkında hemde nasıl dikkatli telefon kullanırız konusunda çok şey öğrendim. NetAnket.Net arkadaşın gerçekten eline sağlık,yorulmamış yazmış.İnsanüstü bir gayret.GSmobile kullanımını teşvik etmek bir yana sanırım insanlar bilinçlensin diye düşünerek gayret etmiş.Birçok bilmediğim,kolay kolay da öğrenemeyeceğim,bulamayacağım çok bilgiler yazmış burada.Tekrar tekrar teşekkür ediyorum,inanın googla girip GSmobile araştırması yaptığım için çok memnun kaldım,çünkü burayla tanıştım ve bu yazılarla karşılaştım.
Buraya bunları yazabilmek için üye olmak gerekiyormuş,ben de hemen üye oldum,ilk mesajımı ilk yazımı buraya yazıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

Beni de eklermisin NetAnket.Net abicim,Operatörüm GSmobile , tarifem Eski Açık, birde faturasız hattım var, o da faturasız 1905.Bir de heryöne 240 tarifesini alacağız amcaoğluna,ama üye değil,üye olunca onu da ekletirim buraya.

Takımıma destek olmak bir yana gerçekten GSmobile tarifeleri turkcell tarifelerinin verdiği dakikalardan daha çok dakika veriyor ve daha ucuz.

www.GSstore.org
http://forum.donanimhaber.com/m_37560874/tm.htm

5 Mesaj
2 Eylül 2010; 23:09:00 

Sınırsız Avea içi Taraftar Paketi, Faturasız GSMobile'da!

Ayda sadece 15 TL'ye 30 gün boyunca tüm GSMobile ve Avealılarla her gün 05:00 ve 17:00 saatleri arasında dilediğiniz kadar konuşun.

Pakete kayıt olmak için hemen KAYIT yazıp ücretsiz 5055'e gönderin.
Paket kapsamı dışında yapılan aramalarda kendi tarifeniz üzerinden ücret ödeyin.
!!!

Pizza Hut Restoranlarında İndirim!
GSMobile'lılara Pizza Hut restoranlarında Tek kişilik Menü sadece 5,90 TL, çift kişilik menü sadece 10,90 TL! Hemen Pizaa Hut yaz 7444'e gönder pizza senin olsun.

Tüm GSMobile kullanıcılarına Pizza Hut restoranlarında özel 2 adet menü sunulacaktır.

5,90TL'ye tek kişilik menü (küçük boy klasik pizza+1 bardak içecek)
10,90TL'ye çift kişilik menü (orta boy klasik pizza+2 bardak içecek)

Kampanya 04 Haziran - 31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.
GSMobile'lıler PİZZA HUT yazıp 7444'e gönderecek, karşılığında cep telefonlarına kupon numaraları gelecek. Bu numarayı Pizza Hut Restoranlarında gösteren kişiler kendilerine özel menülerden faydalanabileceklerdir.

Sms ücreti vergiler dahil 0,40 TL'dir.

Pizza Hut'tan iftar Menülerinde 5TL indirim!

Pizza Hut Restoranları'nda Sınırsız İftar Menüsü 19,5TL yerine 14,5TL
Telefon ile evlere siparişlerde Dipsos pizza+Elma dilim patetes+4parça chicken wings+4 parça sarımsaklı ekmek ve 1lt Coca-Cola'dan oluşan Seramik Coca-Cola Dilim Tabak hediyeli İftar Menüsü 26,5TL yerine 21,5TL.

PIZZA HUT yazıp 7444'e SMS* gönderin, cep telefonunuza gelecek olan özel kodu Pizza Hut Restoranlarında veya telefonla siparişlerde siparişi alan kişiye söyleyip size özel indirimlerden faydalanmaya başlayın.

*SMS ücreti vergiler dahil 0,40 TL'dir.
Bu kampanya Ramazan ayı boyunca geçerlidir.

Birazda ben buraya katkı yapayım,faydam olsun dedim,yazılmamış eklenmemiş yazılardan ekleyip haberdar etmek istedim.

www.GSstore.org
http://forum.donanimhaber.com/m_37560874/tm.htm

4159 Mesaj
2 Eylül 2010; 23:24:49 

Başkan GsMobile konusunda 200bini geçtik dedi. Rakamlara nerden ulaşabiliriz acaba ?

1124 Mesaj
3 Eylül 2010; 17:37:56 

Faturasız hatta belli bir ücrete avea için dakika satın alabiliyormuyuz ?

1039 Mesaj
4 Eylül 2010; 0:58:48 

quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

Faturasız hatta belli bir ücrete avea için dakika satın alabiliyormuyuz ?

Sabah 05:00 Akşam 17:00 paketi için mi söylüyorsun,tam anlamadım ama bu paket için hattında en az 17 TL olması lazım.

1124 Mesaj
4 Eylül 2010; 1:19:48 

quote:

Sabah 05:00 Akşam 17:00 paketi için mi söylüyorsun,tam anlamadım ama bu paket için hattında en az 17 TL olması lazım.

Yok hocam o değil. Kontör zamanında böyle paketler vardı. Mesela avea içi 240 dk konuşma paketi alıyordum . 40 kontördü galiba tam hatırlamıyorum . Böyle bir paket varmı diye sormuştum ...

1039 Mesaj
4 Eylül 2010; 2:46:05 

Zaman zaman turkcell'in yaptığı kampanyalara benzeyen paket diyorsun galiba.
Düzenli bir paket görmedim ben taraftar hatlarında ama bazen kampanya oluyor günlük geçici galiba,mesaj geldiği oluyor,10 Tl ye 1 ay boyunca şu kadar konuşmak için şöyle şöyle yap diye.
Geçici kampanyalar olabilir,aylık yada haftalık,ama düzenli bir öyle paket görmedim taraftar hatlarında.Dediğim gibi bazen mesaj geldiği oluyordu şu kadar ücretle şu kadar zaman konuş diye.Sanırım aboneye özel mesajlardı galiba.

1284 Mesaj
4 Eylül 2010; 13:03:06 

Kamu 657 deyim...36 TL mi ne geliyor...10 - 15 daha verip kafam rahat etsin diye Eski Açık tarifesine mi geçsem...Gerçi 657 yetiyor ama...Sizce gerek var mı?

1039 Mesaj
6 Eylül 2010; 2:48:07 

quote:

Orijinalden alıntı: maqician

Kamu 657 deyim...36 TL mi ne geliyor...10 - 15 daha verip kafam rahat etsin diye Eski Açık tarifesine mi geçsem...Gerçi 657 yetiyor ama...Sizce gerek var mı?

Kamu 657 yetiyorsa,gerek yokki.Yetmiyorsa tabiki değer.Çünkü diğer iki operatöre veridği dakikla 750,ayrıca yanında 1000 dakika sabit hat yönüne eriyor.Eder toplamda 1750 dakika.Oysa 657 dakika içinde hepsi var,hemde avea yönü de 657 dakika içinde.
Oysa Eski Açık tarifesinde aynı kamulu olma şartı olmaksızın tüm avea yönlerine ayrıca 5000 dakika da veriyor.Bence 49 TL ye en baba tarife.

Yalnız sizin 49 TL ye konuşabilmeniz için başka operatörden gelmeniz lazım,dolayısıyle başka operatöre geçip geri geleceksiniz,yoksa size 60 TL den verilir.

Eğer son bir yıl içinde daha önce faturalı hatlar için başka yönden gelenlere sağlanan kampanyalardan yararlandıysanız aynı numara ile bir daha yararlanamazsınız,bu detayı da bilmelisiniz.

59 Mesaj
6 Eylül 2010; 22:20:28 

arkadaşlar bende uzun süredir gs mobile faturalı eski açık kullanıcısıyım. fakat az önce http://www.gsmobile.com...faturali_eski_acik.aspx linkinde de gördüğüm yazıyı aynen aktarıyorum.

GSMobile Eski Açık Tarifesi

GSMobile Eski Açık Tarifesi'ne geç, ayda sadece 60 TL ödeyerek GSMobile'liler ve Avea'lılar ile 5000dk, sabit hatlarla 1000dk ve diğer operatörlerle 750dk konuşma imkanı yakala!

31.12.2010 tarihine kadar süren kampanya kapsamında 12 ay taahhüt veren herkese aylık sabit ücret sadece 49 TL!

GSMobile Eski Açık Tarifesi şimdi Yeni Sezon Forma Hediyeli!

GSMobile Eski Açık Tarifesi’ne gelen ve 12 aylık taahhütname imzalayan herkese yeni sezon Galatasaray Forması adresine teslim. Detaylar için tıklayın.

Şimdi biz normalde 49 lira ödüyorduk. Fakat bu mesaj ile biraz kafam karıştı açıkçası. Şimdi benim gibi taahhüt vermeyenler 60 lira mı ödeyecek? yoksa illa 1 senelik taahhüt mü vermemiz gerekiyor 49 lira ödememiz için?

59 Mesaj
6 Eylül 2010; 22:35:19 

arkadaşlar şimdi biraz daha araştırdım. fenercell in 49 luk tarifesinde "1 Eylül 2010 tarihine kadar tarifeye Numara Taşıma yolu ile gelen tüm müşterilerimiz aylık sabit ücret 49 TL'den ücretlenmeye devam edeceklerdir." yazıyor fakat bizim gs mobile sitesinde böyle birşey yazmıyor. Bunu bir an önce bir açıklığa kavuşturalım hep beraber.

1887 Mesaj
6 Eylül 2010; 23:16:04 

Beyler Avea Online İşlemler'den bakamıyorum dakikaya. Kaldırmışlar... 240 dakikalık tarifedeyim. Ne olacak şimdi? Daha önce vardı...

1124 Mesaj
7 Eylül 2010; 1:02:38 

Arkadaşlar 2 tane sorum olucak size..

Az önce müşteri hizmetlerini aradım .. Yanlışlıkla 500 ü tuşlayarak aradım . 905 ten aramadım yani. 126 saniye konuşmaya 0.6 tl gitti. 2 kısa mesaj ücreti olsa 1 lira gitmesi lazım. Normal tarifeden ücretlendiriyor olsa 2 dksı 20 kuruş.. 3 dksı 40 kuruş gitmesi lazım ama burda dakikası 20 kuruş olarak gitmiş. Bunun nedenini anlayamadım.

İkinci olarakta ; otomatik yenilenen 5000 msj paketim vardı. Nasıl iptal edilceğini sordum bayiye .. 3900a iptal yazın gönderin olur dedi. Aynen öyle yaptım , cevap geldi yenileme işleminiz iptal edilmiştir diye. Fakat az önce kendi kendine otomatik yeniledi 5000 msjı.. 11000 msj alıcaktım ama kendi kendine 5000i yeniledi. Müşteri hizmetlerini aradım , yanlış numaraya mesaj atmışsınız 4905e atmanız gerekirdi dedi. Herzaman 3900a msj atarak sms paketi alıyordum iptal mesajınıda o numaraya gönderdim ve onaylandığına dairde cevap geldi dememe rağmen bizim yapabilceğimiz birşey yok dedi.

3900a mesaj atarak sms paketi alabiliyorumda , iptal işlemini neden ordan yapamıyorum ?

1039 Mesaj
8 Eylül 2010; 4:50:07 

quote:

Orijinalden alıntı: sinnocence

arkadaşlar şimdi biraz daha araştırdım. fenercell in 49 luk tarifesinde "1 Eylül 2010 tarihine kadar tarifeye Numara Taşıma yolu ile gelen tüm müşterilerimiz aylık sabit ücret 49 TL'den ücretlenmeye devam edeceklerdir." yazıyor fakat bizim gs mobile sitesinde böyle birşey yazmıyor. Bunu bir an önce bir açıklığa kavuşturalım hep beraber.

Senin yazın üzerine müşteri hizmetlerini aradım kesin bilgiyi almak için,numara taşıma ile gelen aboneler indirimli fiyattan konuşmaya her zaman devam ederler dedi.

Numara taşıma ile gelen aboneler asla paket fiyatından değil,indirimli fiyattan konuşurlar cevabı tam olarak istediğimiz cevap mı bilemiyorum ama daha önce de aynı konuda bu başlıkta detaylı yazı yazmıştım.O zaman da detaylı olarak müşteri hizmetlerinden aldığım cevaba göre,60 TL paket ücretine zam gelmedikçe numara taşıyanların paket fiyatı 49 TL olacakmış,60 TL y zam gelirse,zamlı fiyat üzerinden indirim hesaplanıp öyle yeni fiyat belirlenecekmiş,yani biz asla yeni hat alanlar gibi tepe fiyattan konuşmayacağız(Biz Numara Taşıyanlar)Tahmin ediyorum zam gelirse 70 TL olursa,bizim paket fiyatı da 55 TL olur.

1039 Mesaj
8 Eylül 2010; 4:54:10 

quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

Arkadaşlar 2 tane sorum olucak size..

Az önce müşteri hizmetlerini aradım .. Yanlışlıkla 500 ü tuşlayarak aradım . 905 ten aramadım yani. 126 saniye konuşmaya 0.6 tl gitti. 2 kısa mesaj ücreti olsa 1 lira gitmesi lazım. Normal tarifeden ücretlendiriyor olsa 2 dksı 20 kuruş.. 3 dksı 40 kuruş gitmesi lazım ama burda dakikası 20 kuruş olarak gitmiş. Bunun nedenini anlayamadım.

İkinci olarakta ; otomatik yenilenen 5000 msj paketim vardı. Nasıl iptal edilceğini sordum bayiye .. 3900a iptal yazın gönderin olur dedi. Aynen öyle yaptım , cevap geldi yenileme işleminiz iptal edilmiştir diye. Fakat az önce kendi kendine otomatik yeniledi 5000 msjı.. 11000 msj alıcaktım ama kendi kendine 5000i yeniledi. Müşteri hizmetlerini aradım , yanlış numaraya mesaj atmışsınız 4905e atmanız gerekirdi dedi. Herzaman 3900a msj atarak sms paketi alıyordum iptal mesajınıda o numaraya gönderdim ve onaylandığına dairde cevap geldi dememe rağmen bizim yapabilceğimiz birşey yok dedi.

3900a mesaj atarak sms paketi alabiliyorumda , iptal işlemini neden ordan yapamıyorum ?

Kullandığınız tarife de sms ücreti ne kadar?Kullandığınız tarife nedir?GSMobile hatlarından 444 1 500 ü de arasanız 500 ü de arasanız GSMobile müşteri hizmetleri bağlanır.Tahminime göre 2 sms ücreti yansıması lazım.
Diğer sorunuz ise özel bir durum siz yaşamışsınız,başıma gelmedi ama polemik yapılabilecek bir durum,şu an cevaplıyamıyorum.Operatörlerde bir sürü saçmalık mantıksızlık olduğu yıllardır edindiğimiz tecrübelerden.

1124 Mesaj
8 Eylül 2010; 5:10:47 

@NetAnket.Net

2de 1 tarifesini kullanıyorum . Sms ücreti 50 kuruş . 2 sms gitse 1 tl olurdu ama mantıksız bir şekilde 0.60 tl gitti. Giden miktar önemli değil ama merak ettim doğrusu.

Şikayetvar.com a yazdım şu sms olayını bakalım birşey yapıcaklarmı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T_Gzgnr -- 8 Eylül 2010; 17:27:38 >

81 Mesaj
8 Eylül 2010; 11:25:54 

Koskoca Balıkesir'de faturasız GSM bulamadım. Nereden alabilirim ? Nette falan bulunur mu acaba