Şimdi Ara

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
4
Favori
84.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NetAnket.Net , çok çok teşekkür ederim sayenizde uygun fiyata istediğim gibi konuşabiliyorum artık ve de çok güzel ve açıklıkla anlatmışssınız sorularımın cevabını size çok teşekkür ederim, umarım bu tarifeye geçen çok olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

gsmobile+avea: 5.000 dk.
    sabit hatlar: 1.000 dk.
    turkcell+vodafone: 750 dk.

5.000 dakikanın içine diğer taraftar hatları dahil değil mi ?

tüm avea ve taraftar hatları dahildir 5000 dakikaya.
  • Her yöne SMS paketinden ve sadece avea yönüne SMS paketinden aynı anda alsam ve avea yönüne SMS atsam hangisinden harcar.Şebeke içi paketten harcarsa iyi olur aslında.
    Bir de hattıma mesaj gelmiş size özel fırsat diye,sadece 12 tl ücretle 1 ay 30 gün boyunca bütün yönlerle 120 dakika konuşun diye.Konu hakkında bilgi almak yada kabul etmek için müşteri hizmetlerimizi arayın demişama arauyınca ücretim değil mi,905i arayınız demiş.905 aramak ücretli sanırsam.Hadi aradım,görüştüm beğenmedim şartları,giden kontörüme yazık olur.Neden müşteri hizmetlerini aramak ücretliki anlamış değilim,mecbur aramak zorundayız ama ücret alınıyor,çok saçma ya.
  • Avea Müşteri Hizmetlerini dahi başına 0212 - 0224 koyarak ücretsiz aramışım ben bu faturamda, 2 aydır pek memnunum ama referans bulursam 29'luk kamu ekstra'ya geçicem sanırım. Dakikalar bol tamam da, parası da çok gibi geliyor bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalbi Boş Bir Bayan

Her yöne SMS paketinden ve sadece avea yönüne SMS paketinden aynı anda alsam ve avea yönüne SMS atsam hangisinden harcar.Şebeke içi paketten harcarsa iyi olur aslında.
    Bir de hattıma mesaj gelmiş size özel fırsat diye,sadece 12 tl ücretle 1 ay 30 gün boyunca bütün yönlerle 120 dakika konuşun diye.Konu hakkında bilgi almak yada kabul etmek için müşteri hizmetlerimizi arayın demişama arauyınca ücretim değil mi,905i arayınız demiş.905 aramak ücretli sanırsam.Hadi aradım,görüştüm beğenmedim şartları,giden kontörüme yazık olur.Neden müşteri hizmetlerini aramak ücretliki anlamış değilim,mecbur aramak zorundayız ama ücret alınıyor,çok saçma ya.

Bir ay içinde aynı anda 2 paketten de alamazsınız.Ya heryöne alacaksınız yada şebeke içi.
    Bir sms paketi aldığınızda,onu aldıktan sonra 30 gün geçmeden de diğerini alamazsınız.30 gün içerisinde heryöne paketini en fazla 2 kere şebeke içini de 1 kere alabilirsiniz.Eğer bu ay heryöne sms paketi aldınız,sonra şebeke içi almaya karar verdiyseniz paketin yenilenmesini iptal ettirip,paketi aldığınız tarihten itibaren 30 gün dolmasını bekleyip,daha sonra diğer paketi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

NetAnket peki bir soruda ben sorayım,

1000 dk sabit hat limiti bittiği zaman HER YÖNE ARAMA DKLARI 750 DK DAN sürem kaldıysa SABİTLERİ oradan aramaya devam edebilirmiyim?

YADA Avea limitim biterse 750 dk dan devam edebilirmi abone ?

gsmobile+avea: 5.000 dk.
    sabit hatlar: 1.000 dk.
    turkcell+vodafone: 750 dk.

5.000 dakikanın içine diğer taraftar hatları dahil değil mi ?

Bu sorunun cevabını vermeyi unutmuşuz:

5000 dakika sadece avea ve gsmobile hatları yönüne konuşma için verilen bedava dakikalardır.Yani tüm taraftar hatlarıyla fenercelle ile kartalcell ile de 5000 dakika konuşabilirsiniz.
    5000 dakikadan ayrı olarak 1000 dakika ev+iş yönüyle yani sabit hatlar ile görüşebilirsiniz.
    5000+1000=6000 dakikadan ayrı olarak 750 dakika da diğer 2 GSM operatörüyle konuşabilirsiniz.
    Toplamda verilen dakika 5000+1000+750=6750 dakika yapar.

Diyelimki avea ve tüm taraftar hatları yönüne olan 5000 dakikayı bitiremediniz,4000 dakika konuşmuşsunuz,1000 dakikanız kalmış,diğer 2 GSM yönüne ise 750 dakikayı bitirmişsiniz,bu durumda avea ve tüm taraftar hatları yönüne kalan 1000 dakikadan harcama yapamazsınız,750 dakikayı geçtiğinizde dakikası 18,18 kuruştan konuşmaya başlarsınız.
    Tabi tüm avea ve taraftar hattı yönüne kalan 1000 dakika bedava devam eder,sadece diğer gsm operatörü yönüne dakikaları bitirdiğiniz için diğer GSM operatörlerini ararken dakikası 18,18 kuruş yazar.

Paket dakikalarını bitiremezseniz,diyelimki paket dakikalarının yarısını harcayabildiniz,faturanız azalmaz,paketin ücreti yansır.

• Soruyu yanlışmı sordum daha net sorayım en iyisi..

Avea yönüne 5000 dk
    Sabit 1000 dk
    Diğerleri 750 dk..

Diyelimki kız arkadaşım AVealı..

Konuştuk konuştuk

Ay sonunda olan arama durumum şöyle..

Avea yönüne 5500 dk
    Sabit yöne 500 dk
    Diğer gsm 100 dk

Ortalama bu fatura ne olur ?

Avea yönüne olan aramalarımda 500 dk aşmama rağmen "diğer yön" paketinde 100 dk kullanmışım..

Süre aşımlarında acaba diğer yön paketlerinde dakika varsa oradan mı gidiyor.
  • Arkadaşlar Merhaba

Sormak istediğim bir şey var.
    Numaramı taşıyıp GSMobile 2' de 1 tarifesine geçtim.

Tarifemi başka bir tarifye taşısam şimdi 30 TL ve üzeri heryöne hediye dakikalardan faydalanabilir miyim?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionking42

Arkadaşlar Merhaba

Tarifemi başka bir tarifye taşısam şimdi 30 TL ve üzeri heryöne hediye dakikalardan faydalanabilir miyim?

Teşekkürler

Gsmobile 2de 1 tarifesine taşıma yaptıysan 100dk her yöne konuşma süresinden faydalanamıyorsun. Ama tarife değiştirip bundan yararlanabilir misin bilmiyorum. Şans. :)))

Aslında yapılacak birşey var; arayacaksın müşteri hizmetleri ben 1905 tarifesini istemiştim ama benim tarifem 2de1 tarifesi olmuş ve 600dk hediye kampanyasından faydalanamıyorum diyeceksin. Bunu sistemden halletmek 30sn sürmez.(Yani 1905 tarifesine geçip 600Dk hediye konuşma süresinden yararlanman) İyi bir dille anlatıp 1905tarifesine geçip KAYIT işlemini tamamladıktan sonra ilk 6 ay, 20TL bakiye yüklemene 600dk hediye kazanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 26 Mayıs 2010; 22:10:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Soruyu yanlışmı sordum daha net sorayım en iyisi..

Avea yönüne 5000 dk
    Sabit 1000 dk
    Diğerleri 750 dk..

Diyelimki kız arkadaşım AVealı..

Konuştuk konuştuk

Ay sonunda olan arama durumum şöyle..

Avea yönüne 5500 dk
    Sabit yöne 500 dk
    Diğer gsm 100 dk

Ortalama bu fatura ne olur ?

Avea yönüne olan aramalarımda 500 dk aşmama rağmen "diğer yön" paketinde 100 dk kullanmışım..

Süre aşımlarında acaba diğer yön paketlerinde dakika varsa oradan mı gidiyor.

Aslında sorunu doğru anlamışım,ve o yönde açıklama yapmışım,farklı mantıkla anlattığım için anlaşılmamış olabilir.
    O zaman ben sorunuza sadece " evet" " hayır " diyerek cevap vereyim;
    Hayır,avea yönüne 5000 dakikayı aştınız 500 dakika fazla konuştunuz yada konuşacaksınız diyelim,ve diğer yönlere olan hediye dakikalarınızı da hiç harcamadınız yada diğer yönlere olan hediye dakikalarınızdan kullanmadığınız en az 900 dakika var diyelim.Buna rağmen avea yönüne fazladan konuştuğunuz 500 dakika diğer yönlere verilen kullanmadığınız hediye dakikalardan düşmez,diğer yönlere verilen hediye dakikalarınızı harcamamış olsanız bile,avea yönüne verilen 5000 dakikayı aştığınız andan itibaren avea yönüne yapacağınız konuşmalar dakikası 18,18 kuruştan ücretlendirilir.
    Diğer GSM operatörü ve sabit hatlar yönüne verilen dakikalardan kullanmadığınız dakikalar,başka yöne verilen hediye dakikalar yerine kullanılamaz.
    Yani,bir yöne verilen hediye dakikalar diğer yöne verilen hediye dakikalar ile değerlendirilemez ve birbirine devredemez.
    Mesela ben GSMobile Eski Açık Tarifesinde diğer GSMobile yönüne verilen 750 dakikayı genellikle 50 dakika aşıyorum,ama sabit hat yönünü 700 dakikadan fazla harcamıyorum,300 dakikam kalıyor,avea yönünü aradığım ayda ortalama süre ise genellikle 3500 dakika,yani 1500 dakikam daha kalıyorm kullanmadığım,diğer GSM operatörleri yönüne aştığım 50 dakika ücretlendiriliyor,kullanmadığım Avea yönü yada sabit hat yönlerinden hak verilip,ordan kullanmadığın dakikalardan düşülsün denmiyor.Ben 50 dakikayı 50 dakika x18,18 kuruş şeklinde ücretlendirilerek ödüyorum.Piyasadaki dakika başı arama ücretlerine göre 18,18 kuruş en ucuz ücretlerden olduğu için şikayetçi de değilim.

Aslında 49 TL fiyatlı Eski Açık tarifesi tam da işimi görmüyor çünkü ben avea yönü ile en fazla 3500 dakika konuşuyorum,daha çok diğer GSM yönleriyle en az 1000 dakika görüşmem lazım,biraz sıkıyorum,ayda 800 dakika civarı konuşuyorum diğer GSM yönleriyle.Sabit hatlarla da en az 500 en fazla da 700 dakika konuşuyorum genellikle.Diğer GSM yönlerine 1000 dakika verseydi harika olacaktı tabi bu fiyata.

Buna rağmen şu an bu fiyata en iyi tarife olduğunu düşündüğüm için kullanaya devam ediyorum.Ayda 50 TL verebilenler için,en iyi 2 tarifeden biri olduğunu forumda çok tartıştık ve tarifeler hakkında güncel bilgisi olan ve araştıran arkadaşlarla genellikle aynı görüşteyiz.
    50 TL bazlı en iyi 2 tarifeden biri demiştim,diğeri de siz de kabul edersiniz Vodafone Cep Avantaj 55 TL paketi.
    O bana uymuyor çünkü diğer GSM yönlerine 500 dakika veriyor ki bana aveanın verdiği 750 dakika bile yetmiyor.
    Vodafone nin avantajı sabit hatlara sınırsız vermesi ama ben sabit hatları 700 dakikadan fazla aramıyorum ki avea zaten 1000 dakika veriyor.
    Vodafone içi sınırsız ama en uzun süre konuşmam gereken numaraların neredeyse %80i avealı.Arayıp konuştuğum vodafoneli neredeyse yok,diğer GSM operatörlerine harcadığım süreler genellikle turkcell yönüne,
    onları da aveaya geçirirsek 750 dakika yeter hatta fazla bile gelir.

Bu tarife tercihi analiz meselesidir,daha çok konuştukların vodafoneli ise,vodafone sınırsız paketleri seçmek akıllıcadır.
    Ha bak şöyle taktikler de yapılmalıdır,diyelim ki avealı bir tanıdığınız var ve heryöne sınırsız paketi var,siz bu kişiyi hiç aramazsınız,hep o aramak zorundadır.Hangi yönü ararsa arasın onun için ücretsizdir.
    Siz de faturasız hat kulanıyorsunuzdur,bu durumda kesinlikle vodafoneye geçiniz.Evet yanlış duymadınız,vodafone'den iyi bir tarifeye geçiniz,neden çünkü Aran Kazan kurnazlığı yapacaksınız.Çünkü sizi sürekli arayan ve ekonomisi faturası umrunuzda olmayan birisi avea hattından sizi aradıkça aramaların yarısı kadar konuşma hakkı kazanıyorsunuz.

Ben ayda ortalama 140 dakika konuştuğum bir yakınımı bu hafta turkcell'den vodafone ye geçirdim.Çünkü eğer vodafone de olsaydı sadece benim aramalarımdan dolayı hayli ücretsiz bedava kazanacaktı vodafonede olsaydı.
    Onu aveaya da geçirebilirdim ama iki ayda bir zor şartlarda maddi sıkıntı çekerek yükleme yapabilen biriydi,ona yardımcı olmak istedim.Avea ya geçseydi,her yüklemeden sonra 30 gün içinde avantajları olabilirdi belki ama zaten 90 günde bir nerdeyse yükleme yaptığı için kalan 2 ay sıkıntı çekerdi.Şu durumda sadece benim aramalarımdan dolayı hediyeler kazanacak.
    Tarife seçimlerinde çok ince detayları ekonomik tercihleri iyi analiz etmek gerekir.
    Bir kişi kimseyi aramıyorsa ve hep başkaları arıyorsa ve arayan kişilerin ekonomik durumu gelen faturası sizi ilgilendirmiyorsa,vodafoneyi seçmek en avantajlısı.

Sadece bir soru üzerine soruyla çok alakalı olmayan bir açıklama yaptım ama,aslında bu tür yazıları yazmak istiyorum başkalarına faydalı olacağına inandığım düşüncelerimi anlatabilmek için,bunun için de ayrıca başlıklar açmadan laf arasında bir yerlere sıkıştırmak istedim.Umarım hepimize faydalı olur yazdıklarımız.

• Orijinalden alıntı: lionking42

Arkadaşlar Merhaba

Teşekkürler

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi
    Gsmobile 2de 1 tarifesine taşıma yaptıysan 100dk her yöne konuşma süresinden faydalanamıyorsun. Ama tarife değiştirip bundan yararlanabilir misin bilmiyorum. Şans. :)))

Aslında yapılacak birşey var; arayacaksın müşteri hizmetleri ben 1905 tarifesini istemiştim ama benim tarifem 2de1 tarifesi olmuş ve 600dk hediye kampanyasından faydalanamıyorum diyeceksin. Bunu sistemden halletmek 30sn sürmez.(Yani 1905 tarifesine geçip 600Dk hediye konuşma süresinden yararlanman) İyi bir dille anlatıp 1905tarifesine geçip KAYIT işlemini tamamladıktan sonra ilk 6 ay, 20TL bakiye yüklemene 600dk hediye kazanırsın.

Cevap

Orijinalden alıntı:NetAnket.Net
    Lionking42 arkadaşım,sizin yaşadığınız sorunu birçok abone yaşadı ve yaşamaya devam ediyor.Malesef durumunuz lehinizde çözümü zor bir sorun.
    Daha önce 2 de 1 tarifesini seçenler de heryöne bedava dakikalardan yararlanıyordu,firma bunu değiştirdi,başka operatörden gelenler 2 de 1 tarifesini seçerse heryöne verilen hediye dakilalardan yararlanamıyor artık.Mesela şu an avea başka operatörden gelene 600 dakika vermekte,ama 2 de 1 tarifesini seçenler bu hediyeyi alamazlar ki zaten bu tarife açıklamalarında ve başka operatörden gelenlere yapılan hediye dakika kampanyasının açıklamalarında var.
    Daha önce sizin sorununuzla aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bu başlığa bunu yazmışlardı,hatta sorunu yaşayan ve buraya yazan arkadaşın da niki Roll idi,kendisinin özel bir durumu vardı,avea nın hatasından kaynaklanan durum vardı.Kendisi geçiş başvurusunu yaptığında 2 de 1 tarifesini seçenler kampanyadan yararlanıyordu,onun şansına hattının avea da açıldığı gün kural değişmiş,benim de kendisine yardımcı olma gayretlerim sonucu sanıyorum kendisine hediye dakikalar verildi.

Ama şu an siz,bu kural değişikliğinin bilinebilirliğinin üzerinden yeterli zaman geçtiktek sonra 2 de 1 tarifesini seçtiğiniz için heryöne 600 dakika kazanamazsınız,tabi kurallar gereği.Şİmdi size ararsınız,ısrar edersiniz,avea da size hediye dakikaları verir,ben burda yanlış bilgi vermiş olurum ama verdiğim bilgi doğru.

Siz 2 de 1 tarifesini kabul etmişsiniz,eğer hattınız açıldıysa malesef durumunuz olumsuz,heryöne hediye 600 dakika kazanamıyorsunuz ve,başka tarifeye geçseniz bile kazanamazsınız çünkü tarife değişikliği için hat açıldıktan sonra 30 gün geçmesi gerekiyor.30 gün dolmadan tarife değişikliği olmuyor.

Sizinle aynın duruma düşmek üzere olan bir yakınımın hikayesini anlatayım,kendini GSMobile 1905 tarifesine geçmesi için yönlendirdim,kendisi bayiye gitmiş,başka operatörden geçiş başvurusu yapmış,bayideki çalışan (yine bayan) kişi de her nedense 2 de 1 tarifesini seçmiş,oysa kişiye sorulması gerekir hangi tarifeyi seçmek istediği,kişinin bir bilgisi yoksa kararsızsa,açıklanmalıdır bakın 2 de 1 tarifesini seçtiğinizde başka yönden gelenlere verilen hediye dakika verilmez diye.Başka operatörden gelen bir kişi büyük ihtimalle heryöne verilen 600 dakika yada o an kampanyada verilen dakikaları kazanmak için gelir mantık olarak değilmi arkadaşlar.
    Ama bayi çalışanı 2 de 1 i seçmiş.Akşam kendisini aradım ne yaptın dostum diye,tamam başvurdum dedi,sana kağıt verdilermi dedim,evet dedi,oku bana dedim,okurken tarifesinin 2 de 1 tıklandığını anladım.

Hemen ertesi gün bayiye gitmesini ve tarifesini 1905 olarak değiştirmesini söyledim.

Bayiye gitti ve tarifeyi değiştirmek istediğini söyledi,çalışana da biraz eleştiri yaptı haklı olarak.Çünkü kendisine geçiş saatini belirten mesaj gelseydi,artık çok geç olacaktı kendisi için.Geçiş tarihini ve saatini belirten mesajdan sonra bildiğim kadarıyla başvuru anındaki tarifeyi değiştirmek zor hatta imkansız.

Çalışan,sadece tarifeyi değiştirebileceği halde başvuruyu iptal edip yeni başvuru yaptırmış,neyseki sonuçta tarifesi 1905 oldu ve heryöne 600 dakikadan yararlanma şansı oldu.

Ben bu konuyla ilgili GSMobile (avea) müşteri hizmetlerini aradığımda,

başvurudan sonra eğer henüz bilgilendirme mesajı gelmediyse,yani numara taşıma başvurunuz kabul edilmiştir,şu tarihte şu saatte geçiş işleminiz yapılacaktır mesajı henüz gelmediyse,henüz başvurunuz değerlendirilmediyse başvururken ki seçtiğiniz tarifeyi değiştirme şansınız var demişti,eğer başvuru sonucunun olumlu kabul edilip,geçiş zamanını belirten mesaj geldiyse seçilen tarifeyi değiştirmek için geç olduğunu söyledi.

Ha bakın şunu yapanlar ve amaına ulaşanlar da var,kişi hata yapıyor 2 de 1 tarifesini seçiyor,hattı açılıyor ve henüz yükleme yapmamış oluyor.Kişi 20 tl yüklediğinde heryöne hediye dakika kazanamayacağını biliyor ve tarifesini değiştirip öyle yükleme yapıp bedava dakika kazanmak istiyor,arıyor müşteri hizmetlerini ve olumsuz cevap alıyor.Kendisine hattın açılış tarifesi 2 de 1 olduğu için her yöne 600 dakika verilemeyeceğini,tarifeyi değiştirse bile 1905 yapa bile hattın açılışı 1905 tarifesi olmadığı 2 de 1 olduğu için heryöne 600 dakika verilemeyeceği söyleniyor.Buraya dikkat: kişi de diyor ki, ben heryöne hediye 600 dakika kazanmak için başka operatörden aveaya taşıdım hattımı,eğer kazanamayacaksam işim ne,yarın tekrar eski operatörüme geri geçiş başvurusu yapacağım cevabını veriyor.
    Bu şekilde konuşan birçok abonenin,kazançlı çıktığını,avea'nın o an olmasa bile ertesi gün kendisine ulaşıp size heryöne hediye dakikanızı veriyoruz dediğini duydum.Bazen kurallar esneyebiliyormuş yani.

Tabi bunu yapmadan önce yükleme yapmamış olmanız gerekiyor,yani aveaya para kaptırmamış olmanız gerekiyor.Bizden söylemesi,bizi sizin için yazıyoruz,bu belli olmuyormu dostlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 27 Mayıs 2010; 1:00:16 >

• Galatasaray Haber Paketi 6 ay boyunca ücretsiz!
    Galatasaraylılar takımından habersiz kalmasın, maç skorlarını, maçın 11’ini hemen öğrenebilsin diye 1 Temmuz 2009 – 31 Mayıs 2010 tarihleri arasında, tam 6 ay boyunca Galatasaray Haber Paketi tüm Galatasaraylılar’a ücretsiz! Hemen “Haber” yaz, 1905’e gönder, takımından habersiz kalma!

GSMobile Haber Paketi üyeliğini iptal etmek istersen, "İPTAL" yaz 1905’e SMS gönder.

GALATASARAY HABER PAKETİNE ÜCRETSİZ ÜYE YADA ABONE OLAN ARKADAŞLAR,GALATASARAY HABER PAKETİ ÜYELİĞİ 31 MAYIS 2010 TARİHİNDEN SONRA ÜCRETLİ OLACAK.

EĞER ÜCRETLİ ÜYE OLMAK İSTEMİYORSANIZ,ÜYELİĞİNİZİ 1 HAZİRANDAN ÖNCE İPTAL ETTİRMENİZ GEREKİYOR.

İPTAL ETTİRMEK İÇİN iptal yazıp 1905 NUMARASINA SMS ATACAKSINIZ.BU DURUMDA TRANSFER HABLERİ VE YAZ KAMPI HABERLERİ CEBİNİZE GELMEYECEK.
  • Artık bende GSMobile abonesiyim. Tarifem Eski Açık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Galatasaray Haber Paketi 6 ay boyunca ücretsiz!
    Galatasaraylılar takımından habersiz kalmasın, maç skorlarını, maçın 11’ini hemen öğrenebilsin diye 1 Temmuz 2009 – 31 Mayıs 2010 tarihleri arasında, tam 6 ay boyunca Galatasaray Haber Paketi tüm Galatasaraylılar’a ücretsiz! Hemen “Haber” yaz, 1905’e gönder, takımından habersiz kalma!

GSMobile Haber Paketi üyeliğini iptal etmek istersen, "İPTAL" yaz 1905’e SMS gönder.

GALATASARAY HABER PAKETİNE ÜCRETSİZ ÜYE YADA ABONE OLAN ARKADAŞLAR,GALATASARAY HABER PAKETİ ÜYELİĞİ 31 MAYIS 2010 TARİHİNDEN SONRA ÜCRETLİ OLACAK.

EĞER ÜCRETLİ ÜYE OLMAK İSTEMİYORSANIZ,ÜYELİĞİNİZİ 1 HAZİRANDAN ÖNCE İPTAL ETTİRMENİZ GEREKİYOR.

İPTAL ETTİRMEK İÇİN iptal yazıp 1905 NUMARASINA SMS ATACAKSINIZ.BU DURUMDA TRANSFER HABLERİ VE YAZ KAMPI HABERLERİ CEBİNİZE GELMEYECEK.

ucretı ne kadar olucak bılen var mı?

• GS HABER PAKETİ ÜCRETSİZ ÜYELİĞİ 31 EKİM 2010 TARİHİNE KADAR UZATILDI.BU BİLGİ İNTERNET SİTESİNDE YAZMAZ,SANIRIM İLK DEFA BEN SÖYLÜYORUM.

31 MAYIS 2010 TARİHİNDEN SONRA ÜCRETLİ OLACAKTI AMA ÜCRETSİZ SÜRE UZATILDI VE 31 EKİM 2010 TARİHİNE KADAR ÜCRETSİZ HABERLER ALMAYA DEVAM EDECEKSİNİZ.

ÜYE DEĞİLSENİZ YADA ÜYELİĞİNİZİ İPTAL ETTİYSENİZ HABER yaz 1905 E GÖNDER,ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMİŞTİR CEVABI GELSİN,HER BRANŞTA HABERLERİ VE BÜTÜN TRANSFER HABERLERİNİ ÖNCE SEN ÖĞREN.

BEN ÇOK ZEVK ALIYORUM GALATASARAY İLE İLGİLİ TÜM HABERLERİ ANINDA OKUYUP ÖĞRENMEKTEN.

TEKRAR SÖYLÜYORUM,ÜCRETSİZ HABER PAKETİ 31 EKİM 2010 TARİHİNE KADAR UZATILDI,ÜYE HABER PAKETİNE ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN HABER yaz 1905 numarasına gönder.

----------------------------------------------------

Bu arada arkadaşlar,GSMobile kullanan arkadaşların ismini niklerini bu başlığın ilk mesajına yazıyoruz,niklerini ekletmek isteyen arkadaşlar buraya "beni de ekle" diye yada GSMobile kullananlar listesine beni de ekle diye buraya not düşebilirler.

• evet sıtede halen bısey yok masallah cok guncel bı sıte yapmıslar uzatıldıysa yazmaları gerek nası ıs yapıyolar anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: j.sparrow

evet sıtede halen bısey yok masallah cok guncel bı sıte yapmıslar uzatıldıysa yazmaları gerek nası ıs yapıyolar anlamadım

Biz varız burda ne gerek var siteye :)

Sen bu siteyi takip et yeter :)

Yarın yazılır siteye değişiklik,sen önce benden al haberi :)
  • adıma kayıtlı 3 hattı gsmobile taşıdım, biri eski açık faturalı diğerleri 2 de 1 tarifesi.. hangi kampanyalardan yararlanabilirim.

Mh' ni aradım kayıt yazıp 5660 a gönderdiğimizde yararlanayamacağımız mesajı aldığımız söyledik bize verilen cevap siz zaten ayrıcalıklı tarifedesiniz herhangi bir kampanyadan yararlanamazsınız.

hangi kampanyalardan yararlanabilirim. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarAltay -- 2 Haziran 2010; 12:10:46 >
  • Bütün galatasaraylıların bu platformda da kendini gösterip takımımızın hattını alması lazım
    1,000,000 abone olması durumunda külübümüz ayda en azından 10,000,000 tl kazanacaktır.
    bende 2 hattımıda gsmobil yaptım hatta 1 den şirketin haberi yok :D

İmza : Keskin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarAltay

adıma kayıtlı 3 hattı gsmobile taşıdım, biri eski açık faturalı diğerleri 2 de 1 tarifesi.. hangi kampanyalardan yararlanabilirim.

Mh' ni aradım kayıt yazıp 5660 a gönderdiğimizde yararlanayamacağımız mesajı aldığımız söyledik bize verilen cevap siz zaten ayrıcalıklı tarifedesiniz herhangi bir kampanyadan yararlanamazsınız.

hangi kampanyalardan yararlanabilirim. ?

2 de 1 tarifesindeki hattına yükleme yapmadıysan başka operatöre geç ordan tekrar GSMobile 1905 faturasız tarifesine başvur.Daha sonra hat açıldıktan sonra kayıt ol öyle yükleme yap.Vaktim çok az kusura bakma kısa cevap verdim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.