Şimdi Ara

Dante's Inferno Hangi Konsolda Daha İyi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Bu haftanın en ağır toplarından birisi olan ve aldığı inceleme notları ile kafaları karıştıran Dante's Inferno hangi konsolda daha iyi gözüküyor?

İşte bu sorunun cevabını arayan Videogameszone oyunun PS3 ve Xbox 360 sürümlerini denemiş ve aldığı ekran görüntüleri ile iki konsolun grafiklerini kıyaslamış.

Bu kıyaslama resimlerine ulaşmak için http://tıklayınız.

• bana xbox360 da daha iyi gibi geldi ama bu fark yadırganacak kadar büyük gibi durmuyor.
  • Uzayıp gider, o daha iyi bu daha iyi diye ama xbox'da biraz daha soluk gibi gözüktü gözüme, ps3'de daha canlı renkler...
  • Ps3 daha iyi, şaşırdım:)
  • Bana göre xbox 360 da ki renkler biraz soluk göründü ps3 daha iyi gibi görünüyor.
  • gerçekten umursuyor musunuz -_-
  • PS3 de demo, Xbox 360 da full sürümü oynadım. Benim görüşüm xbox daha iyi. Bu tür resimler aldatıcı olabiliyor.
  • Resimde de net olarak görüldüğü gibi PS3 açık ara farkda Xbox da sanki AA hiç yokmuş gibi, PS3 de havada uçuşan tozlar bile gözükürken, Xbox da tozların yerinde yeller esiyor. Zaten PS3 donanım olarak Xbox 360 açık ara fark atmakta böyle resimlere gerek yok. PS3 ü adam akıllı hack lesinlerde bitane alak. :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.