Şimdi Ara

MSI'ın yeni mini-bilgisayarı Wind Box DE220 detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden Tayvan merkezli MSI, düşük güç tüketimli mini-bilgisayar arayışındaki kullanıcılar için hazırladığı yeni nettop sistemini duyurdu. Wind Box çatısı altında hazırlanan ve DE220 model adına sahip olan mini-bilgisayar, ikinci jenerasyon Atom platformunu temel alıyor ve 1.66GHz'de çalışan Atom D410 (veya D510) işlemcileriyle konfigüre edilebiliyor.

4GB'a kadar bellek desteği sunan ve 1TB'a kadar farklı sabit disk seçenekleriyle gelmesi beklenen Wind Box DE220'de ekran kartı olarak yeni nesil Atom işlemcilerinde kullanılmaya başlayan GMA 3150 entegre grafik birimine yer veriliyor. Yine tercihe bağlı olarak ATi Mobility Radeon HD 4330 ile de donatılabilecek sisteme işletim sistemi olaraksa Windows 7 Home Premium eşlik ediyor.

ATi Mobility Radeon HD 4330 ile yüksek tanımlı video hızlandırma desteği de sunan MSI Wind Box DE220'nin önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenirken, fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• D510 ve HD 4330 iyi bir ikili olabilir, tabi ücretlendirme oranında, kasa dizaynı felaket, ilk olarak lokomotife benzettim, daha sonra tuğlaya da benzediğine karar verdim.
  • Yaa downloadda çok iyi oluyor. İyi bir HTPC alternatifi olur ayrıca..
  • Windows 7 Hom Premium .

Bravo ya üstün başarı gercekten
  • bir tane bundan birde en az 10mbit internet çok güzel olur..
  • 4330 lu konfigürasyon işe yarar. GMA ile bu işlerin yürümeyeceğini sonunda anladılar.
    Fiyatının 500$ civarı olacağını düşünüyorum.
  • ne kadar tipsiz bi kasa o öle
  • tasarımı kötü olmuş,beğenmedim,haber için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.