Kredi kartsız taksit yapan mağazaları yazalım..herkez bildiğini yazsın lütfen..
3 Cevap3185 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

337 Mesaj
3 Şubat 2010; 0:44:56 

kredi kartsız taksit yapan mağazaları ve ne sattığı hakkında bilgi verelim arkadaşlar..insanlar kredi kartı yüzünden taksitsiz alışveriş yapamaz oldu..

benim bildiğim bitane var mesela hemen yazayım ve sizlerinde katılımı baya faydalı olur..

EVKUR konya mağazası kredi kartsız taksit yapıyor ve malı götürüyor..çok hesaplı hemde.bide baya bi büyük konyadaki mağazası aşağı yukarı 7-8 katlı var sanırım.

kredi kartsız taksit yapmaları çok güzel...
mağazayı tam gezemedim fakat sanırım ev içinde bulunan kilimden beyaz eşyaya,bilgisayardan bahçe düzenlemesine kadar herşey vardı.gezmediğim katlarda neler var bilmiyorum artık..

kredi kartı halkın elini kolunu bağlıyor buna birileri son vermeli artık.

kadınlar neden çok yaşar?? karıları olmadığı için =)

240 Mesaj
28 Nisan 2010; 23:12:23 

İzmirde yapan yer varmı acaba kredi kartsız taksit?

71 Mesaj
28 Nisan 2010; 23:14:25 

Yön Alışveriş Merkezi

6281 Mesaj
29 Nisan 2010; 14:12:53 

"herkez" değil kardeşim, "herkes".

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 74 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kredi kartsız taksit yapan mağazaları yazalım..herkez bildiğini yazsın lütfen..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422