Şimdi Ara

Apple, iPhone OS 3.1.3'ü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
8.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 Ocak'ta iPad'in üzerindeki perdeyi kaldıran Cupertino merkezli Apple, çeşitli sorunları gideren ve iyileştirmeler içeren iPhone OS'in yeni versiyonu 3.1.3'ü yayınladı.

iPhone ve iPod touch için olan bu güncelleme aşağıdakiler de dahil olmak üzere hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içerir:

• iPhone 3GS'de bildirilen pil düzeyinin doğruluğunu artırır

• Bazı durumlarda üçüncü parti uygulamaların başlamamasına neden olan bir sorunu giderir

• Japonca Kana klavyeyi kullanırken uygulamanın çökmesine neden olan bir hatayı düzeltir

Güncellemenin iPod Touch ve iPhone'un bütün modelleriyle uyumlu olduğunu belirtelim.

• Haber İçin teşekkürler
  • Tesekkur ederiz hocam ellerine saglık
  • Teşekkürler dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

apple iphone sorunları yeni vs. değilde update güncellemeleriyle yapma imkanı verse yazılımdan kaynaklanan sorunlar kullanıcıları saçbaş yolmaktan kurtarır

bence böle seyle ugrasmaz apple.ama yapsa harika olur
  • Cok bı degisiklik yok ama hayırlı olsun...
  • DevTeam jailbreak & unlock yapmis olan kullanicilari kesinlikle update yapmamalari konusunda uyarmis

http://twitter.com/iphone_dev/status/8552734357
  • quote:

Cupertino merkezli Apple

Cupertino merkezli olmayan Apple'da var mı? Nedense haberlerde bu tümceye çok rastlıyorum, bu şekilde yazmanızın özel bir nedeni var mı? Sadece merakımdan soruyorum. Google için Kalifornia yada Microsoft için Washington da kullanıyormusunuz?
  • arkadaslar varmı yukleyenn?? bılgı verırmısınız bende ındırıyorum suna yuklıycem??
  • quote:

Orijinalden alıntı: csalman

arkadaslar varmı yukleyenn?? bılgı verırmısınız bende ındırıyorum suna yuklıycem??

hocam yükleme bence bosuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: csalman

arkadaslar varmı yukleyenn?? bılgı verırmısınız bende ındırıyorum suna yuklıycem??

hocam yükleme bence bosuna

ya acıkcası 3g ste sarj durumu degısırmı dıye yuklemeyı dusunuyorumm
  • ben indirip yükledim, şimdilik pek bir değişiklik yok:) ama pil göstergesinden çok performasına yönelik bir düzenleme olsaydı daha memnun olacaktım...
  • 3.1.2 jbli kullanıyordum. Görünce direk yükledim. blackra1n kıramadı ama redsn0wa 3.1.2 fwsini göstererek tekrardan jbli hale getirebildim. Unlock konusunda herhangi bir bilgi yok sanırım. Telefonu türkiyeden alanlar rahatça kurabilirler. Dediğim şekilde de jb yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onbeskarakterli -- 3 Şubat 2010; 5:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_551

3.1.2 jbli kullanıyordum. Görünce direk yükledim. blackra1n kıramadı ama redsn0wa 3.1.2 fwsini göstererek tekrardan jbli hale getirebildim. Unlock konusunda herhangi bir bilgi yok sanırım. Telefonu türkiyeden alanlar rahatça kurabilirler. Dediğim şekilde de jb yapabilirsiniz.

Telefonun modelini yazabilirmisiniz acaba ?
  • Vala helal olsun apple başkadabişi de
    miyorum os 4.0 ve ya 3.2 beklerken adam lar ne yaptı ya dagamı geçiyorlar ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmer iraz

Vala helal olsun apple başkadabişi de

ekledikleri seylerde düzgün bişi olsa
  • quote:

4.0 Haziran dan önce beklemeyin. Yeni iPhone modeli ile beraber gelecektir. Herzamanki gibi.
  • jb si ne zaman cıkar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhankoc_brood

quote:

4.0 Haziran dan önce beklemeyin. Yeni iPhone modeli ile beraber gelecektir. Herzamanki gibi.

gelişi bomba gibi olcak ama
  • Dün geceden beri kullanıyorum 3.1.3ü

Cihazın acılıs ve kapanıs sürelerinde bir kısalma gözlemledim ve bunu diger kullanıcılarda teyit ediyor.
    Daha seri adam akıllı calısmaya baslamıs cihaz, benim hosuma gitti. 3g cihazım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.