Şimdi Ara

Android v1.6 işletim sistemli Alcatel OT-980 prototipi görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Cep telefonu pazarının büyük oyuncuları tarafından yoğun ilgi gören Google'ın Android işletim sistemi anlaşılan Alcatel'i de kendisine çekmiş görünüyor. Alcatel'in Android v1.6 işletim sistemli OT-980 prototipi görüntülendi.

Tasarım olarak Palm Pre'yi bizlere anımsatan kızaklı QWERTY klavyeli OT-980'de 600 MHz saat hızında işlemci, 256 MB RAM, 320x240 piksel dokunmatik ekran, 3G desteği, WI-FI, GPS, Bluetooth, microSD kart girişi, 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 3.5 mm jak girişi gibi teknik özelliklerin yer alacağı ifade ediliyor.

OT-980'nin 2010 yılının ortalarına doğru Orange tarafından Fransa'da satışa sunulacağı söyleniyor. Diğer ülkelerle ilgili açıklama yapılmazken telefon Mobil Dünya Kongresi'nde karşımıza çıkarak sürpriz yapabilir.

• Video;

• Android piyasaya çok hızlı yayıldı. Hemen hemen tüm üreticiler Android li modellerini çıkartıyorlar.
    Google yazılım maliyetlerini de düşük tutuyor olmalı ki ürünlerin özelliklerine göre fiyatları gayet makul.
  • Haber için teşekkürler
  • palm pre ye benzemiş
  • En güzeli en baştaki HTC Magic .
    Çünkü bende de var :D
    Şaka bir yana da ciddi ciddi Palm Pre'nin Çin versiyonu gibi olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellino

Android piyasaya çok hızlı yayıldı. Hemen hemen tüm üreticiler Android li modellerini çıkartıyorlar.
    Google yazılım maliyetlerini de düşük tutuyor olmalı ki ürünlerin özelliklerine göre fiyatları gayet makul.

google yazılım fiyatlarını düşük tutsada,cep telefonu şirketleri böyle düşünmüyor pek.

bkz.samsung i7500 android fiyatı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.