Şimdi Ara

HTC'nin 11 mm kalınlığındaki akıllı telefonu Trophy gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürettiği birbirinden başarılı akıllı telefonlarla adından sıkça söz ettiren HTC firmasının internete sızdırılan 2010 yılı yol haritası kapsamında yer alan Trophy kod adlı modelinin fotoğrafı ve rivayet edilen teknik özellikleri gün ışığına çıktı.

Son zamanlarda üretilen akıllı telefonların aksine Windows Mobile 6.5 işletim sistemini kullanan QWERTY klavyeli Trophy, 600 MHz saat hızında

Qualcomm MSM7227 işlemciden ve 256 MB RAM'den güç alıyor; dört band GSM ve HSDPA şebekelerini destekliyor. Listede yer alan özelliklere kısaca göz gezdirirsek 3.0 inç (~7.62 cm) 640x480 piksel dokunmatik ekran (kapasitif), 11 mm kalınlık, 5 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklama destekli dijital kamera, microSD kart girişi, A-GPS / Bluetooth / WI-FI bağlantıları, 3.5 mm jak girişi, FM radyo, TouchFLO 3D arayüzü ve ivme sensörü dikkat çekenler arasında.

HTC Trophy'nin ne zaman tanıtılacağı ve fiyatı ise belirsizliğini korumaya devam ediyor.

• 3 inç ve klavye
    Hepsini iyi sığdırmışlar.
    Klavyeliler için güzel bi ekran stili...
  • haber için teşekkkürler bu HTC ler güzel oluyorda Ortalınta incelik yarışı var :D
  • Aspen daha şekil duruyor sanki.
  • Aspen'in ekranı kadar bunun klavyesi var ...
    Adamlar tasarımda gerçekten bir numara .
    O kadar kip duran cihazlar üretiyorlar ki etkilenmemek elde değil ...
  • Harika bir PDA ya! Görür görmez aşık oldum. Şu ana kadar en beğendiğim , en şık telefon. Teşekkürler Knigt üstad. Tanıtımlarınızı büyük bir merakla okuyoruz.

Şu ana kadar en beğendiğim telefon! Daha önce HTC touch pro, HTC HD2, HTC SNAP, GM DSTL1 ve GM COSMOS favorilerimdi!

Ekranın genişliği ve kapasitif dokunamtik olması GPS, WI-FI, Radyo gibi özelliklerin olması ayrıca qwerty klavyesinin olması ve işelmcisinin 600 ve WMÖ 6.5 olması gerçekten çok iyi.

Çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum. İnşallah 1000 TL'nin altında olur fiyatı.
  • Ne yalan söyleyeyim benim de çok hoşuma gitti.
  • güzel bişey gibi ama sanki biraz genişşş (:ele avuca sığarmı acaba
  • muhtemelen htc hd 2 den bile buyuk olacaktır neremızde tasıyacaz o sorun...
  • Arkadaşlar ölçülerine hiç bakmadınız galiba.HD2'den büyük olmayı bırakın, hatta az bir farkla daha ufak. Ama yani bu kadar büyük ekranda, hem de capacitive ekranda klavyenin ne işi var anlamadım. Zevk meselesi demek ki!!
  • piiii hepsi iyi de, android daha çok yakışırdı bu telefona...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Arkadaşlar ölçülerine hiç bakmadınız galiba.HD2'den büyük olmayı bırakın, hatta az bir farkla daha ufak. Ama yani bu kadar büyük ekranda, hem de capacitive ekranda klavyenin ne işi var anlamadım. Zevk meselesi demek ki!!

QWERT klavye cok onemli secmlerin basinda gelir. Siz kullanmasanizda bir cok kullanici vardir. Bunun ilk ornegini cikaranlardan biri SE dur. P800-910 modellerinde QWERT klavye kapagin arkasindaydi.

HTC TROPHY konusunda ise insallah benim acimdan HD2 gibi hayal kirikligi yaratmaz. HD2 oldukca buyuk ve tek elle biseyler yapmak zorluyor. TROPH HD2 den hem 1cm daha kisa hemde 6.6 cm daha dar. Bu yuzden iyi olmus. HTC TROPH 2010 subat ayinda piyasada olmas bekleniyordu. Simdi ise 2010 ikinci ceyrekte cikacak deniyor ama bunlar resmi degil tabii. Telefon bir kac ana ozelligi disinda Nokia E72 nin kopyasi seklinde. İsletim sistemi Windows, Ekrani buyuk ve tocuh screen.

SE ASPEN hem dayaniklik hemde Pil omrunde bu HTC TROPH den daha iyi olur. Ama design olara HTC onde gider. Fiyatlar ne olacak bakalim.

• tasarım kullanılışlık 10 numara bir cihaza benziyor HTC iyi gidiyor cidden yaptığı cihazlarda parasını sonuna kadar hak ediyor .
  • Vay anasını sayın seyiriciler.HTC aldı başını gidiyor..2. tel olarak bunu alabilirim :P
  • ben de beklemekteyim cihazın piyasalara girmesini. turkcell bir kampanya yapıp internet paketiyle, şusuyla busuyla pazarlarsa en kısa zamanda bir tane alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Arkadaşlar ölçülerine hiç bakmadınız galiba.HD2'den büyük olmayı bırakın, hatta az bir farkla daha ufak. Ama yani bu kadar büyük ekranda, hem de capacitive ekranda klavyenin ne işi var anlamadım. Zevk meselesi demek ki!!

QWERT klavye cok onemli secmlerin basinda gelir. Siz kullanmasanizda bir cok kullanici vardir. Bunun ilk ornegini cikaranlardan biri SE dur. P800-910 modellerinde QWERT klavye kapagin arkasindaydi.

HTC TROPHY konusunda ise insallah benim acimdan HD2 gibi hayal kirikligi yaratmaz. HD2 oldukca buyuk ve tek elle biseyler yapmak zorluyor. TROPH HD2 den hem 1cm daha kisa hemde 6.6 cm daha dar. Bu yuzden iyi olmus. HTC TROPH 2010 subat ayinda piyasada olmas bekleniyordu. Simdi ise 2010 ikinci ceyrekte cikacak deniyor ama bunlar resmi degil tabii. Telefon bir kac ana ozelligi disinda Nokia E72 nin kopyasi seklinde. İsletim sistemi Windows, Ekrani buyuk ve tocuh screen.

SE ASPEN hem dayaniklik hemde Pil omrunde bu HTC TROPH den daha iyi olur. Ama design olara HTC onde gider. Fiyatlar ne olacak bakalim.

Benim klavyeye bir garezim yok da, tuşların sanal klavyenin çok rahat bir tuş dizilimine ve dizayna sahip olabileceği bir ekran varken, fiziksel klavyeye ne gerek var demek istedim. Sona da yazdım demek ki zevk meselesi, kullanan var ki yapıyorlar.

• Palm pixi plus'u tercih ederim..

cihaz zaten e72'nin falan degil pixi plus'un birebir kopyası ama işletim sistemi ve ergonomi bakımından geride(:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 11 Şubat 2010; 0:07:59 >
  • tasarımı iğrenç
  • trophy nin Türkiye geliş tarihi ve fiyatı hakkında bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr...daredevil -- 23 Ekim 2010; 14:29:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.