Şimdi Ara

DEMİRDÖKÜM ADEN KOMBİ ANAKART ARIZASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
54.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DEMİRDÖKÜM ADEN MARKA KOMBİM ARADA HATA VERİYOR.SERVİS ANAKART BOZUK DEDİ 310 TL FATURA ÇIKARDI.ÖĞRENDİĞİME GÖRE BU ARIZA SIK OLUYORMUŞ VE BU KARTI DIŞARIDA 40-50 TL YE TAMİR EDEBİLİYORLARMIŞ HEM DE GARANTİLİ.BİR BİLGİNİZ VAR MI?

• Kart tamiri risklidir. İyi bir çözüm değil.
    Onun yerine 2. el bulmanı tavsiye ederim.
    İletişim bilgilerini veririseniz pm den size yardımcı olmaya çalışırım.
  • Bunun tamirini istanbulda yapacak yer var mı arkadaşlar.Bir de acaba kendim söküp takabilir miyim tamire götürmek için.
  • Kesinlikle biraz el becerin varsa usta parası vermeden söküp takabilirsin.Benim kombide aynı model. 4 sene oldu 2 gün önce gaz kesti.oda kart arızası dediler.bende beklemedeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: heykali

Kart tamiri risklidir. İyi bir çözüm değil.
    Onun yerine 2. el bulmanı tavsiye ederim.
    İletişim bilgilerini veririseniz pm den size yardımcı olmaya çalışırım.

acaba alacağınız o ikinci el kart nasıl bir kart olacak tamirsiz bir kart mı olacak tamirsiz ise neden kombiden söküp çıkarsınlar eğer tamirli ise onda neden risk olmuyor bunun bana mantıklı bir açıklamasını yapabilirmisiniz
  • http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&q=&ie=UTF8&cd=1&split=0&vps=1&jsv=206b&sll=37.0625,-95.677068&sspn=23.875,57.630033&geocode=FVf3cQIdMSa6AQ
    bozuk kartlar için bu adrese bi ugrayin derim. pazarlığı baştan yapmayı unutmayın. ben yapmadığın icin 60 yerine 90 TL odedim aden kombim için.
  • kartı tamir ettirdiğin kişinin telefon adres vs. varsa verirmisin...tesekkurler..mailim : aydinkoca@hotmail.com
  • ARKADAŞLAR BURADA GOOGLE NİN BİR ABD HARİTASI ÇIKIYOR...ADRES NEREDEKİ ?.. yazında not edelim..Gün olur lazım olur...350 Lira ödemekten bir müddet kurtulmuş oluruz..Tamir edilen kart dayandığı kadar gider.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 14 Eylül 2010; 21:30:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertus

DEMİRDÖKÜM ADEN MARKA KOMBİM ARADA HATA VERİYOR.SERVİS ANAKART BOZUK DEDİ 310 TL FATURA ÇIKARDI.ÖĞRENDİĞİME GÖRE BU ARIZA SIK OLUYORMUŞ VE BU KARTI DIŞARIDA 40-50 TL YE TAMİR EDEBİLİYORLARMIŞ HEM DE GARANTİLİ.BİR BİLGİNİZ VAR MI?

Hiç gelmiyorsa günde 5 tane aynı problemden insan geliyor. Bu Demirdökümlerin ilk kombi serilerinin çoğunda var. Sonradan düzeltildi yeni Demir dökümlerde yok ama iş işten geçti. Ben Demir dökümün hatasını kabul edip müşteri memnuniyeti açısından bu arızaları ücretsiz yapmasını beklerdim. Ama sırf para kazansın diye buna yanaşmamaktalar.

Eğer yeni kombi almak durumunuz varsa . Kombide 2 marka tavsiye ederim biri Vaillant Biride ECA bu ikisi kalite ve tasarrufta hep bir adım önde birde bunların yanına Ariston u koyabiliriz.

Unutmayın kombide Vaillant , ECA ve Ariston

Radyatörde Demir Döküm plus tan şaşmayın. Ve radyatörü herzaman önerilenden 20 cm uzun alın derim

• kartı tamir etmeye amerikaya mı gitcez ?
    arkadaşlar uyanıklık edeyim derken kartı kendi başınıza söküp takmaya çalışırken dikkat edin soketler zarar görmesin ,röleler kırılmasın ,3 kuruşluk iş yaparken 5 kuruşluk zarar vemeyin kısaca. Kart tamiri 150-200 arasında yapılıyor özel serviste. yetkili servis biraz daha pahalı yapıyor.
    <<HER İŞİ YAPAN , HİÇBİR İŞİ YAPAMAZ!>>
  • yetkili servis 340 tl fiyat verdi ben de kartımı bu servise yaptırdım .her ikisi de 1 yıl garantili. 140 tl aldılar, hiçbir sorun yok kombimde.
    DANIŞMAN TEKNİK : 0212 435 09 09 / 0535 314 27 59
  • Benim kombidede aynı sorun oldu. servi çağırdım 150 lira revizyonlu kart. 280 lira sıfır kart dedi getirdiği kart arızalı çıktı nette araştırdım 60 liraya revizyon yapan yer var g.osman paşada oraya götürmeye karar verdim.
  • DEMİRDÖKÜM ADEN VE KALİSTO MODELLRİNDE HONEYVELL KART MEVCUTTUR KART TAMİRİNİ SERVİSLER OLARAK TOPLAYIP VERDİĞİMİZ YER VARDIR 1 SENE YAPILAN KARTA GARANTİ VERMEKTEDİR
    PİYASADAKİ DİĞERLERİ GİBİ YAPTIKTAN SONRA SENİ TANIMAMZLIK ETMEZ ÜSTÜNE ETİKET BASAR FİYAT 120 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: abd1984

DEMİRDÖKÜM ADEN VE KALİSTO MODELLRİNDE HONEYVELL KART MEVCUTTUR KART TAMİRİNİ SERVİSLER OLARAK TOPLAYIP VERDİĞİMİZ YER VARDIR 1 SENE YAPILAN KARTA GARANTİ VERMEKTEDİR
    PİYASADAKİ DİĞERLERİ GİBİ YAPTIKTAN SONRA SENİ TANIMAMZLIK ETMEZ ÜSTÜNE ETİKET BASAR FİYAT 120 TL

sanırım sizlerde kombi tamiri yapıyorsunuz,

evimde kullandığım demirdöküm aden kombi son zamanlarda duş açıldığında sıcak su seviyesi 60-70 derecelere çıkıyor halbuki 35 derecede ayarlı ama maalesef su ısındıkça ısınıyor ve bir gün haşlama yapacak. bununla ilgili bir öneriniz olabilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

DEMİRDÖKÜM ADEN VE KALİSTO MODELLRİNDE HONEYVELL KART MEVCUTTUR KART TAMİRİNİ SERVİSLER OLARAK TOPLAYIP VERDİĞİMİZ YER VARDIR 1 SENE YAPILAN KARTA GARANTİ VERMEKTEDİR

halen aynı fiyat mı, benim kombinin kartında da sorun oluştu. istanbulda yaptırabileceğim yada yeni kart alabileceğim bir yer var mı?
  • ESKİ FİYAT GEÇERLİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

ESKİ FİYAT GEÇERLİ

Siz bu işi yapıyomusunuz acaba? Bizim kombiye de kartı değişecek dendi ve 310 tl fiyat söylendi...
  • kartı getir ümraniyeye veya avcılar şübemize 100 tl yaparız garantlili
  • merhabalar
    demırdokum ısofast kombı kullanıyoruz 6 senedır sabah hıc acılmadı servıs gelıp baktıgında anakart-dısplay kart ve gaz valfının bozuldugunu soyledı
    2 sorum olacak
    1-bunlar tamır edılebılırmı
    2-tamır edılırse randımanı ne olur masrafı nekadardır
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcakil

merhabalar
    demırdokum ısofast kombı kullanıyoruz 6 senedır sabah hıc acılmadı servıs gelıp baktıgında anakart-dısplay kart ve gaz valfının bozuldugunu soyledı
    2 sorum olacak
    1-bunlar tamır edılebılırmı
    2-tamır edılırse randımanı ne olur masrafı nekadardır
    saygılar

bu üç parçanın içine su girmeden aynı anda bozulması imkansızdır teknik servisinizi deyiştirin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.