- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Youtubeden İndirdiğim Video ve Dosya Silinmiyor ( resimli )
4 Cevap1095 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

417 Mesaj
2 Şubat 2010; 13:45:30 

aşağıda resmini koyduğum ve işaretlediğim dosya ve video görüntüsünü bir türlü silemiyorum güvenli kip ve unlocker programını denedim fayda etmedi geri dönüşüm kutusu resimde görüldüğü gibi dönüp kalıyo işletim sistemin windows 7 dir lütfen yardım edin napmam lazım

0

3059 Mesaj
2 Şubat 2010; 13:55:06 

Sistemi Cd den Pclinuxos veya Hiren's boot CD benzeri bir programla açın o zaman herhangi bir şekilde dosya kullanımda olamayacağı için rahatlıkla silebilirsiniz.

Sistem özellikleri, kullandığınız işletim sistemini ve sorunların çözümü için denediğiniz yöntemleri belirtmeniz daha hızlı yardım almanızı sağlar. Bilgi paylaştıkça artar

61 Mesaj
24 Mart 2014; 20:16:07 

PEKİ BU DEDİKLERİNİZ ELİMİZDE YOKSA NASIL OLCAK

1142 Mesaj
24 Mart 2014; 20:49:43 

Windows 7'de bende böyle bir şeyle karşılaşmıştım ve çok şaşırtıcıydı. Dosya masaüstünde gözüktüğü halde Users klasöründen girdiğimde dosya gözükmüyordu yani silinmiş gözüküyor fakat masaüstünde duruyor ? Belki sizde de aynısı olmuş olabilir. Şu konumda o dosyalarda gözüküyor mu ?
C:\Users\-Kullanıcı adı-\Desktop

3059 Mesaj
25 Mart 2014; 22:43:43 

Üzerinden 4 yıl geçmiş konuyu uyandırmışsınız.

Bu yazdıklarım programları soran arkadaş internette aratırsa iso imaj dosyasını bulacak ve internetten indirip bir cd ye kalıp dosyasını yazdır seçeneği ile yazdıracak ve sistemi bu CD ile açacaktır.
CD - DVD sürücüsü yoksa da bu imaj dosyasını nasıl USB belleğe aktaracağını yine aradığında bulabilir.

Sistem özellikleri, kullandığınız işletim sistemini ve sorunların çözümü için denediğiniz yöntemleri belirtmeniz daha hızlı yardım almanızı sağlar. Bilgi paylaştıkça artar
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Youtubeden İndirdiğim Video ve Dosya Silinmiyor ( resimli )
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219