Şimdi Ara

Nokia N97'nin yeni versiyonu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finlandiyalı telekomünikasyon firması Nokia, ürün gamındaki akıllı telefonlardan N97'nin yeni versiyonu 2.1'i yayınladı.

Yeni yazılımın getirdikleri şöyle;

• Dokunmatik arayüzle daha akıcı kaydırma

• Çağrı kalitesinde iyileştirmeler

• Daha gelişmiş müzik oynatımı

• Tarayıcada iyileştirmeler

• Titreşimden daha az etkilenen, kaliteli video ve fotoğraf çekimi

Yayınlanan 21.0.0.45 isimli son yazılımı Nokia Software Updater yada Nokia'nın destek sayfası aracılığıyla telefonunuza yükleyebilirsiniz.

• N97 kullanıcılara hayırlı ve uğurlu olsun. Bol şanslar.
  • Titreşimden daha az etkilenen kamera özelliğini umarım tüm telefonlarda dikkate alırlar.. Fotoğraf çekerken ister istemez titriyor elimiz..

Nokia N97'de gitgide daha güzel bir hal alıyor.. Umarım dedikleri gibi sorunsuz ve güzel bir Fw'dir..
  • Hayırlı olsun,haber için teşekkürler
  • hımm hayırlısıyla bi indirelim bakalım,teşekkürler
  • şu anda update ediyorum hadi hayırlısı
  • benimki reset atmaya basladı nedense 1 dk içinde yeniden başlıyo :(
  • hayrlsı olsn :)
  • hemen güncelleyelim. haber icin tsk
  • beyler formatlamadan kurmayın,telefon hafızası yetersiz kalıyo heralde kurulum dosyalarından,siyah ekran gelip kapanıyo,yada baktınız güncelledikten sonra olmadı soldaki shift tuşu boşluk tuşu bide sağdaki silme tuşuna basarken telefonu açma tuşuna basıp hard format atarsanız bişiyi kalmıyo :)
  • nokia software updater ı açıyorum fakat hala V 20.0.19 da kalıyor yeni sürüm mevcut değil diyor anlayamadım kurabilen warmı acaba?
  • ben kurdum ama teşefonu türkcelden aldıysan rm kodu var onu deiştirmen gerekiyor,forumda nasıl deiştiriliceğini ara bulursun
  • RM Kodu 505 geçen hafta 20.0.19 a yükselttim ama şimdi yükseltemedim anlayamadım :S
  • inşallah dedikleri gibidir...
  • ben bir sorun yaşamadım simdilik biraz daha kurcaliyim
  • zaten güzel çalışıo bende, ama güncelleme çıkdıysa yapalım tabi. hemen başlıyorum:)
  • ben günceledim, sounsuz bir şekilde çalışıyor : )
  • yukledım bunu fakat telefonum ıngılızzce oldu turkce yok
  • Arkadaş N97 Aldım Fırlandıya Malı 2. Kalite 1 Hafta Kullanıldı Sadece 230 Tl satıyorum...İsteyenler Ankara bl4ck_w0lf@w.cn
  • 230 TL ye sattığın telefonun uzaktan yakından Nokia N97 ile ilgisi yoktur.
    Çakma çin malı..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.