Şimdi Ara

nasıl genç tarifeli olurum? acil... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
60.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hypnosse

genc tarife üzerinden.

tamamdır o zaman, en yakın zamanda turkcell li oluyorum ben de.
  • Arkadaşlar bu 5 dk 50 kr olan kampanya 30 hazirana kadar sürüyor. Ben şimdi turkcelle geçşem, bu tarifeye de geçsem. 30 hazirandan sonra fiyat değişir mi yoksa önce katıldığım için aynı kalır mı? Bana aylık 30 tlye her yöne rahat konuşabileceğim tarife lazım da. Vodafone cep özgürün içine etti. Ben de başka tarifeler falan bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

turkcell bayileri kimlik (öğrenci veye 25yaş altı) olmadan genç tarifeye geçiş yapabiliyorlar mı?

Geçenlerde hazır kart almak için turkcell bayisine gittim,

- bir tane hazır kart alacam, beni genç tarife yaparmısınız, dedim

- yaparız, dediler

bende bi hat aldım, yaşım 30, hat'da kendi üzerime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

turkcell bayileri kimlik (öğrenci veye 25yaş altı) olmadan genç tarifeye geçiş yapabiliyorlar mı?

Geçenlerde hazır kart almak için turkcell bayisine gittim,

- bir tane hazır kart alacam, beni genç tarife yaparmısınız, dedim

- yaparız, dediler

bende bi hat aldım, yaşım 30, hat'da kendi üzerime.

bu da iyi fikir... Hattı aldıktan sonra geçmek istesen kesinlikle olmaz derlerdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

cevap için teşekkür ederim SeTha,
    şu şekilde bir soru daha sorabilir miyim.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/faturali/digertarifeler/kampus linkinde sabit ücret 14.50tl yazıyor.

ben avea hattımı taşıdığımda böyle bir ücret ödeyecek miyim?

yoksa bahsi geçen genç tarife bu değil mi diye şüphe oluştu kafamda.

sabit ücret ödemeden de, konuştuğun kadar ödemek istiyorsan, sabit ücretsiz (genç paket opsiyonsuz) genç tarifeli olabilirsin:

http://www.turkcell.com.tr/c/oth/gencpaketiucrettablosu.html

bugün hattımı taşımak için başvurdum.
    ama genç tarife üzerinden geçirmediler. saniye tarife üzerinden geçiriyoruz sonra değiştirebilirsiniz dediler.

sonradan bir sorun çıkmaz umarım.

açıldığı gün de 120H yazıp mesaj göndericem taahhütlü her yöne 120dk dan faydalanmak için değil mi?

• sadece 120h yazmayacaksın EVET 120H yazacaksın buna dikkat...
  • quote:

sadece 120h yazmayacaksın EVET 120H yazacaksın buna dikkat...

teşekkür ederim bi mesaj gelsin bakalım turkcell in çekim gücü ne zaman başlayacak görelim.
  • Bir faturalı bir de faturasız iki Turkcell hattımı genctarife'ye geçirmek istiyorum. Yardım edebilecek olan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

quote:

quote:

üzerime kayıtlı 4 tane faturalı turkcell hat var. 1 tanesini genç tarife yaptım başkasının kimliği ile (25i çoktan aştım:) diğer hatlarımı da geçirmek istiyorum bu mümkün mü?

aynı yöntemle diğerleri de...mümkün.

fakat tim deki baayan bir kişinin sadece bir hattı gençtarife olabilir demişti inş. o yanılıyordur :)

Başka 25 yas altı eleman bulman gerekiyor.

onu da sordum olmaz dedi baayan :(

o bayaan yanlış söylemiş. 1 kişi üstüne ( ki mesela ben 25 üstüyüm ama hat kardeşim sayesinde genç tarife, kardeşimin kendi hattı genç tarife ve diğer kardeşimin hattı da yine en ufak kardeşim sayesinde genç tarife ) 1 den fazla genç tarife tanımlanır. hayır derlerse ısrar edin işlemi yapmalarını, sistemin kabul edeceğini söyleyin. ben o sekilde yapmıştım :D

• bir kişi sadece bir hattı genc tarife yapabilir , durum bu değilmidir.
    hattı kimin kullandıgı önemli olmaksızın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

bir kişi sadece bir hattı genc tarife yapabilir , durum bu değilmidir.
    hattı kimin kullandıgı önemli olmaksızın.

bir üstteki mesajımı okumadınız sanırım. öyle bir sınır yok. MH var diyor ama yok, aldırmayın ona ısrar edin. Bu konuda çok daha bilgili arkadaslar var umarım onlar yardım eder.
  • dogru ya , ben bilgisiz oldugum için anlayamadım.
  • cenkozgen
    nasıl ısrar edecez abi,yani nasıl yaptırmamız gerekiyor
    herşey parmaklarının ucunda,olmuyor diyorlar,
    bizzat ben TİM'de,görevli,işlemi nasıl yapıyor diye baktım,
    bak,bu gencin üzerine şu turkcell numarası genç tarife olarak kayıtlı,
    başka bir hat olamaz diyorlar.Ha öyle mi deyip kabulleniyor millet.
  • şöyle yapalım; ben size özelden cep numaramı yazayım, siz de MH ile yada TİM deki görevli arkadasla konusun ve deyin ki;" cenk özgen 053XXXXXXXX numaralı hattı daha önce genç tarifeye kayıtlı birinin sayesinde genç tarife yapmış, o nasıl yapmış da ben yapamıyorum" diyin. ya kardeşimde de aynısı oldu, MH deki görevli olmaz dedi ben de olur dedim inatlaştık karşılıklı, sonunda " en azından sisteme giriş yapmayı deneyin " dedim ve denedi ve oldu.

ama anlamadığım forumda turkcell başlığını sıkı takip ettiğini bildiğim ve bu konu hakkında tecrübe sahibi arkadaslar ama nedense sesleri çıkmıyor. umarım sadece görmediklerindendir.
  • 1 kisi üzerine sadece 1 adet genc tarife olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

quote:

quote:

üzerime kayıtlı 4 tane faturalı turkcell hat var. 1 tanesini genç tarife yaptım başkasının kimliği ile (25i çoktan aştım:) diğer hatlarımı da geçirmek istiyorum bu mümkün mü?

aynı yöntemle diğerleri de...mümkün.

fakat tim deki baayan bir kişinin sadece bir hattı gençtarife olabilir demişti inş. o yanılıyordur :)

Başka 25 yas altı eleman bulman gerekiyor.

onu da sordum olmaz dedi baayan :(

o bayaan yanlış söylemiş. 1 kişi üstüne ( ki mesela ben 25 üstüyüm ama hat kardeşim sayesinde genç tarife, kardeşimin kendi hattı genç tarife ve diğer kardeşimin hattı da yine en ufak kardeşim sayesinde genç tarife ) 1 den fazla genç tarife tanımlanır. hayır derlerse ısrar edin işlemi yapmalarını, sistemin kabul edeceğini söyleyin. ben o sekilde yapmıştım :D

aynı time yine gittim yine aynı baayan aynı şeyleri söyledi ama beni tanımadı dedim ki tamam tek hattımı gençtarife yapalım o zaman dedim yaptı ve sistem kabul etti ve dedim ki bu 2. hat idi benim üzerime olup da gençtarife olan... inanmadi öteki hattın numarasını istedi kontrol için "evet oluyomuş" dedi bunu merkeze soracam bize böyle öğretmediler dedi. Ben de "bidahakine dersinize iyi çalışın" dedim :)

• 1 kişi , 1 hattı genctarifeli yapabilir.
    bunun sebebi de şartları saglayan kişinin ibrazı gerektigindendir.
    sizlerde 2nci hatlarınızın genctarifeli olmuş olması ; söylemiş olduklarınızı doğrulamaz diye düşünüyorum.
    gözden kaçmıştır , bayinin hatasıdır.merkez cezayı keser onlara.
    Turkcell hakkında da bilgi sahibiyim şükür:)
  • hypnosse, zaten hatlar benim üzerime fakat farklı kişileri kullanıcı olarak göstermiş oldum yani 2 hatta 2 ayrı kimlik ibraz ettim...
  • adıma Kayıtlı 5 - 6 tane kampus var. Bazı bayılerde oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

adıma Kayıtlı 5 - 6 tane kampus var. Bazı bayılerde oluyor.

olmaz diyen arkadaşlar buna ne diyecekler. ayrıca ben aynı isim adına 2nci genç tarifeyi telefonda MH ye yaptırmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.