Şimdi Ara

DXG dünyanın ilk portatif 3D video kayıt cihazını üretti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

Taşınabilir video kamera üreticilerinden DXG, dünyanın ilk 3D kayıt yapan video kamerasını üretti.

Dünya'nın ilk 3D video kaydı yapan video kamerası

Dünya'nun ilk 3D kayıt yapan video kamerası özelliğini taşıyan bu cihazın VGA kalitesinde 3D kayıt yapabildiği söyleniyor. DXG'nin ürettiği 3D video kayıt cihazında 2 adet

stereoscopic 3D View lens bulunuyor. Kamera üzerinde bulunun 3 inç boyutundaki ekranında 3D destekli olduğu söylenirken, bu ürünün Haziran ayında 400$ gibi bi fiyatla piyasada olacağı söyleniyor. Bu fiyat sadece kamera için yüksek görünse de DXG'nin paket içeriğine 7 inç boyutunda 3D video görüntüleyicisinide dahil edeceği söyleniyor.

7 inç dijital video görüntüleyici

Kaynak:

• yanlış hatırlamıyorsam 640x480 çözünürlükten bahsediyoruz. gerçekten pahalı gibi duruyor ama bu benim gördüğüm ilk 3d video recorder olduğu için hoş karşılanabilir.
  • sanırım gözlükte olacak izlemek için ancak 3 boyut yeterince anlaşılır mı acaba 7 inç de?
  • biraz bekleyelim tlf larda görebiliriz yakında. hatta projeksiyon yapmış samsung, 3d eklerse başka markalar ne yapacak görelim
  • daha 3d ekranlar zor çıkıor adamlar mini kayıt cihazı yapmış enteresan :D
  • Teknolojı super bır hızla ılerlerken keske yenı nesılden olsaydım dıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.