Şimdi Ara

52.Grammy Ödülleri'nde bir tablet: iPad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en prestijli müzik ödülleri, 52.Geleneksel Grammy ödülleri, bu sabaha karşı Amerika'nın Los Angeles kentinde sahiplerini buldu. Belki aranızda bir teknoloji Grammy ile ilgili neden bir haber yapılabilir ki diyenler vardır ancak ödül töreni Apple'ın iPad'i sahneye çıkardığı 2. organizasyon oldu.

Amerika'nın politik hicivleriyle ünlü komedyenlerinden Stephan Colbert "Yılın Şarkısı" ödülünü vermek üzere kürsüye çıktı. Ancak bir sorun vardı: Adayların yazılı olduğu zarf unutulmuştu. Colbert her zamanki üslubuyla zarfın nerede olduğunu sorup herkese kısa süreli bir şaşkınlık yarattıktan sonra "Şimdi hatırladım, adaylar iPad'de yazılıydı" diyerek ceketinin içinden bir iPad çıkarttı. Apple'ın tabletini kısa bir süre seyircilere gösteren Colbert, iPad'i işaret ederek dünyanın en zengin müzisyenlerin başında gelen Jay-Z'e "Hediye sepetinde bu cihazın olmasını istemez miydin ?" diyerek takılldıkttan hemen arkasından kızına dönerek "Tatlım havalı görünüyor muyum ?" diye sorarak salonu güldürdü.

Kimilerine göre ürünleri pazarlama konusunda çok yetenekli olan Apple, belli dönemlerde bu tarz önemli organizasyonlarında kendi reklamını yapıyor. 2007 Mart ayında yapılan Oscar ödül töreninde de 1 dakikalık iPhone gösterimi yapılmıştı.

• Adamlar işini biliyor ya
  • reklam dediğin böyle olur
  • Çok uyanık ve zeki bu Apple.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Çok uyanık ve zeki bu Apple.
  • Ürün fos ama reklamlar ile çok iyi bir başarı yakaladı bu Apple.
  • Bu tip reklamlar benim hiç hoşuma gitmiyor nedense.
  • Açıkçası ben çok başarılı bir ürün düşünmüyorum.. Usb girişi gibi ve düşük hard disk alanı gibi özelliklerinden dolayı.. Düşünce olarak güzel ama..
  • bakalım türkiye fiyatı ne kadar olcak
  • bızım memlekette de seda sayan yapar
  • merak ettiğim şey, o koskoca ipad`i ceketine nasıl sığdırdığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalFortress

merak ettiğim şey, o koskoca ipad`i ceketine nasıl sığdırdığı.

İpad katlanabılıyor , protatif yani
  • hmm bilmiyordum.
  • i-çakal
  • Reklam yapmayı iyi biliyor adamlar.
  • adamlar şu aletide satacak millete ne diyim
  • İnsanlar artık apple ürünlerini almıyor artık apple ürünleri insanları satın alıyor. Yazık :(
  • Bizdekiler gibi her yeni iphone u varını yogunu satıp borc altına girerek alan oldukca bu apple batmaz.Mms i ekliyor yok efendim bu 3g bilmem neyi ekliyor yok efendim bu da 3g s tofas doganlara dondu mubarek yakında 3g slx cıkar merak etmeyin.Bir arkadas ipad te niye usb yok diyor.Onu ipad s te koyarlar merak etme bu is boyle.Bunun icin cok guzel bir deyimimiz vardır."Parası yok ayran icmeye tahteravalli(gunumuzun arabası) ile gider sı*maya" *=ç

Elimde 3.nesil bir ipod var.Su an bu aleti kullandıgım icin kendimden utanmaya basladım.Benim icin Apple in politikaları cok itici olmaya basladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebehram -- 1 Şubat 2010; 14:13:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Çok uyanık ve zeki bu Apple.

Olayın özeti
  • 800 küsür kanalın olduğu amerikada böle reklam numaraları yıllardır var :) söz meclisten dışarı cihazın özellikleri ile değilde görüntüsü ile değerlendirme yapan medya bağımlısı amerikalılara ilaç gibi satış taktiği gerçi türkiyede bu yolda hızla ilerliyor iphone çıktığında ne işe yaradığını özelliklerinin ne olduğunu bile bilmeden kuyruklar oluşturan insanlarımız mevcuttu :P
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.