Şimdi Ara

Satılık-Takaslık FULL MASASTÜ BİLGİSAYAR PARÇALARI+RENKLİ YAZICI+TARAYICI----50 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 yıllık, full donanımlı, BEKO'dan almış olduğum toplama masaüstü bilgisayar satıyorum. Babam doktor olduğu için bir nevi doktordan sayabilirsiniz Parçalar gerçekten çok temizdir, üzerlerinde çizik dahi zor bulursunuz, evin bir köşesinde üzerinde dantelleriyle duruyor kaç yıldır. Hatta bilgisayarın kutusu dahi duruyor hala.

Resimler aşağıda, daha büyük boyutlu hallerini görmek için aşağıdaki linkten görebilirsiniz
    http://img707.imageshack.us/g/img3035m.jpg/

15'' CRT ekran,

Kasa donanımı(Ram, anakart, ekran kartı,modem..) - Harddisk yok

RENKLİ YAZICI

TARAYICI

Beko Q KLAVYE

A4 Tech MOUSE

Beko HOPARLÖR

Quince WEBCAM

Bağlantı kabloları

vs. parçalar bulunmaktadır.

FİYAT 50 TL

Ürünler karşılığında belirlediğim bir fiyat yok, konuşup anlaşabiliriz. Hatta elinde IPOD SHUFFLE olan varsa onunla takas filan yapabiliriz. Ya da farklı takas önerilerine de açığım.

KUTU ÜZERİNDE YAZAN ÖZELLİKLER

Intel Celeron 466
    i810 Anakart
    32 MB Bellek(Ayrıca 128'lik de ben ekledim)
    8.4 GB HDD(Harddisk yok)
    i810 Tümleşik VGA
    3D Ses
    56 KBPS Fax-modem
    48X CD Rom sürücü
    MIDI TOWER ATX KASA

EKRAN
    15''
    Max 1280 x 1024 Resolution non-interlaced
    Digital User Control
    Flicker Free
    Auto Scan (30-69 Khz)
    0.28mm dot pitch

PARÇA MARKA MODEL BİLGİSİ

Anakart: CPU Türü Intel Celeron-A, 466 MHz (7 x 67)

Anakart Adı Freetech P6F104 Vega (1 ISA, 6 PCI, 1 AMR, 2 DIMM, Audio, Video)

Anakart Çipseti Intel Whitney i810-DC100

Sistem Belleği [ TRIAL VERSION ]

BIOS Türü Award Modular (11/03/99)

Depolama : IDE denetleyici Intel(r) 82801AA Bus Master IDE Denetleyici

Floppy Sürücüsü Disket sürücüsü

Disk Sürücüsü ST38421A (8 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/66)

Optik Sürücü LG CD-ROM CRD-8482B (48x CD-ROM)SMART Sabit Disk Durumu OK [ İşlemciler / INTEL(R) CELERON(TM) ]

İşlemci Özellikleri: Üretici Intel

Sürüm INTEL(R) CELERON(TM) Dış Saat 66 MHz Şu Anki Saat 466 MHz Tür Central Processor Voltaj 3.3 V

Soket Adı SLOT 1

RAM: 128 Mb(100 Mhz) + 32 Mb (100Mhz)

Güç kaynağı: 300W, Solarmax KC-300

Yazıcı: HP APOLLO P 1200

Tarayıcı: HH Compeye Simplex

Hoparlör: Beko 3D Multimedia Speaker (x2)

Mouse: A4 Tech laser mouse

Webcam: Quince (Modelini tam hatırlamıyorum, üzerinde yazıyordu, ama sürüsünü internetten bulmuştum)

Satılık-Takaslık FULL MASASTÜ BİLGİSAYAR PARÇALARI+RENKLİ YAZICI+TARAYICI----50 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.gunay88 -- 1 Şubat 2010; 20:05:52 >

• Resimler ve marka model bilgileri eklenmiştir.
  • Yukarı
  • Yazıcı, tarayıcı ve webcam dışında bir şeyi satamazsınız gibime geliyor. Parçalar çok eski.
  • İhtiyacı olan inslara verilmek üzere açılan bir konu var. Oraya bağışlarsanız daha hayırlı bi iş yapmış olursunuz
  • bunları hatırlıyorummm arçelik bekonun kampanyalı bilgisayarlarıydı eskiden ahh ah ilk geldiinde ne sevinmiştim :) satmanız çok zor
  • Evet hocam, ne günlerdi, çok fazla kişide bilgisayar yoktu o zamanlar, koçnet internetle birlikte gelirdi. Günde bir iki saatten fazla kullanmayı yasaklamıştı annem

Neyse bilgisayar'a 50 TL'ye bir müşteri buldum, eline para geçince alacak. Ama daha erken almak isteyen olursa verebilirim.
  • Yukarı
  • Yukarı
  • Yukarı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.