- x
ARÇELİK 2200 ÇAMAŞIR MAKİNESİ PARÇALARI - TAKASLIK YA DA ÇOK UCUZA SATILIK
5 Cevap3402 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

62 Mesaj
Katılım Zamanı:
14 Ağustos 2008;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
30 Ocak 2010; 14:28:59 

Arkadaşlar, bizde ARÇELİK FULL AUTOMATIC 2200 çamaşır makinesi vardı, geçenlerde yenisini aldığımız için bir köşede duruyor şu anda, motoru, amortisörü, kazanı vs. bütün parçaları sağlam. Sadece sık sık atık su borusu açılıyordu, dışarı su akıyordu. O da tabi makinenin sarsıntısından oluyordu galiba. Ama dediğim gibi işe yarar bütün parçaları sağlam. İsteyene ptt kargo ile çok ucuz bir kargo fiyatına gönderebilirim. Karşılığında da artık ne verirseniz.. Mesela ben İpod shuffle arıyorum elden düşme filan. Varsa elinizde bu parçalar karşılığında görüşebiliriz.

NOT: Ayrıca elimde 10 yıllık ama üzerinde toz, çizik dahi olmayan bir masaüstü bilgisayar parçaları var. Ram, anakart, ekran kartı vs. çalışıyor ama çok eski olduğu için pek işinize yaramayacağını tahmin ediyorum. Onu da veririm tabi isterseniz. Ama CRT EKRAN, KLAVYE, MOUSE, BAĞLANTI KABLOLARI, RENKLİ YAZICI, TARAYICI vs. parçaları sapasağlam duruyor. Bir nevi doktordan diye düşünebilirsiniz, çünkü babam doktor Yıllardır evin bir köşesinde üzerinde dantel işlemeleriyle duruyor Çok temiz kullandık gerçekten, dediğim gibi üzerinde çizik yoktur yani.

Bilgisayarın ilanı aşağıdaki linkte;

http://forum.donanimhaber.com/m_37437131/mpage_1/f_/key_//tm.htm#37437131

İsteyene çamaşır makinesiyle birlikte bu bilgisayar parçalarını da verebilirim, karşılığında ne vereceğinizi de konuşuruz.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.gunay88 -- 30 Ocak 2010; 20:29:32 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • Satılık Dell E1505 1.83Ghz CORE2DUO, 1GB RAM,120GB HDD,256MB EKRAN--FİYAT DÜŞTÜ-475TL--

• _____________________________

Alışveriş yaptıklarım: _akıncı(Canon a570 elden teslim aldım, alet sağlam hala bir problem yok)

2701 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı:
    6 Aralık 2007;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    30 Ocak 2010; 14:32:42 

pm

Bir yolun varsa gidilecek sona bırakma... Bir sözün varsa dilden yüreğe hiç susma... Görmen gerekiyorsa birini git yanına... Okşaman gereken biryürek varsa esirgeme elini... Hayat çok zalim... An gelir... elini...gözünü... yolunu... yüreğini... alır senden... o zaman ...istesende......dokunamaz...... göremez... gidemez... söyleyemez olursun....! KEŞKELERE KALMA!!!!

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

62 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Ağustos 2008;
    Durum:
    Forumda değil

30 Ocak 2010; 14:48:43 

PM'e cevap verildi

Alışveriş yaptıklarım: _akıncı(Canon a570 elden teslim aldım, alet sağlam hala bir problem yok)

62 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Ağustos 2008;
    Durum:
    Forumda değil

2 Şubat 2010; 14:44:56 

Yukarı

62 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Ağustos 2008;
    Durum:
    Forumda değil

4 Şubat 2010; 16:04:03 

Yukarı

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    13 Şubat 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    13 Şubat 2010; 21:26:10 

slm arkadas.arçelik 2200 modelilin kartı(beyni) satılmadıysa .kaça satarsın .nasıl ulaşabilirim size

Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Diğer ikinci el ürünler » ARÇELİK 2200 ÇAMAŞIR MAKİNESİ PARÇALARI - TAKASLIK YA DA ÇOK UCUZA SATILIK
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281