Şimdi Ara

SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER! (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.580
Cevap
167
Favori
1.419.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iki gun sigara içtim bırakmayın 28 ila 30 u arası. Yani ilaca baslayalı yaklasık 42 gun civarı içtim. Simdi yine devam ediyorum. Birinci devam paketi yarılandı. Aynı sekilde tedaviye devam etsem bir mahsuru olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide sunu soracam 3 kutudan sonra bir kutu ek tedavi istesek devlet karşılar mı

• murat.jfm M kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 den sonra yazmıyorlar ve kullanmaman tavsiye ediliyor. Hatta insanların bittikten sonra da kullanmamasından dem vurdular. Kullanmasan iyi olur hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Hocam muhtemelen ister ama öyle çok aman aman fark edeceğini düşünmüyorum açıkcası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilacı alıp bir kısmını kullanan ve herhangi bir nedenden kullanmayacak olanlar varsa bana satabilir.
  • murat.jfm M kullanıcısına yanıt
    İşte sırf şu kafanızı duvara vurmayın diye, ne olursa olsun sigara içmeyin diyoruz.

İnşallah başlamazsın ama insan psikolojisi buna pek izin vermiyor.

Sigara içmişsin ve iki gündür içmiyormuşsun ya, eğer iraden çok kuvvetli değilse şöyle düşüneceksin bir süre sonra; "içmeme rağmen istediğimde yine bıraktım..demek ki arada bir içsem de bağımlısı olmuyorum, herşey bende bitiyor".

İşte bu şekildeki düşüncene boyun eğersen yine başlarsın.
  • Vay be sigarayı bırakalı 4. Aya girmiş sigarasız yaşamak çok güzel.

• ilaçların faydasından çok zararı vardır. kanıtlanmış bir gerçek. ilaçlar 1 yerinizi tedavi ediyorsa 10 yerinin sağlığını bozar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nurdan79

ilaçların faydasından çok zararı vardır. kanıtlanmış bir gerçek. ilaçlar 1 yerinizi tedavi ediyorsa 10 yerinin sağlığını bozar.

Sigara kanser yapar. Siz sigara içmeyi ilaçla sigarayı bırakmaya degisiyorsunuz. Allah korusun bu sigara yüzünden birgün kanser olursanız vücuda çok zararı var diye kemoterapiyi istemeyip hertürlü ilaçlı tedaviyi red mi edersiniz? Bence için ilacı bırakın sigarayı hayata yeniden merhaba diyin.

• ee champix ciler nasılsınız ? nasıl gidiyor bakalım. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: NETGUYTR

ee champix ciler nasılsınız ? nasıl gidiyor bakalım. :))

Şimdi saydım. Benim bugün champix ile sigarasız geçen 28. günümmüş. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bırakmayan anlamaz. Uzaktan bir sigara dumanı yada sigara içip yanıma gelen hatta yüzüme bakarak konuşmaya çalışan biri ne kadar iğrenç geliyor anlatamam. Tek korkum ilaç bitince yoksunluk çekmek. Ki bu ayın 24unde bitiyor ilacım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 8 Kasım 2015; 8:45:16 >
  • Ben de dün başladım,bugün ikinci ilacı aldım.Pek bir değişiklik yok rüyalar dışında Hadi hayırlısı bakalım
  • 18 yillik bir tiryaki olarak ilaca dun gece basladim bu gun sabah 2.hapi kullandim direk 1 mg dan basladim ilk bir saat hafif bas agrisi yapiyor sigara tadini bayagi degistiriyor 18 kasima sigarayi birakacam diye gun verdim kendime bakalim olacakmi

• kiymosdam kullanıcısına yanıt
    Hocam çok iddalısınız, neden böyle bir başlangıç yaptınız merak ettim. 0.5 mg olan haplar ilk bir hafta vücut alışsın diye alınıyor.Zaten yan etkili bir ilaç,bence talimata uygun ilerlemeniz yararınıza olur
  • Valla arabistanda tesaduf eczanede gordum ilaci almadim arastirdim sizlerin olumlu yorumlarini okuyunca cesaretlendim ilaci aldim aldigim ilac 1mg eczaci bana kir yarisini dedi bende beceremedim ortalamyi zoyan olmasin diye hepsini ictim tek eksi tarafi 1 saatlik siddetli uyku bastiriyor sonrasinda geciyor ictigim sigaranin bazen tadini anlamaiyorum bazende dumani cektigimde siddetli bogaz da yanma simdilik bunlar oluyor ilerde daha yazarim.tesekkurler

• Ilaci kullanmak isteyenlerede sunu soylemek istiyorum ilaci alip denemek te fayda var.her kiside farkli yan etki hosterebiliyor ben 1 mg da direk basladigim icin ve yan etkisi sadece asiri uyku hafif bas agrisi oldugu icin dayanabiliyorum.sigaraya gelince her bir cekis farkli gelmeye basladi bir sigarada 2 veya 3 defa farkli durumlar olusuyor nasil olurda gazete dumani bogazina kacar ve bogaz yanmaya baslar ve bazen sigara cekiyorum duman hissi alamiyorum

• Bugün 7. günüm 2*0.5 lerin son günü yani ve hiçbir değişiklik yok henüz.Bakalım yarın 1mg olanlara geçince ben de etkisini göstermesini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR-SABOTEUR

Bugün 7. günüm 2*0.5 lerin son günü yani ve hiçbir değişiklik yok henüz.Bakalım yarın 1mg olanlara geçince ben de etkisini göstermesini bekliyorum.

Bende aynısı olmuştu. Hatta ilk hafta daha çok canım istiyordu daha çok içiyordum. Bana olanlar 8. günden sonra oldu. 8.gün aldığım paketi 11.gün hala bitirememistim. 12.gün zaten bırakma günümdü ve bir daha içmedim. Bir ayı geçti çok şükür. Seninde şüphen olmasın. Sen iste gerisini ilaca bırak. İlaç halleder

• Evet ilac mubessili Arkasdalar başlangic paketini dahi bitirmeden ilacı bıraktım. Çok rahatım arda bir bitane içerim diyordum ama pişman oldum hem sigarayı hem ilacı bıraktım çok rahatım. ilacın ilk günler faydası var sadece öyle 2 3 ay içilmez bu ilaç.17 gün olmuş Sigarasız ilaçsız 14 gun.

• Arkadaslar 3. Hapi kullanmis durumdayim gercekten sigara istegini kaybediyor sadece akilda kaliyor yani icip icmemek size kalmis kriz falan minimun ben direk 1 mg dan basladim gole vakti asiri uyku olmasa sorun yok

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.