Şimdi Ara

Ultima Online tarzı bir oyun ????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
8.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ya ben bir oyun arıyorum. internet üzerinden oynayabileceğim istedigim zaman istedigim playerlara dalabileceğim guard zone criminnal sistemi ve pk sistemi ( player killer ) ( murder ) olan adamı öldürdüğünde cesetinden üstünde taşıdığı herşeyi loot yapabileceğim bir oyun arıyorum. kısacası ultima online mantığında ama grafikleri çok daha iyi modern bir oyun arıyorum. bilen duyan gören arkadasların yazmasını rica ederim saygılar

• kimse yok sanırım
  • Dostum,Uo yu tam 6 sene oynadım.onun gibi bir oyun daha gelmedi.Müthiş bir oyundur.geleceğini de sanmıyorum.Bence uoya devam et.
  • ya dostum o kadar wow oynadım knighjt oynadım silkroad oynadım neler neler daha yok yok yok belki bilmedigimiz vardır biri yol gösterir diye soruyorum
  • 3 yıl ultima online oynayıp bıraktıktan sora wow fln 2 günden sonra kapattım.. ilk göz ağrısı gibisi yok:D:D
  • Ultima gibi bi oyun bulman çok zor, aldığın o haz duygusunu hiç bi oyunda alamıyorsun. Feci bağımlılık... Ümidini kes bence
  • ultima onlinedan alınan tadı inanın hiçbir oyundan alamadım. 2d olmasına rağmen inanılmaz zevkli bir oyundu bee 5-6 sene oynadım.
  • ya ben 10 sene oynadım hala sıkılmadım aslında ama abi 3d birşey olsun istiyortum uo nun 3dsi berbat
  • Bulursan banada haber ver
  • Millet tekrar başlasa da şu oyuna biz de girsek bi anılarımızı tazelesek.
  • ya beyler belki haberimiz yoktur bu kadar zamanda bi tane oyun vardır bu sistemde yapılmış ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar07

ya beyler belki haberimiz yoktur bu kadar zamanda bi tane oyun vardır bu sistemde yapılmış ya

yok
  • arkadaslar varmı bi haber belki bu gün yeni bi oyun falan cıkmıstır :)
  • ea kafayı kullansaydı blizzard ile kapışırdı şimdi.. ama bitirdiler süper oyunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337-Killa

Dostum,Uo yu tam 6 sene oynadım.onun gibi bir oyun daha gelmedi.Müthiş bir oyundur.geleceğini de sanmıyorum.Bence uoya devam et.

Ultima online Gibi bir oyunun gelmesi çok zor çünkü ultima online sosyal bir oyundur Ticaret yapabileceğin İnsanlarla iletişim rahatça kurabileceğin Ticari kaygı taşımayan nadir oyunlardan bir tanesidir. Player Versus Player (PVP) birçok oyunda olabilir ancak ultima onlineda yetenek işidir. Bugları çok olan bir oyundur doğru 8 yönlü oyundur o da doğru :) ama hiç birşey ultimanın yerini tutmaz tutamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Millet tekrar başlasa da şu oyuna biz de girsek bi anılarımızı tazelesek.

Millet deli gibi oyunuyor şu sıralar ama PH açık serverlarda hepsi ahhh biz Nebula Locusda Quannda karakter kasıcaz diye aylarımızı verirdik işte o zamanlar zevkliydi oyun çünkü insanların birbirine ihtiyacı vardı 10 tane karakteri yoktu kimsenin bende çok özledim şöylearada bakıyorum bir kaç uo serverina ama çoluk çocuk dolmuş durumda nerde o eski günler diyorum sonra :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpii

ea kafayı kullansaydı blizzard ile kapışırdı şimdi.. ama bitirdiler süper oyunu...

Kötü bir firma olsa tamam diycem ama EA nasıl böyle bir oyunu koruyamaz nasıl buglarına bir çözüm bulamaz nasıl anti hile programı geliştiremez hayret ediyorum

+1 Değil
    +1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camelot22

quote:

ea kafayı kullansaydı blizzard ile kapışırdı şimdi.. ama bitirdiler süper oyunu...

Kötü bir firma olsa tamam diycem ama EA nasıl böyle bir oyunu koruyamaz nasıl buglarına bir çözüm bulamaz nasıl anti hile programı geliştiremez hayret ediyorum

+1 Değil
    +1000

ya ultima öyle bi tutku ki hırslara yenik düşüttürüyor adamı o yüzden hilenin önüne geçemiyorlar. güvercin besleyenlerin bir lafı vardır eğerki adam kafaya koyduysa o güvercini kuyumcu kasasına koysan yine çalar. ea nın böyle bir oyunu koruyamama sebebine gelince. ultima biliyosunuz 70 li 80 li yıllardan beri geliyor. ve online olduktan sonraki takımda 90 lı yıllarda resmen bir tarih yazdılar :) ultima online olduktan sonraki kadro malesef ea dan kaydı. hatta bi kısmı billzard a kaydı ea nin oyunda hileyi engellemesi için tek yolu vardı oda yeni server tabanı. shpere den sonra run uo u çıksada gördüğünüz gibi sphereden farksız oldu. aynı wow unki gibi bir motora ihtiyacı vardı ultimanın ama bunu sağlayamadılar. oyunu en baştan yazmak demek oluyor tam olarak. oyunu en başta yazan takım ise çoktan gitti. ve muhtemelen şirket içide bir sürü entrika var. bu yüzdfen ultima güme gitti :(

• quote:

Orijinalden alıntı: avatar07

quote:

Orijinalden alıntı: Camelot22

quote:

+1 Değil
    +1000

ya ultima öyle bi tutku ki hırslara yenik düşüttürüyor adamı o yüzden hilenin önüne geçemiyorlar. güvercin besleyenlerin bir lafı vardır eğerki adam kafaya koyduysa o güvercini kuyumcu kasasına koysan yine çalar. ea nın böyle bir oyunu koruyamama sebebine gelince. ultima biliyosunuz 70 li 80 li yıllardan beri geliyor. ve online olduktan sonraki takımda 90 lı yıllarda resmen bir tarih yazdılar :) ultima online olduktan sonraki kadro malesef ea dan kaydı. hatta bi kısmı billzard a kaydı ea nin oyunda hileyi engellemesi için tek yolu vardı oda yeni server tabanı. shpere den sonra run uo u çıksada gördüğünüz gibi sphereden farksız oldu. aynı wow unki gibi bir motora ihtiyacı vardı ultimanın ama bunu sağlayamadılar. oyunu en baştan yazmak demek oluyor tam olarak. oyunu en başta yazan takım ise çoktan gitti. ve muhtemelen şirket içide bir sürü entrika var. bu yüzdfen ultima güme gitti :(

Haksızlık ama

Ya oyundan resmen hal görüştüğüm 6 7 sene öncesinden beri arkadaşlarım var öyle bir oyundu siz düşünün

hatta millet şöyle yazıyordu iletisine: ultima ONLİNE hayat OFFLİNE

• en gelişmiş 10 oyunu yüklü sistemde.. günde toplam harcadığım süre ultimaya harcadığımın çeyreği kadar.. artık grafik iyi o iyi bu iyi diyip giriyorum.. 1 sene oyun bekliyorum.. 2 saat oynayıp bıkıyorum.. anlamadım nasıl iş.. benmi büyüdüm yoksa oyundan beklentimi mi arttırdı ultima ondan mı beğenmiyorum anlamadım.. ultima oynadığım yaş aralığı 14-18 şimdi 20 yaşındayım ve hala öğrenciyim.. çok değişmemiş olsa gerek durum:D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.