Şimdi Ara

Dişi Hamsterim Erkeğini Yiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
8.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar dişi hamsterım erkeği öldürmüş demin eve geldim ne yapıyorlar diye bi bakayım dedim bi tanesi kartonun altında(oynasınlar diye kağıt havlu rulosu koymuştum) bi şey yiyor heralde zulasını yiyor dedim öteki ortalıkta yok evin içine baktım yok karton boş ortalıkta yok kafesten kaça bileceği yerde yok ruloyu bi kaldırdım dişi olan erkeği yiyor

neden böyle bişey yaptı ?

• kıskançlık sendromu
  • Boyun kırma hikayesini biliyor musun?
  • Garip.

Kavga etmişlerdir.Bazen bizim kuşlarda kavga ediyorlar birbirlerini gagalıyorlar ve benim dişi kuşum eski erkek kuşuma bir ara öyle bir saldırdı ki ölecek sandım zaten öldü oda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |PortaL| -- 29 Ocak 2010; 17:32:06 >
  • Boşver hamster keş zaten.
  • belki yamyam bi hamsterın vardır hemen sat onu
  • boyun kırma ne ?
    şunuda söyleyim daha dün bunlar çiftleşiyordu hoş dişi biraz zorluk çıkarıyordu
  • no ss no güven
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaW331

boyun kırma ne ?

Erkek olan zorla güzellik olmayacağını acı bir şekilde öğrendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayoras2744 -- 29 Ocak 2010; 17:32:57 >
  • demekki iyi pompalayamamış erkek dişide cezalandırmış dişinin adı punisher olmalı bundan sonra.
  • Fotoğraf var mı? Merak ettim.
    Belki kendiliğinden ölmüştür,o da fırsattan istifade et yemek istemiştir
    Ya da dünkü tecavüzün intikamını almıştır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 29 Ocak 2010; 17:34:28 >
  • Bence erkek dişininin namusunu kirletince, dişi erkekten öcünü aldı
  • yiyormu yiğişiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayoras

quote:

boyun kırma ne ?

Erkek olan zorla güzellik olmayacağını acı bir şekilde öğrendi.

• Aç mı bıraktın hayvanları Erkek tüm yemeği yiyip dişiye bırakmayınca dişi açlıktan yemiştir yoksa cici cici hayvanlar niye yapsın böyle birşey.

quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Bence erkek dişininin namusunu kirletince, dişi erkekten öcünü aldı

erkek diş macununu kirletince diye okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇayLaK KRaL -- 29 Ocak 2010; 17:37:56 >
  • quote:

boyun kırma ne ?

Zamanında bir arkadaşın bir hayvanı (hemstır olması lazım büyük ihtimal ördek değildi.) hastalanmıştı. Konu açmıştı konu dışına ne etmeliyim diye. Daha sonra hemstırın boynunu kırıp çöpe atmıştı. En azından böyle kalmış aklımda. Daha canlı olarak anımsayan varsa hatırlatsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

Aç mı bıraktın hayvanları Erkek tüm yemeği yiyip dişiye bırakmayınca dişi açlıktan yemiştir yoksa cici cici hayvanlar niye yapsın böyle birşey.

quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Bence erkek dişininin namusunu kirletince, dişi erkekten öcünü aldı

erkek diş macununu kirletince diye okudum

Hamster'lar aç olsun olmasın,çiftleştikten sonra kesinlikle bir arada bırakılmamaları gerekir,olması gereken şey olmuş zaten,keşke arkadaş bu işi yapmadan önce internetten biraz açıp okusaymış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

Aç mı bıraktın hayvanları Erkek tüm yemeği yiyip dişiye bırakmayınca dişi açlıktan yemiştir yoksa cici cici hayvanlar niye yapsın böyle birşey.

yok ya aç değiller yem kablarında 4 tane fln leblebi 3 yarım fıstık 5-6da kuru üzüm var daha hiç aç bırakmadım
  • Hata sende dostum ikisini bir arada bırakmamalıydın.Hamsterların tek yaşaması tercih edilmeli.Madem çiftleştirtecektin ayrı bir kafese koymalıydın dişiyi aklında olsun.
  • helal olsun namusunu yerde bırakmamış

artık nerde böyle namuslu hamster bacılar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.