Şimdi Ara

Fransız Filmleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
46.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

filmi seyrettim sacma sapan bir sey ama yinede seyretmek istiyen olursa burdan yakabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

quote:

Orijinalden alıntı: jokerwill

quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

Bu da Fransız filmi, Fransız filmlerinin genel yapısını simgeliyor
    Bir Kadının Seks Günlüğü
    İsterik bir kadının randevu evine düşene kadarki yaşadıklarını anlatıyor. -Randevu evinde de kendi isteğiyle çalışıyor gerçi.

Fransız Filmleri

filmin orjinal adi ne ?

Fİlmin orijinal adı, Diario de una ninfómana. İngilizce istersen, Diary of a Nymphomaniac.

afişdeki don olayı ile çok konuşulmuştu bir ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

çok sağlam bir aksiyon macera filmi

Fransız Filmleri

aksiyon macera.... konu hakkında biraz bilgi verirsen emeğe saygısızlık yapıp indireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: seralim

quote:

Fransız Filmleri

aksiyon macera.... konu hakkında biraz bilgi verirsen emeğe saygısızlık yapıp indireceğim

beyaz perde deki yorumlara bakarak fikir sahibi olabilirsin
  • quote:

quote:

Fransız Filmleri

Filmde 4 tane soyguncu var bunların amacı hava alanında çaldıkları tonlarca altını Tır'la sahara çölünü geçerek anlaştıkları adamlara teslim etmek.filmin tamamı çölde geçiyor,film boyunca başlarına sürekli yeni belalar çıkıyor Kamyonun bozulması,susuzluk,peşlerine takılan devriyeler gibi.Bir noktadan sonra birbirlerinden kurtulmaya falan çalışıyorlar,böyle bir film

(yanlız ben Türkçe altyazılısını bulamadım)
  • French Kiss
  • quote:

quote:

quote:

Fransız Filmleri

Filmde 4 tane soyguncu var bunların amacı hava alanında çaldıkları tonlarca altını Tır'la sahara çölünü geçerek anlaştıkları adamlara teslim etmek.filmin tamamı çölde geçiyor,film boyunca başlarına sürekli yeni belalar çıkıyor Kamyonun bozulması,susuzluk,peşlerine takılan devriyeler gibi.Bir noktadan sonra birbirlerinden kurtulmaya falan çalışıyorlar,böyle bir film

merak etme bu kahri yanliz ceken sen degilsin

fransizca alt yazi bulmak tam bir iskence hemen hemen hic bir yerde yok
  • quote:

quote:

quote:

Fransız Filmleri

...vayy konusuda güzel baştan sona soluksuz bir film gibi ama google da bile yok
  • sweat 2002 yazınca çıkıyor google'da ingilizce ismi
  •  Fransız Filmleri

Jeux d'enfants

Çok güzel bir aşk filmidir. Konusunu anlatmaya çalışayım:
    Sophie, ailesi Fransa'ya göçmen olarak gelmiş bir kız; Julien, annesi kanser olan Fransız bir çocuk... Bunlar çocukken tanışıyorlar ve aralarında bir oyun oynamaya başlıyorlar. Oyunu bir kutuyla oynuyorlar. Afişte kızın elinde tuttuğu kutu... Bu kutu kimdeyse diğerinin kutuyu alabilmesi için bir görev belirliyor. Diğeri görevi yaparsa kutuyu alıyor. Tabii çocukluklarında daha masum olan bu oyun yetişkin olmaya başladıkça değişiyor. Birbirlerine aşık olan çiftimiz, kendi inatlarına bu oyunu alet ediyorlar ve olaylar gelişiyor. İnat denilen şeyin insanlara neler yaptırabileceğini gösteren çok güzel bir film.
  • ÖLÜMCÜL İÇGÜDÜ 1
     Fransız Filmleri

IMDb Puanı: 7.6/10

ÖLÜMCÜL İÇGÜDÜ 2
     Fransız Filmleri

IMDb Puanı:7.6/10
    Tür:aksiyon,gerilim,suç,dram,hayat hikayesi
    tavsiye ederim güzel filmler benim puanım ikisine de 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Furko -- 4 Ağustos 2010; 4:46:48 >
  • 1 Seneden daha uzun bir süre sonra UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Narrator

Tabiki en iyisi Amelie , tartışmaya gerek bile yok.

Fransız Filmleri

Bunu yazmak için girmiştim.
  • Leon, Kaldırım Serçesi
  • fransiz yapimi mi bilmiyorum ancak aklima chocolat(2000) filmi geldi, kesinlikle tavsiye ederim.
  • Genelde gerilim filmleri konulmuş ama komedi isteyenler için ve de ailesi ile izlemek isteyenler için Pıtırcık Le Petit Nicolas / Little Nicholas

http://www.imdb.com/title/tt1264904/

Fransız Filmleri
  • ANGEL-A
  • Herkes bi film söylemiş ama bi tanesi atlanmış sanırım. YAMAKASI :)))
  • Les Choristes

Fransız Filmleri

İzlemeyenlere tavsiyemdir. Gösterildiği sene Fransa'da en çok izlenen film olmuştu.
  • Banliyo 13 serisini izledim bi' tek. Güzeldiler ama.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.