Şimdi Ara

İETT AKBİL ÖĞRENCİ PASOSU ALMAK İSTEYEN AÖF ÖĞRENCİSİ NAPMALI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖNCEKİ YILLARDA PASO ALDIM AMA SENEDEN SENEYE DEĞİŞİYOR BU MEVZU.. Bİ ZAMAN GİTTİM AÖF BÜRODAN HALLETTİM.. BİZE GELİCEK 15 GÜNE GELİR ALIRSIN DEDİLER.. Bİ ZAMAN GİTTİM KARAKÖYE GİDECEKSİN VEYA NETTEN BAŞVURACAKSIN DEDİLER.. BU SENE PROSEDÜR NE ŞEKİLDE ACABA? ŞUAN İSTANBULA OLMADIĞIM İÇİN SORMAK İSTEDİM.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..

• Hala aynı şekilde devam ediyor.Öğrenci belgen,1 adet vesikalık fotoğrafınla beraber gidip çıkattırabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

Hala aynı şekilde devam ediyor.Öğrenci belgen,1 adet vesikalık fotoğrafınla beraber gidip çıkattırabiliyorsun.

nerden?
  • İett'nin sitesine bak , verilen yerler mutlaka yazar.Ben Hasanpaşa'dan almıştım.
  • daha erken değil mi yaw ben üniliyim önce lisede kardeşimin almasını bekliyorum her sene daha onlarda almamış genelde mart ayında gidiince 15 dkda veriyorlar 1-2 hafta bekleme olayı olmuyor
    eski paso nisan 1e kadar geçerli oluyor
  • aöf bürosuna bir fotograf+5lira ile git mart ayında dağıtılcak pasolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.fusion

aöf bürosuna bir fotograf+5lira ile git mart ayında dağıtılcak pasolar

eyvallah hocam..
  • Az önce gittim bende. Öğrenci kartın, vesikalık fotoğrafın ve 5 lirayla gidip başvurabilirsin. vesikalığın arkasına ismini soyismini ve tc kimlik no'nu yazıyosun. Sonra onlar kayıt edip sana bi kağıt veriyorlar. O kağıtla martta gidip pasonu alıyorsun.
  • vesikalığın arkasına ismini soyismini ve tc kimlik no'nu yazıyosun. Sonra onlar kayıt edip sana bi kağıt veriyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.