Şimdi Ara

Android'li Motorola Zeppelin görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerikanın telekomünikasyon devi Motorola'nın Android'li MotoSplit'in den sonra diğer bir Android'li akıllı telefonu Zeppelin'de görüntülendi.

480x240 piksel çözünürlüğünü destekleyen 3.2 inç boyutunda ekranının altında dokunmaya duyarlı tuşlara sahip olan Zeppelin'in çevresi iPhone'da olduğu gibi metal çerçeveyle kaplanmış. Motorola'nın Android için hazırladığı arayüzü MotoBlur'la gelecek olan akıllı telefonda GPS sensörü ve 5 Megapiksellik kamera da bulunuyor.

Android 2.0 yada 2.1 işletim sistemiyle gelmesi beklenen Zeppelin'in resmi lansmanının Şubat ayında yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi (Mobile World Congress) 'inde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Motorola ayrıca Mart ayında Droid'in klavyesiz modeli Motoroi'i de satışa sunacak.

• Şu motorola tasarım yapmayı ne zaman öğrenecek ?
  • bence nokia dan esinlenmiş bir tasarım.
    ürünün teknik özellikleri güzel e benziyor ama son kullanıcadan gelicek olan cevaplarda merakla bekledigim seriler arasında
  • tasarımını hiç beğenmedim zaten motorolanın telefonlarının tasarımını hiç sevmem,haber için teşekkürler
  • motorola kadar berbat tasarım yapan firma görmedim
  • motorola zamanında şimdi bile olmayan bir proje hayata geçirdi ama yanlış zamanda olduğu için pek tutlmadı adamlar 50(diye hatırlıyorum) tane uyduyu sildiler tek kalemde ondan sonra işte piyasa bunların eline kaldı ama emin olun 10-15 yıl sonra motorola apple ı falan silip geçer,, tabi hazıra konmaz mühendislik yapar kendini geliştirirse
  • Bende tasarım konusunda Motorola'yı başarısız bulanlardanım. Piyasada tutulmamasının da bana göre bu tasarım politikasının çok etkisi var. Birde önceden Motorola'nın kullanımı çok karmaşıktı. Halen öyle mi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.