General Mobile Çin Malı mı?
6 Cevap10335 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ocak 2010; 23:53:44 

arkadaşlar bu marka telefonlar çin malı mı?

147 Mesaj
28 Ocak 2010; 0:07:40 

General Mobile,Trident,Anycool vs. gibi fake markalar çin malıdır.Önerir miyim? Asla.3 ay once anycool marka telefon aldım halıya düşmesine rağmen beyni gitti.
Ozelliklerinin cok olduguna bakma.Alacaksan Nokia,Samsung gibi bilindik markalar al.Paran bosa gitmez.

Uzaklaştırılmış
28 Ocak 2010; 0:08:27 

Orjinal markanın ürünlerinden çıkarıyorsa kesinlikle çin malıdır.

Uzaklaştırılmış
28 Ocak 2010; 0:22:13 

quote:

Orijinalden alıntı: MechanicalEngineer

General Mobile,Trident,Anycool vs. gibi fake markalar çin malıdır.Önerir miyim? Asla.3 ay once anycool marka telefon aldım halıya düşmesine rağmen beyni gitti.
Ozelliklerinin cok olduguna bakma.Alacaksan Nokia,Samsung gibi bilindik markalar al.Paran bosa gitmez.

yok daha önce ben 2 hafta çin malı tel kullandım..ne illet bişey olduğunu biliyorum..ilk çıkan cep telefonu kullanırım da bu çin mallarını kullanmam..

2 hafta kullandım ne biçim başım ağrıdı..biraz daha kuıllansam beyin tümörü oluşurdu heralde..

976 Mesaj
28 Ocak 2010; 0:25:10 

O trident, anycool,piranha cart curt hepsi Çin malıdır ve tavsiye edilmez.Fakat General mobile çin malı değil.Şayet amacın çift hat kullanmaksa 300 liraya samsungun pekte güzel çift hatlısı var onu alıp kullan.Yada temiz bulursan 2. el 300 liraya b5702 al kullan.

3103 Mesaj
28 Ocak 2010; 0:42:13 

1.5 senedir kullandığım Anycool'umun şarj entegresi yandı. Telefon düzgün çalışıyor, kulaklığı tanıyor ama şarj olmuyor. Ve bilgisayar telefonu görmüyor.

54 Mesaj
28 Şubat 2014; 23:33:43 

General Mobile Türk Malı mı? yazımızdan General Mobile Markasının sahiplerinin ve ortaklarının nereli olduklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca üretildiği ülkeyi öğrenebilirsiniz.

Ünye
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » General Mobile Çin Malı mı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219