Şimdi Ara

Kilo verdim | Verdikten vermeden önceki ve verdikten sonraki halim |Yeni SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
11.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eylülde de Okulların açıldıgı gün Arkadaşlarımın çok kilo aldıgımı söylemesi üzerine ertesi gün Koşu bandı alıp 1.5 ayda 15 kilo verdim
    Vermeden önce 87kiloydum Ve 1.5 ay sonra 72 kilo oldum.. Boyum ise 1.72..

Kilo verme taktiğim ise Koşu bandı aldım Kiracıya Rica ederek.. Ve koşu bandını odamda tv nin karşısına koydum.. Sabahları 30 dk tv izleyerek koştum akşamlarıda aynı şekilde ve günde 1 saat koştum..

Her Gün uyandıgımda 1 kaşık elma sirkesi içtim ve 1 saat sonra Gevrek yedim.. Öğlen ise knorr hazır çorba içtim akşam ise ton balıgı yedim.. Her gün bu şekilde 18 kilo verdim. Bu arada günde 1 dilim ekmek bazen yedim bazen yemedim. Eskiden en az 1 taşfırın ekmeği en fazla 2 taşfırın ekmeği yerdim.. :)

Önceki halim:

Sonraki halim

Önceki halimden fazla foto yok çünkü o zamanlar vücut olarak foto çekinmeyi sevmezdim hep keserdim fotoları ama şuan öle degil =)

Anladım ki Kilo vermek çok kolay birşey miş.. Sadece yediklerine dikkat ediceksin ve zamana bırakıcaksın..

Şuan Bodye gidiyorum vücudumu toparlamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 29 Ocak 2011; 23:54:34 >

• Nasıl becerdin söyle de biz de verelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

Nasıl becerdin söyle de biz de verelim...

Okusaydın bu mesajı yazmaya gerek duymucaktın nese :D

quote:

Her Gün uyandıgımda 1 kaşık elma sirkesi içtim ve 1 saat sonra Gevrek yedim.. Öğlen ise knorr hazır çorba içtim akşam ise ton balıgı yedim.. Her gün bu şekilde 18 kilo verdim. Bu arada günde 1 dilim ekmek bazen yedim bazen yemedim. Eskiden en az 1 taşfırın ekmeği en fazla 2 taşfırın ekmeği yerdim.. :)
  • tamm
  • Tebrik ediyorum hocam seni. birçoklarının isteyip de yapmaya cesaret edemediğini sen başarmışsın.
  • helal olsun ya
  • Darısı hepimizin başına (bunu yazarken tıkınıyorum)
  • Helal olsun valla tebrikler
  • Bu kilo verme olayını hiç bir hocaya fln danışmadan kendim araştırarak verdim.

Dh de Kilo vermek için yazılar var onları okuyarak ve mantıklı bulduklarımı uygulayarak verdim..
  • nedense eski halin daha güzel geldi
  • şimdi sen kilo verdin ya mesela bu soru benm aklımı karıştırıyo hep.artık istediğin kadar yiyebilirmisin yoksa hep dikkat etmen mi gerekiyo :D
  • Tebrikler vallah.Çabalamışın başarmışın yaptığın gözüme çok zor geldi tebrik etmek istiyorum tekrar
  • Kız olsam ilk sana verirdim kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

şimdi sen kilo verdin ya mesela bu soru benm aklımı karıştırıyo hep.artık istediğin kadar yiyebilirmisin yoksa hep dikkat etmen mi gerekiyo :D

İstediğin kadar yiyemiyorsun çünkü miğden küçülmüş oluyor hemen doyuyorsun.. Benim gene tavsiyem Ekmek yemeğin ve yağlı şeylerden uzak durun ama gene istediğinizi yiyin Ben şuan öle yapıyorum ve kilo veriyorum git gide spor yapmasam dahi. Diyeti 73 kiloda bıraktım. Ama ekmeksiz normal yemek yiyerek şuan kilo veriyorum
  • hep aynı şeylerimi yedin?

kilo vermeden önce suratın tombulmuydu verdikten sonra zayıfladımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpello

hep aynı şeylerimi yedin?

kilo vermeden önce suratın tombulmuydu verdikten sonra zayıfladımı?

Eet hep aynı şeyleri yedim sadece hafta sonları misafirler fln geldiğinde farklı şeylerde yedim misafirlere ayıp olmasın diye ama onuda az yedim..

Suratım tombuldu.. şuan degil Kulağımın altına inince oradaki kemik fln belli olmuyordu tombullugumdan şuan ise sakalın çıktıgı yerler çizgi olarak gidiyor sanırım anlatabildim =)
  • 7 Ayda 107,6 Kilodan 87 Kiloya düştüm.. Yaptığım tekşey hayatıma hareket katmak... Hareket derken yürüyüş...
  • Bende 94 kilo civarında geziniyorum. 1.85 boy falan. Kilo vermek bende istiyorum ama hiç uğraşasım yok Annemin taraf dedemden itibaren 5 teyzem ve annem dahil kilolu, onlara çekmişim Ama kardeşimin sülale ve kız kardeşim zayıf Bir ara diyet yapmaya karar verdim ama 2 saat sonra unuttum Kimisi kilo almışsın falan diyor. Veririz bir ara diyorum ama üşeniyor insan bea. Ayrıca bu güzel nimetlerden faydalanmamak çok günah

Edit: Günlük toplam 4 saat civarı yol tepiyorum üniversiteye. Bunun toplam 50dk civarı bir zamanı yürüyerek geçiyor. Ve üniversitede hiç yemek yemiyorum. Sabah anneciğim sağolsun haşlanmış yumurtam vs. tıkınıyoruz Akşam bir geliyorum Allah'a şükürler olsun döktürmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 27 Ocak 2010; 19:37:33 >

• Tebrikler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hildita

Darısı hepimizin başına (bunu yazarken tıkınıyorum)

Aynen bende ama bu gidişle veremeyiz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.