Şimdi Ara

iPhone OS'in en sevilen oyunlarından Flight Control, 2 milyonluk indirilme barajını aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone OS'in bağımlılık yapan oyunlarından Flight Control, 1 yıldan daha kısa sürede 2 milyonluk indirilme barajını aşmayı başardı. 5 Mart 2009'da AppStore'a eklenmesinin ardından 3 ay gibi kısa bir sürede 1 milyon barajını da aşmıştı.

Günde ortalama 6.000 kez iPhone ve iPod Touch kullanıcıları tarafından yüklenen Flight Control, en çok Amerikalı (%46- 960,065) kullanıcılar tarafından yüklenirken, onları İngiltere (%19- 375,240), Avusturalya (%8- 160,011) ve Almanya (%5- 96,688) izledi. Oyun 5 Mart 2009'dan bu yana aralarında Amerika, İngiltere, Fransa ve Japonya'nın bulunduğu 20 ülkede en popüler uygulama oldu.

0.99 dolara satılan oyunun AppStore'daki sayfasına buraya tıklayarak gözatabilirsiniz.

Flight Control, 4 çeşit hava yolu aracının ilgili pistlere indirilmesini konu alıyor.

• Bluetooth üzerinden multi olarak oynanan oyunlar her 3 kişiden 1'inde iPhone olan bugünlerde daha çok tercih edilecektir. Bu oyun da bu yönden avantaj edinmiş durumda..
  • quote:

Bluetooth üzerinden multi olarak oynanan oyunlar her 3 kişiden 1'inde iPhone olan bugünlerde daha çok tercih edilecektir. Bu oyun da bu yönden avantaj edinmiş durumda..

kaç tane iphoneli kişi bir araya gelebilirki türkiyede :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outrage

quote:

Bluetooth üzerinden multi olarak oynanan oyunlar her 3 kişiden 1'inde iPhone olan bugünlerde daha çok tercih edilecektir. Bu oyun da bu yönden avantaj edinmiş durumda..

Niye biz arada oyun oynuyoruz :D WiFi olmadigindan Fifa falan var:D
  • saçma sapan bir oyun bence.indirdiğim an sildim.multiplayer modunu bilmiyordum.paralı versiyondamı var bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outrage

quote:

Kimi zaman 3 iPhone sahibi ile yanyana oturduğumu ve bluetooth üzerinden Alive4Ever oynadığımızı bilirim. Çevremdeki çoğu kişi iPhone sahibi, yolda belde de artık bir iPhone sahibi görmemek ihtimal dışı kaldı..
  • Bizde bazen 57 tane 3310 lu toplanıp aynı anda "nokia tune" çaldırıyoruz.Alive4Ever çıkmadı daha bizim telefon için ama bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death666

Bizde bazen 57 tane 3310 lu toplanıp aynı anda "nokia tune" çaldırıyoruz.Alive4Ever çıkmadı daha bizim telefon için ama bekliyoruz.

• quote:

Bizde bazen 57 tane 3310 lu toplanıp aynı anda "nokia tune" çaldırıyoruz.Alive4Ever çıkmadı daha bizim telefon için ama bekliyoruz.

• Oyun çok keyifli hırslanıyorsunuz rekorum 72 rekorları yazarsanız paylaşalım.Basit ama çoook keyifli bir oyun
    EDİT: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feckless -- 28 Ocak 2010; 13:56:00 >
  • Muhteşem bir oyun. acaba neden ek pistler eklenmiyorki :( Bu arada uçak gemisi hariç (70 civarındayım orada) diğerlerinde 180 ile 325 arasında benim rekorlarım. Azimle oynamaya devam ediyorum 2 haftadır :) Ek pistler hakkında bilgisi olan varsa haber versin lütfen.
  • JB yapayım indirecem hepsini..
  • quote:

Yalnız "Nokia Tune" çaldırırken o senkronu tutturmak önemli.Bazen arkadaşlarla yarım saat uğraştığımız oluyor.
  • Arkadaşlar haberi olmayanlar olabilir, oyunun yeni sürümü yayınlanmış ve oyuna rüzgar faktörü eklenmiş. Oyunu zevkle oynayan ama fark etmemiş olanlara duyurulur. Bende bugün şans eseri denk geldim.
  • bende ha bugün ha yarındı derken indirmeyi unutuyodum.bi bakalım doodlejump gibi bagımlılık yapıcak mı bende
  • oyun harbiden iyiymiş.
  • şuan iniyor installous sağolsun :d
  • iPhone'da benim değişmeyecek favorimdir bu oyun.

Rekor paylaşalım diyen arkadaşım için söylüyorum. Biraz üzülebilirsin. Ben 1218 yapabildim en fazla, arkadaşım 1900lerde bir skor yapmıştı.
  • oyun gerçekten zevkli ve bağımlılık yapıyor
  • Yeni sürümle oyun biraz kolaylaştırılmış mı yoksa ben mi epey alıştım? Yeni bölümde 1250'yi aşabiliyorum kolaylıkla. Uçak gemisi hariç hepsinde 500 üzerine çıkabiliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.