Şimdi Ara

Sanyo, XACTI kameralarının yeni üyesini tanıttı: DMX-CG110

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Japonya merkezli elektronik firmalarından Sanyo, ürün gamının XACTI ailesinin yeni üyesi DMX-CG110'u duyurdu.

Full HD (1080p) de saniyede 60 karelik görüntü kaydı yapabilen ve 14.1 megapiksel çözünürlüğünde anlık görüntü yakalayan DMX-CG110, üzerinde 16GB'lık depolama alanıyla geliyor ve SD kart girişiyle bu alan 64GB (SDHC ve SDXC ile) kadar arttırılabiliyor. USB 2.0 portu, HDMI ve kompozit çıkışlarının bulunduğu DMX-CG110'un ekranıysa 2.7 inç boyutunda. Firmanın verilerine göre XACTI'nin yeni üyesi tek bir şarjda 190 kare fotoğraf çekimi ve 60 dakikalık yüksek çözünürlükte görüntü kaydı yapabiliyor. Kamera, ayrıca 5x'lik optik yakınlaştırma, sayısal görüntü sabitleme (Digital Image Stabilization) ve yüz tanıma yeteneklerine de sahip.

Siyah ve kırmızı olmak üzere 2 farklı renk alternatifiyle Nisan ayında ilk olarak Japonya'da satışa sunulacak DMX CG-110'un fiyatıysa şimdilik bilinmiyor.

• quote:

Full HD (1080p) de saniyede 60 karelik görüntü kaydı yapabilen ve 14.1 megapiksel çözünürlüğünde..

60 karemi :O 30 kare die biliodum ben
  • Bu cihazlarda interpolasyon oranına dikkat, interpolasyon sıfır olmazsa, aldıktan sonra ağlamamanız içten değil.
  • Ne alâkası var şimdi interpolasyonla niye ağlayalım. Hadi kamera 6-7 mpixel olsa da 14 Mpixel e interpolasyonla çıksa ok diyeceğim sana. Ama zaten 1080p (p) diyorum i değil kayıt yapabilen hem de 60 kare saniye bir kamera niye interpolasyon yapsın ki. 1080p yi de interpolasyonla kayıt yapacak değil herhalde.

Koskoca Sanyo da fotoğraf çekerken de 14 Mpixel lik interpolasyonla çekim yapacak lens koymamıştır yani. Sanmıyorum. Zaten o kadar kötü bir lens olsa 1080p/60kare/saniye video çekecek kadar güçlü olmazdı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.