Şimdi Ara

HTC Hero, Android 2.1'e Mart ayında kavuşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda ülkemizde de satışa sunulan Android'li ilk akıllı telefon HTC Hero'nun, Android 2.1 güncelleştirmesi Mart ayında geliyor.

İrlandalı servis sağlayacısı Meteor'un destek biriminin konuyla ilgili HTC ile irtibata geçmesinin ardından ilk olarak Android 2.0 güncellemesinin Mart ayı içersinde yayınlanacağı bilgisi alınmış. Ancak sonradan HTC cephesinden gelen yeni bilgiye göre, Hero için Android 2.1 güncellemesinin Mart ayının sonunda HTC'nin internet sayfası aracılığıyla kullanıcılara sunulacak. Android 2.0'ın kullanıma sunulmasından aylar geçmesine rağmen güncellemenin gecikmesinin HTC'nin arayüzü Sense'in yeni işletim sistemiyle daha uyumlu hale getirilmesi üzerindeki çalışmalardan kaynaklandığı belirtiliyor.

• Bu android işletim sistemi iyi güzelde her firma böyle kendine uyumlu hale getirecek diye uğraşır ve gecikirse anlamı kalmıyor ortak işletim sistemini kullanmanın.

Bence default olarak windows'u her pc'ye kurabildiğimiz gibi bunlarında işletim sistemi yüklenebilmeli. Yoksa HTC yada başkası yarın öbürgün uydurmuyorum derse iş yaş. Nerde ortak sürücü/sistem kullanılırsa o kadar iyi.
    Eskiden ekran kartı üreticileri özel sürücü çıkartırlardı şimdi oda kalktı.
  • haber için teşekkürler
  • acelemiz yok biz buradayız ,bilgilendirme için teşekkürler
  • Biz daha 1.5 deyiz. 2 gündür netteyim en azından 1.6 yada 2.0 a yükseltebilmek için ama ne bir kaynak ne sağlıklı bir bilgi bulamadım. Varsa yardımcı olacak biri sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerenimo57

Biz daha 1.5 deyiz. 2 gündür netteyim en azından 1.6 yada 2.0 a yükseltebilmek için ama ne bir kaynak ne sağlıklı bir bilgi bulamadım. Varsa yardımcı olacak biri sevinirim.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=512
    Burası en güzel kaynaktır
  • HTC Hero kullananlar için mükemmel bir haber..

Yalnız en kısa sürede Türkiye için Android Market olayını çözüme kavuşturması gerekiyor HTC'nin.. Bana göre Android işletim sisteminin en büyük kalesi Android Market.. HTC'nin bunu en kısa sürede Google'ı ikna edip çözüme kavuşturacağına inanıyorum..
  • market uygulaması google nexus one içinde standard cıkıyor bilginize..
  • Yurtdışından alınan Hero da da market uygulaması standart. Türkiye ye özgü çıkmaması..
  • Telefonunda market olmayanlar vending.apk dosyasını internetten bulup yükleyebilirler, ya da slideme.org gibi alternatif marketleri kurabilirler.
  • 2.1 den sonra güncelleme olmayacakmış diye okudum hero için bu konuda bilgisi olan varmı ?
  • 24-03-2010 tarıhınde HTC musterı hızmetlerı ıle yaptıgım gorusmede,
    2.1 update'inin nısan sonunda olacagını soyledıler.
    aslına bakarsanız, ilk once ocak ayı idi,
    sonra subat oldu
    daha sonra mart
    sımdıde nısan sonu olmus
    acıkcası ben temmuzdan once beklemıyorum ve HTC'ye artık hıc mı hıc gu-ven-mı-yo-rum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

24-03-2010 tarıhınde HTC musterı hızmetlerı ıle yaptıgım gorusmede,
    sonra subat oldu
    daha sonra mart
    sımdıde nısan sonu olmus
    acıkcası ben temmuzdan once beklemıyorum ve HTC'ye artık hıc mı hıc gu-ven-mı-yo-rum

amann boşver dostum xda daki romları kullanıp keyfine bak htc böyle adamı yarı yolda bırakır işte, bence de haklılar yeni modeller çıkarttılar niye eski telefonu güncellesinlerki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

24-03-2010 tarıhınde HTC musterı hızmetlerı ıle yaptıgım gorusmede,
    sonra subat oldu
    daha sonra mart
    sımdıde nısan sonu olmus

amann boşver dostum xda daki romları kullanıp keyfine bak htc böyle adamı yarı yolda bırakır işte, bence de haklılar yeni modeller çıkarttılar niye eski telefonu güncellesinlerki ?

yanlış düşünüyorsun.eskiden çıkardıkları cihazlar o işletim sistemini karşılayabiliyorsa kurmak gerekir.bilgisayarını merak ettim doğrusuadamlar pda'lara wm 6.0 varken 6.1 yüklüyorlar.neden sence?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.