Şimdi Ara

iPhone'un pil ömrü yeterli gelmeyenlere USBFever'dan çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone'un batarya performansını yeterli görmeyen tüketicilerin imdadına USBFever yetişiyor. Firma, iPhone 3G ve 3Gs ile uyumlu ek güç kaynağını 65 dolardan satışa sundu.

iPhone'a Dock girişinden bağlanan 4000mAh'lik yeterince güçlü harici pilin dış yüzeyinde iPhone'unkine benzer parlak siyah malzeme kullanılmış. Üzerindeki LED gösterge sayesinde kullanıcılara enerji durumunu gösteren harici pil, iPhone'u bekleme ömrünü 500 saat, konuşma süresini 10 saat, internet kullanımını 10 saat, Wi-Fi ömrünü 10 saat, ses oynatımını 50 saat ve video oynatımınıysa 14 saat uzatıyor.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk alternatifine sahip olan ürün, +3 dolar kargo bedeliyle dünyanın her ülkesine gönderiliyor.

• Güzel kullanışlı bir şeye benziyor. Belki rağbet görebilir ancak fiyat biraz pahalı.
  • güzelim iphonu çok kaba göstericektir elimize alsak telsiz gibi hissderiz heralde
  • 3200 maH liklar iPhone un arkkasina ince kilif gibi olurken bune yaa:D
  • Aman 1900 mahlık varken usb gibi alt tarafa takıyon cıkartiyon bunlar cok büyük
  • Güzel birşey ama dediğiniz gibi fiyat çok çok pahalı bu basit bir ürüne göre
  • kullanıslı cihaza benziyor.Haber için teşekkürler
  • tabi sarj ancak 1 gün giderse böyle bir çözüm üretilmesine şaşırmamalıyız.

iphoneden nefret ediyorum.son kullanıcıyı feci halde kazıklayan bir firma. 4 ay kullandım telefonda ses desen ses yok sarj. 1-2 gün gidiyor 3g yazmasına rağmen görüntülü görüşmesi yok. ve halâ bu telefona 1500tl verenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

tabi sarj ancak 1 gün giderse böyle bir çözüm üretilmesine şaşırmamalıyız.

iphoneden nefret ediyorum.son kullanıcıyı feci halde kazıklayan bir firma. 4 ay kullandım telefonda ses desen ses yok sarj. 1-2 gün gidiyor 3g yazmasına rağmen görüntülü görüşmesi yok. ve halâ bu telefona 1500tl verenler var.

Sana öle geliyor hocam dış ses bizim gibi kullanıcılara gerek yok kulaklık sahsen yetiyor bize cokta güzel muzikte.
    ayriyetten sarjin öle gitmesi normal o kadar güzel oyun program varki.
    bence parasini hakediyor ama biraz daha ucuz olsa daha iyi olurdu
  • tabi eğer iphone kullanıcıysanız aletinize laf getirtmezsiniz. memnun olmasanız bile memnun gibi davranıp kendinizi kandırırsınız.

1-2 gün pil o kadar programa rağmen değil içi boşkende çabuk bitiyor. noki n97 de bundan büyük ekran var ama 8 gün pili gidiyor demekki kaliteli malzeme koyunca uzayabiliyor.

benim anlatmak istediğim iphone fiyatını haketmiyor değeri bence 500tl ancak
  • ses konusunada gelince yeterli demişin ama ne için sadece müzik içinmi, kullandığım süre boyunca en fazla cevapsız çağrı ile karşılaştığım telefon bu oldu, özellikle benim gibi dışarıda ve orta gürültülü bi yerde iş yapıyorsanız asla böyle cılız çalan sesi duymazsınız.belik 400-500lira olsa fiyatı ucuz alet ancak bu kadar dersiniz, ama gidip 1600lira verdiyseniz beklentileriniz farklı oluyor doğal olarak

gg ye koydum 950 liraya sattım ve kurtuldum bu aletten ve oh dedim sonunda.
  • quote:

tabi eğer iphone kullanıcıysanız aletinize laf getirtmezsiniz. memnun olmasanız bile memnun gibi davranıp kendinizi kandırırsınız.

1-2 gün pil o kadar programa rağmen değil içi boşkende çabuk bitiyor. noki n97 de bundan büyük ekran var ama 8 gün pili gidiyor demekki kaliteli malzeme koyunca uzayabiliyor.

benim anlatmak istediğim iphone fiyatını haketmiyor değeri bence 500tl ancak

O zaman gidin o dokunmatigi cok iyi olan n97 kullanın o zaman

laf ettirtme degil pasif kullanıcısan işte o zaman kullanma sadece alo mesaj atcaksan iphone kullanma

bataryasi kısa olabilir ama bissürü alternatif var

• beğenmek zorundamıyım illa bana göre beş para etmez sana göre değerli olabilir ben kendi fikrimi paylaşıyorm burda. ne alıp almıcamı sana sormadım zaten
  • quote:

beğenmek zorundamıyım illa bana göre beş para etmez sana göre değerli olabilir ben kendi fikrimi paylaşıyorm burda. ne alıp almıcamı sana sormadım zaten

Haklısın hocam
  • piyasayı kontrol etmeden fiyatlandırmışlar sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

piyasayı kontrol etmeden fiyatlandırmışlar sanki

Kesinlikle zaten bence saka amaclı o fiyati koymustur yani hiç kimse o kadar para vermez ona
  • telefona bunu takınca kuamnda gibi oluyor
  • Şarjör gibi olmuş. Sahibinden yarı otomatik iphone.
  • Guzel ürün ama biraz pahalı daha ucuz olabilirdi.
  • Nokia'nın ekranıyla Iphone ekranı da kıyaslandı ya, artık diyecek birşey bulamıyorum....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.