Şimdi Ara

Droid'in kardeşi MotoroI, Mart ayında Amerika'da satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herşeyi yapabilen (Droid'in sloganıdır) Droid'in klavyesiz modeli yada Droid'in tableti diyebileceğimiz MOTOROI'nın Kore pazarında kullanıcıyla buluşmasının ardından Amerika'da da Mart ayında satışa sunulacak.

Federal İletişim Komisyonun (FCC)'nin raporuna göre Amerika'da T-Mobile'ın 1,700/2,100MHz 3.Nesil iletişim frekanslarında çalışacağı anlaşılan MOTOROI'nın 3.7 inç boyutunda 480x854 piksel çözünürlük sağlayan ekranıyla Android 2.1 işletim sisteminde çalışması bekleniyor. Motoblur arayüzü sayesinde ana ekranından Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara ve email hesaplarına hızlı birşekilde ulaşılmasına imkan verecek olan telefonun pusulalı GPS yeteneğinin yanısıra Bluetooth 2.0 ve Wi-Fi kablosuz iletişim teknolojileriyle de uyumlu olacak. Motoroi'nin üzerinde 8 megapiksellik kamerayla birlikte HDMI çıkışına da yer verilmiş.

• özellikleri ile nexus one ın karşısında durabilecek sayılı telefonlardan birisi. ekran amoled değil sanırım, o da bu yuksek cozunurluklu ekranın canlılıgını cok etkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk2kill -- 26 Ocak 2010; 13:54:21 >
  • menüsünü pek beğendiğim söylenemez ama bu telefonn bende olmasını isterdim :D
  • Motorola'nın yaptığı en iyi telefonlardan birisi , hiç değilse rakiplerine karşı iyi dayanır ve gayet de şık ve kullanışlı görünüyor.
  • Motorola çok sağlam geliyor.
    İnşallah bundan sonra çıkaracağı telefonlardada yükselişini devam ettirir.
  • güzel alet. motorola yaptığı tasarımlarla bu sene konuşulacak gibi.
  • Tasarımı gerçekten çok iyi.Şu kavisli kısmın geçişi öyle prüzsüz ki,başka şekilde kullanılsaydı eminim çok göze batardı.Umarım Türkiye'ye de gelir.
  • motorola bu sektörün dinazorlarından biridir, kendine yakışanı yapmalıydı ve yapmış bence
  • bu telefona kadar motorola almak aklımın ucundan geçmezdi. telefon yok yok olmuş. multi touch- xenon flash - 720 p video -hdmi- android

ben motorola dünyasına hakim değilim. sizce fiyatı ne olur abd'de. bu telefonu almak istiyorum.
  • hd çekimi motorola için biraz erken değil mi?motorola herkes yaptıktan 2 sene sonra bu özellikleri telefonuna koyarda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.