Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.195
Cevap
10
Favori
130.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi yeşilköy bimekste hdp 450 gördüm, fiyatı 150 lira idi..
  • yanlış hatıurlamıyorsam 750g'nin fiyatı 219 tl idi..450 ye bakmadım. 750'yi inceledim hdtv ve bluray için piriz var. stage 1 ve green power ibareleri yazıyor ve çok şıkta kapaklı bi kutusu var.acaba hdtv için prizinin olması daha fazla fayda edecek anlamınamı geliyor. çünkü hts 1000 de plazma için pek bi fark hissetmedim. ama hdtv için özel yeri olan hts5100 çok fark ediyordu. bu stage 4 olmasından mı ? yoksa hdtv için ayrı prizinin bulunmasından mı ?
  • vala teknika bilir onları ama 750 g nın üst modlelide var 5100 e benzıyor o herhalde gelmedi henuz ülkemize
  • eğer alıcı cıkarsa bendeki sıfır 5100 ü, 899 tlye satıyorum. (bana maliyet kargo dahit 930tl civarı. Arayan arkadas varsa bilgisine. Henuz hic kullanılmadı. (kutusunda cıkarılmadı bile).
  • green power ibaresinin elektrik tasarrufu ile ilgili olduğunu okudum bikaç yerde. bunu nasıl başarıyor acaba bilen varmı ? ..
    bide yine kendi patenti hd clean power stage 1 var.. bunun hd tv'lerde önceki stage seviyelerinden iyi olduğu anlamına gelir mi acaba ? yada hd clean power'ın stage 4 seviyesinimi bekleyecez. yani bu gürültü filitrasyonunun öncekilerden farkı ne ?

• Selamlar. HTS - 1000 filtremi satıyorum, ilgilenenler lütfen p.m. :)
    Sıfırdan hiçbir farkı yok, kutusu, faturası tüm aksesuarları. Hiçbiri kullanmadı, filtrenin ise sadece 1 prizi kullanıldı. Oturduğum yerde elektrik altyapısı çalışmaları nedeni ile koruması için almıştım, çalışmalar bitti ve ihtiyacım kalmadı..
  • arkadaşlar
    belkin pf50 modeli var monster muadili ama hangi modele karşılık gelir bilemiyorum(avrupa için en üst bu, amerikada ise en yeni modeli pf60). fiyat olarak ebay ukde çok uygun. bunu almış olsak fişlerin ucunada uk/eu çevirici taksak aynı faydaları sağlayabilirmiyiz.

http://cgi.ebay.co.uk/Brand-New-Belkin-PureAV-Home-Theatre-Power-Console-PF50-/300429814239?cmd=ViewItem&pt=UK_Computing_LaptopAccessories_PowerSupplies&hash=item45f30329df

• arkadaşlar yokmu bu konuda fikri olan??
  • Satılık HTS1000, temiz ve kutusunda, pazarlıksız son fiyat 200tl. PM atabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bugün elektrikler birkaç kez gitti ve hali ile geri geldilerTabi bu esnada çat çut sesler havada uçuşuyordu

Belkin surge kullanıyorum ama pek bi ekşınını göremedim.Elektrikler geldiği gibi tüm cihazlar direk açılıyor.Stnd by falan hakk getire.E birde çat çut nereye kadar.
    Şimdi HTS5100 güzel bir cihaz ama fiyat olarak yüksek.Bakıldığında müadili Belkin PF60 var ve fiyat olarak 1/4 gibi neredeyse.Bu cihazlar ile ilgili biraz daha fikir ve bilgi paylaşırsa kullanananlar ve anlayanlar sevinirim

• Beni de bir zahmet listeye ekleyin, HTS800 kullaniyorum.
  • hts 5100'ünü uygun fiyata satmak isteyen olursa bana pm atsın.....
    "uygun"dan kastım; zaten sıfırının fiyatı belli, 100 tl düşük fiyat vermeyin diye söyledim.
    saygılar sevgiler.
  • HTS-1000 arıyorum. sıfır veya sadece denenmiş. piyasada yok sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: nightmare666

Beni de bir zahmet listeye ekleyin, HTS800 kullaniyorum.

listeye eklendiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: resetit

HTS-1000 arıyorum. sıfır veya sadece denenmiş. piyasada yok sanırım?

kim alır sonra da deneyip satmak için bekletirki, ya kullanırsınız yada aldığınız yere iade edersiniz. enteresan.
  • Elimde bulunan hts 1000 cihazlarima (TV,PS3,Amfi vs) elektrik vermiyor.HTS de 2 yesil isik diyotlar calisiyor fakat kirmizi dügme calismamakta.
    Cihazlari normal pirize takinca sorunsuz calisiyor.Sorun nerden kaynaklanabilir ?Bana yardimci olabilirseniz sevinirim.
  • Merhaba,

Monster HTS 1000 arıyorum.

Satmak isteyen olursa pm göndermenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.
  • beylikdüzü MM de var, bir sorun derim. duruyorsa hala kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

beylikdüzü MM de var, bir sorun derim. duruyorsa hala kaçırmayın.

Merhaba,

Arayıp sordum fakat ellerinde HTS-1000 yokmuş.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.