Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.195
Cevap
10
Favori
130.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reset tuşu olur (varsa) kablo girişinde eğer o fayda etmiyorsa bir üstteki durumu bende tavsiye ederim. Benim HTS1000 resetle bir kere geri döndü 2.de rahmetli olmuştu değişim oldu sonra
  • Monster HTS1000'imi satıyorum. Pm lütfen.
  • Bu ürünün sıfırını nereden temin edebiliriz :) 5100
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    MediaMarket larda satılıyordu bu ürün ama uzun zaman önce tükendi,yenisi de gelmiyor artık. İkinci el de kovalaya bilirsiniz.

yada yurtdışından getirme imkanınız varsa farklı versiyonları satışta...

http://www.monsterproducts.com/productdisplay.asp?pin=3260
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

MediaMarket larda satılıyordu bu ürün ama uzun zaman önce tükendi,yenisi de gelmiyor artık. İkinci el de kovalaya bilirsiniz.

yada yurtdışından getirme imkanınız varsa farklı versiyonları satışta...

http://www.monsterproducts.com/productdisplay.asp?pin=3260

Cidden kötü oldu diyebilirim :(

bizim binanın tesisat felaket fazlasıyla noise var, bu tarz ürünlerin ikinci eline hiç bir zaman sıcak bakmadım elektronik sonuçta elimde kalması yüksek en azından garantili ürün olması lazım diye düşünüyorum

bunun yerine ups alabilirim etkisi olur diye düşünüyorum
    ups ile başlıkta ki cihazlar farklı kulvarlarda bu cihazlar ne ups gibi kesintisiz güç kaynakları nede regulatörler gibi voltaj düzenleyicileri
    tek görevleri cihazları yüksek akımdan korumak ve üzerinden geçen kirli elektriği temizlemek
  • quote:

ups ile başlıkta ki cihazlar farklı kulvarlarda bu cihazlar ne ups gibi kesintisiz güç kaynakları nede regulatörler gibi voltaj düzenleyicileri
    tek görevleri cihazları yüksek akımdan korumak ve üzerinden geçen kirli elektriği temizlemek

bildiğim kadarıyla on-line upslerdetam olarak bunu sağlıyorlar :) yada online kadar olmasada line interactive de bi okadar diye düşünüyorum...

biraz inceledim bu ürünün tek eksiki aküsü gibi :)
    ne diye 5100 arıyorsunuz ki o zaman,siz zaten inceleyip aynı işi ve daha fazlasını yapan ups bulmuşsunuz :)
  • quote:

ne diye 5100 arıyorsunuz ki o zaman,siz zaten inceleyip aynı işi ve daha fazlasını yapan ups bulmuşsunuz :)

elektrik faturasına yansıması olmaz bu hts ile gerçek zamanlı iş yapıyor hocam, ama diğer türlü ups ile olur :( heleki online ile daha fazlası olur

morelman çöktüm vallahi

yardımın için teşekkür ederim ups vs konuları ile ilgili bilgi almak istersen yazabilirsin lazım olursa vs yardımcı olurum
  • http://www.6moons.com/audioreviews/atoll/200.html

Hts5100 ün hifi'ye adım attığının resmidir.
  • efsane HTS serilerii..
  • Hts serisini baz alarak temiz bir diy power center yapma ve başarılı olma olasılığımız nedir?
    Gerçi hts 2600 ve 5100'ün devre şeması gibi bişey bulabilirmiyim diye aradım ama bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

efsane HTS serilerii..

Hts5100 ü sistemden çıkarmaya niyetlenirken bu yazıya rastladım.
  • HTS 1000 arayan varsa bugün Actual Power da gördüm .
  • HTS 5100 Signature arayanlar mesaj atabilir elimde mevcut satabilirim. Kusursuz durumdadır eksiksiz sadece kutusu yok bu sebeple sadece istanbul içi elden teslim .
  • keyman kirli çıkısın valla
    millet tırım tırım 5100 arıyor kardeş aylardır burda..
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    aticus3 ya evet gördüm ama cihaza kıyamıyorum bir türlü benim sistemde hakikatten iyi işler yaptı özellikle sinema ve Tv de dehşet verim aldım.
    Dedim dursun bidaha nerden bulacam ama anlaşılan uzun bir süre daha sistem kurma şansım olmayacak. Değerlensin
    Bende bide 2600 vardı onuda zorla bi arkadaşım aldı elimden kala kala bu kaldıydı.
    Bakma sistem dagınık ama 3 ampli 2 tk hop kablo cd tuner pre v.s hala var elimde virüs işte durunca bile keyif alıyorum cihazlardan hepside paketli düşün
  • sen niye kapadın bu defteri?
    hobi çok birini aradan çıkarayım mı dedin ne oldu?
    yoksa ipodcu mu oldun sen de?
    üzülürüz hem forum adına hem de iyi bir hobidaşımızı kaybetmek adına
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Üstad, Zaman ve mekan sorunu şimdilik böyle gerektiriyor yoksa aklen ve gönlen hala hobimden vaz geçmiş değilim.
    Bir tür detoks diyelim
    İpod konusu ise, Yok canım o kadar da değil insan kulağı bu sesleri duyduktan sonra İpod ile mutlu olmak imkansız sanırım .
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.