Şimdi Ara

AC2'nin PC Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft'un konsollarda büyük satış başarısı yakalayan oyunu Assassin's Creed 2'nin PC sürümünün çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.

Ubisoft'un açıklamalarına göre Assassin's Creed 2, 16 Mart'ta piyasaya çıkacak.  59.99$ olarak satışa çıkacak oyunun PC sürümünde Battle of Forli ve Bonfire of the Vanities adlı indirilebilir içerikler de bulunacak.

Ayrıca Dijital veya kutulu olarak satılan oyunlar arasında fiyat farkının olmayacağı da söyleniyor.

Ubisoft'un açıklamasına göre Assassin's Creed: Black Edition adlı özel paket ise 64.99$ olarak satılacak. Bu sürümün bazı fazladan içeriklerle gelmesi bekleniyor.

Oyunun sistem gereksinimleri ie şöyle:

Minimum sistem:

* SUPPORTED OS: Windows XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7 (32-64 bits)
    * Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
    * Video Card: 256 MB DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher
    * Sound Card: DirectX 9.0 –compliant sound card DirectX Version: DirectX 9.0
    * Hard Drive Space: 8 GB
    * Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller

Önerilen sistem

* Processor: Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
    * Video Card: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better
    * Sound: 5.1 sound card
    * Peripherals: Keyboard, mouse, joystick optional (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
    * Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series

• sistem gereksinimleri güzelmiş iyi optimize olur inşallah assasins creed 1 e göre
  • Evet,optimasyon gerçekten çok iyi. Ama şu oyunda kesip,sonra para için 'DLC' olarak yayınlamaları sinir bozucu.
  • Ram takviyesi yapmak lazım
  • 16 Martta çıkması kötü oldu.Keşke daha erken çıkarsalardı.
  • ps3 e çıkalı ne kadar oluyo pcye niye çıkmıyor. Sony ile ubisoftun gizli planları var heralde
  • 16 mart çokmuş ya. Ben oyunun 15 şubatta çıkacağını sanıyordum.
  • Bende şubata bekliyordum pff
  • aynen ya
    ztn kardan dolayı evden çıkmıoduk, bari eğlence olurdu.
  • o parayı zerre haketmiyor. almayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    o parayı zerre haketmiyor. almayacağım.

İyi de kimse sana al demedi ki...
  • pc gine üvey kardeş olmaya deam ediyor resmen her zamanki gibi..İlla konsola almaya zorlanıcagız yani .
  • Ya bende ne güzel 15 şubatda çıkcak diye sevindim 16 martta bizim ikinci yazılılar başlıcak :'(
  • Mart'a kaldıysa ancak yazın oynarız onu ağız tadıyla. Of...
  • hyr arkadaş konsolda oynamış... bi ballandıra ballandıra anlatıo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

hyr arkadaş konsolda oynamış... bi ballandıra ballandıra anlatıo.

konsolda çalışırken gördüm gerçekten çok güzel olmuş grafikleri falan
  • 16 Mart'a ertelenmesi cok kotu oldu.Önce Kasım dediler, sonra Şubat, şimdide Mart.Umarım daha fazla ertelemezler.
  • daha fazla ertelenirse kafayı yicem
  • ertelenmez gari. çünkü steam de de yazıyor 16 mart diye. artık ertelense ertelense bir iki gün ertelenebilir.
  • Arkadaşlar sistemim şu..
    HD 4830 biraz Ocli diyebilriz..
    E5200 oda standartı 2.5 ama 2.85 olarak kullanıyorum..
    2*2 = 4 GB Team Eilte Ram
    Windows 7 Ultimate 32 Bit

Yani bu sistemle oynanırmı sizce bu oyun benim herşeyim çünkü ben ocakta çıkıcaktı ne güzel oyunu bitirip sakaryaya üniye gidicektim..
    Ama şimdi masaüstünüde yanımda götüreceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 31 Ocak 2010; 13:09:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.