Şimdi Ara

Poker Ustası (Kasabada Poker)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kelimeyle harika çizimler ve süper bir kurgu yapmışlar..
    Zaten Youda'nın yaptığı oyunlar hep kaliteli oluyor..

Kasabada çeşitli kumarhanelere girip rakiplerinizle kapıt oynuyorsunuz.
    Bütün masa iflas edene kadar oynamaya devam, bitince de başka kasabalarda başka kumarhaneler sizleri bekliyor..

Poker bilmeseniz bile sarıyor kolay anlayabiliyorsunuz oyunu

Poker Ustaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mport -- 8 Şubat 2010; 16:40:15 >

• Güzel oyun teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surround

Güzel oyun teşekkürler.

Bir şey değil hocam da, ben başından kalkamaz oldum. Oyunu çözdükçe günlerim bu oyunla geçecek gibi görünüyor

Gördüğüm en başarılı flash oyunlarından
  • Hoş ama beni sıktı biraz.. sağolasın. :)
  • merhabalar, n95 cep telefonunda oynamak için bluetoothlu bir poker oyunu arıyorum ama, birçok program denememe rağmen bluetoothla karşılıklı oynanabilen bir program bulamadım, texas holdem poker ismiyle **** adresinde bulduğum bluetoothlu poker oyunu var ama ondada bir türlü bluetoothla oynayamıyoruz, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, çok uğraştım çünkü... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: topraksugitar

merhabalar, n95 cep telefonunda oynamak için bluetoothlu bir poker oyunu arıyorum ama, birçok program denememe rağmen bluetoothla karşılıklı oynanabilen bir program bulamadım, texas holdem poker ismiyle **** adresinde bulduğum bluetoothlu poker oyunu var ama ondada bir türlü bluetoothla oynayamıyoruz, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, çok uğraştım çünkü... :(

hocam girişteki adres sorulmaz tabelasını görmedin mi?
  • Bi yerden sonra sıkıyo, yine de sağolasın.
  • eleman girmiyoki bahse anca fold
  • merhabalar, n95 cep telefonunda oynamak için bluetoothlu bir poker oyunu arıyorum ama, birçok program denememe rağmen bluetoothla karşılıklı oynanabilen bir program bulamadım, texas holdem poker ismiyle max*cep adresinde bulduğum bluetoothlu poker oyunu var ama ondada bir türlü bluetoothla oynayamıyoruz, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, çok uğraştım çünkü... :(
  • burayı nerden buldun hocam ya gidip gelip aynı konulara aynı postları yapıştırıyorsun
    birisi şu n95 ci arkadaşa ya dur desin yada yardım etsin
  • güzel oyun yapmışlar, tebrikler..
  • Güzel oyun ama arkadaşların dediği gibi sıktı bi süre sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Güzel oyun ama arkadaşların dediği gibi sıktı bi süre sonra

adamların bütün paralarını almak çok zor oluyor, ama stilini buldum sanırım elin iyi olduğu bir kaç kez rest çekeceksin onlarda bir kaç restine görerek karşılık vermeye başlıyorlar o zaman paralarını bitirebiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mport

quote:

adamların bütün paralarını almak çok zor oluyor, ama stilini buldum sanırım elin iyi olduğu bir kaç kez rest çekeceksin onlarda bir kaç restine görerek karşılık vermeye başlıyorlar o zaman paralarını bitirebiliyorsunuz

Her konuya yazıyosunuz aynı mesajı Megadeth. Yani tabi her oyun bi süre sonra sıkar. Gta nın en son oyunu bile bi süre sonra sıkar, buda bi flash oyun yani. Amacınız ney anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

quote:

Orijinalden alıntı: mport

quote:

Her konuya yazıyosunuz aynı mesajı Megadeth. Yani tabi her oyun bi süre sonra sıkar. Gta nın en son oyunu bile bi süre sonra sıkar, buda bi flash oyun yani. Amacınız ney anlamıyorum.

bir flash oyun en fazla 10dk oynanıyor zaten, çok nadirdir 10dk dan fazla oynanan flash oyun

• link çalışmıyormuş arkadaşlar düzeltildi, adamlar durmadan oyunun linklerini değiştirmekten ne anlıyorlarsa :)
  • Gerçekten güzelmiş
  • oyunun sonunda ne oluyor söyleyen olmadı daha?
  • Poker zaten hep içimde bi meraktı. En azından bu biraz beni eğlendirdi. Teşekkürler
  • Oyun güzel oynadım herkesi yendim ama sonra download filan dedi cancel dedim gitti her şey
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.